Sari la conținut

Ami 0728429516


Vizitator gabry89

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Te pwp Ami :hug1 

 

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201017/0954/be2033b695bdf14be561833a5e1bfd6c.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201007/1114/5d052e3130ed8859c837b54b27696472.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200901/1055/69d82dd92389247c7ede95ac5ddec0e4.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20200816/1151/429581c035465167be6a6c5216afca78.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20201021/1036/c1dbdcd9df45da85c53f11306ea78240.jpg

Multumesc! Te pup și eu
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Dubai, United Arab Emirates
  • Oras:Dubai, United Arab Emirates

Salutare, am vizitat-o si eu pe aceasta domnisoara. dupa ce am citit review-urile ma asteptam sa fie mai  rau, dar, a fost totul foarte misto, probabil si pentru ca am avut o chimie foarte buna de cand ne am intalnit si pana am plecat.

Programat la 14:30, ajuns cu 10 minute mai repede, a zis ca pot sa intru linistit. Am ajuns la usa, m-a primit pe tocuri si in lenjerie intima, foarte frumoasa, m-a invitat la un pahar de apa, am stat putin de vorba si dupa m-a intrebat daca vreau sa fac dus, am ales sa fac ca sa fiu foarte fresh. Am iesit din dus, ea deja ma astepta in dormitor dezbracata, cu o privire foarte provocatoare.

Probabil, fiind si o chimie foarte buna intre noi, FK, ON si 69 nu au lipsit, totul a fost foarte interesant si excitant, dupa care am trecut la mai multe pozitii interesant, chiar ea voia sa incercam tot mai multe poziti si ciudate unele:)). Dupa vreo 20-25 de minute am finalizat, chiar daca am trecut peste cele 30 de minute.

La final, am mai stat la un pahar de vorba si am plecat.

Ea spune ca are 21 de ani, iar dupa parerea mea si varsta mea, cam atat are. Recomand baietilor mai tineri sau amatori de fete tinere. Fata este slim, nu am vazut celulita sau altele, foarte frumoasa la corp.

NOTE:

Locatie: 10 - bd. 1 decembrie, apartament foarte ingrijit si frumos, primit prosop nou la dus, gel de dus de barbati

GFE: Dupa parerea mea personala si prin faptul ca am avut o chimie foarte mare intre noi, pot sa acord lejer nota 10, a fost mai mult decat ma asteptam.

ON: Am rezistat cu greu, face atat repede cat si incet, inclusiv deepthroat, atent si la oo foarte mult, de la mine e tot 10.

NP: Schimbat mai multe pozitii timp de 20 de minute cel putin, pozitii si mai complicate putin dar a fost foarte interesant. La partea asta, nota mea este tot 10.

Cash: 150 de lei pt o finalizare, merita!

Recomand oricand daca sunteti oameni normali si civilizati! Eu sigur am sa revin! Te pup Ami 😘

 

Link spre comentariu
  • Oras:Dubai, United Arab Emirates
  • Oras:Dubai, United Arab Emirates
20 minutes ago, jackandrei said:

Salutare, am vizitat-o si eu pe aceasta domnisoara. dupa ce am citit review-urile ma asteptam sa fie mai  rau, dar, a fost totul foarte misto, probabil si pentru ca am avut o chimie foarte buna de cand ne am intalnit si pana am plecat.

Programat la 14:30, ajuns cu 10 minute mai repede, a zis ca pot sa intru linistit. Am ajuns la usa, m-a primit pe tocuri si in lenjerie intima, foarte frumoasa, m-a invitat la un pahar de apa, am stat putin de vorba si dupa m-a intrebat daca vreau sa fac dus, am ales sa fac ca sa fiu foarte fresh. Am iesit din dus, ea deja ma astepta in dormitor dezbracata, cu o privire foarte provocatoare.

Probabil, fiind si o chimie foarte buna intre noi, FK, ON si 69 nu au lipsit, totul a fost foarte interesant si excitant, dupa care am trecut la mai multe pozitii interesant, chiar ea voia sa incercam tot mai multe poziti si ciudate unele:)). Dupa vreo 20-25 de minute am finalizat, chiar daca am trecut peste cele 30 de minute.

La final, am mai stat la un pahar de vorba si am plecat.

Ea spune ca are 21 de ani, iar dupa parerea mea si varsta mea, cam atat are. Recomand baietilor mai tineri sau amatori de fete tinere. Fata este slim, nu am vazut celulita sau altele, foarte frumoasa la corp.

NOTE:

Locatie: 10 - bd. 1 decembrie, apartament foarte ingrijit si frumos, primit prosop nou la dus, gel de dus de barbati

GFE: Dupa parerea mea personala si prin faptul ca am avut o chimie foarte mare intre noi, pot sa acord lejer nota 10, a fost mai mult decat ma asteptam.

ON: Am rezistat cu greu, face atat repede cat si incet, inclusiv deepthroat, atent si la oo foarte mult, de la mine e tot 10.

NP: Schimbat mai multe pozitii timp de 20 de minute cel putin, pozitii si mai complicate putin dar a fost foarte interesant. La partea asta, nota mea este tot 10.

Cash: 150 de lei pt o finalizare, merita!

Recomand oricand daca sunteti oameni normali si civilizati! Eu sigur am sa revin! Te pup Ami 😘

 

Am gresit postarea

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0

Din ce știu eu :

Ami nu oferă oral neprotejat nici frech kiss.

Poziția 69 doar la oră nu și la finalizare.

Deocamdată nu e în oraș.

Cred că recenzia este postată geșit aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Buna am vizitat o anul trecut  este o fata frumoasa dar si figuranta ca am vorbit la tel 300 de lej cu doua fin si am primit o finalizare 69 si dupa 25 de minute a zis ca ora                    s a terminat si zic ca mai am un fin si zice ca trebuie sa platesc daca vreau sa raman am imbracat si am plecat acasa trageti voi concluzia .

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Buna pot sa prezint  si baietilor pe colega ta cand am vizitat a zis ca nu prea are clienti si ea nou in domeniul merita incercat cu incredere sedare placuta sa aveti merita incercat pe ambele sunt foarte bune 💐😊😃🙂😉😘

Link spre comentariu
Vizitator AladinMS
Reputație: 0
La 05.01.2021 la 0:27, alfon0000 a spus:

Buna am vizitat o anul trecut  este o fata frumoasa dar si figuranta ca am vorbit la tel 300 de lej cu doua fin si am primit o finalizare 69 si dupa 25 de minute a zis ca ora                    s a terminat si zic ca mai am un fin si zice ca trebuie sa platesc daca vreau sa raman am imbracat si am plecat acasa trageti voi concluzia .

despre tine era vorba? Mi-a spus ca a fost la ea unu nespalat de saptamani intregi , mirosea si dupa ce a facut dus , a facut ea un efort de a stat 25 de minute dar mi mult nu a putut... :)

Link spre comentariu

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
Acum 26 minute, AladinMS a spus:

despre tine era vorba? Mi-a spus ca a fost la ea unu nespalat de saptamani intregi , mirosea si dupa ce a facut dus , a facut ea un efort de a stat 25 de minute dar mi mult nu a putut... :)

nu este adevarat nu sunt nespalat pardon am platit 300 lej pentru 2 fin dupa 30 de minute a zis ca numai o finalizare am nu doua in fine asta a fost asa am patit daca credeti credeti daca nu nu

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...