Sari la conținut

Buna sunt Nicolle si sunt noua in oras !❤️0740503970


Postări Recomandate

Buna , ma numesc Nicolle , am 19 ani, 1,53 înălțime , 53kg, șatena ,ochii albaștrii .

Sunt noua in oras! Sunt o fire sociabilă si cu mult bun simt !

Servicii : oral si normal . -100 finalizarea , 200 ora.

Oral protejat sau neprotejat in funcție de igiena ;

Normal protejat

69;

Fk (in funcție de igiena ) -50 extra ;

Masaj de relaxare doar la ora ;

Uro -50 extra

Te astept la mine sa petrecem clipe de neuitat , pentru mai multe detalii sau programări puteți sa ma contactați la numărul de telefon afișat sau pe whatsApp. Sunt deschisă de a incerca lucruri noi si sa iti îndeplinesc fanteziile (in limita bunului simt )

Pupici ❤️

Locație langa hotel Ciresica !

❤️

post-334102-0-60043600-1597183968_thumb.jpeg

post-334102-0-94496300-1597183986_thumb.jpeg

Link spre comentariu

Buna , ma numesc Nicolle , am 19 ani, 1,53 înălțime , 53kg, șatena ,ochii albaștrii .

Sunt noua in oras! Sunt o fire sociabilă si cu mult bun simt !

Servicii : oral si normal . -100 finalizarea , 200 ora.

Oral protejat sau neprotejat in funcție de igiena ;

Normal protejat

69;

Fk (in funcție de igiena ) -50 extra ;

Masaj de relaxare doar la ora ;

Uro -50 extra

Te astept la mine sa petrecem clipe de neuitat , pentru mai multe detalii sau programări puteți sa ma contactați la numărul de telefon afișat sau pe whatsApp. Sunt deschisă de a incerca lucruri noi si sa iti îndeplinesc fanteziile (in limita bunului simt )

Pupici â¤ï¸

Locație langa hotel Ciresica !

â¤ï¸

Bine ai venit pe forumul din Constanta 🤗🤗🤗. Finalizare orala?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

❤buna , eu sunt noua pe aici. Sper sa ma împrietenesc cu voi cat mai curând . va pup!

buna ,copila tinara , eu sint mai vechi pe aici si obisnuiesc sa verific intotdeauna fetele noi .

cu multe dintre ele ma imprietenesc rapid , in cazul in care sint fete de treaba si ascultatoare .

din nefericire , pozele tale nu mi-au captat atentia , dar e ceva care banuiesc eu s-ar putea sa ma intereseze , nu stiu de ce , simt ca ai labiile roz si mai lunguiete , gresesc?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

si moturile? curcan? penes curcanul??

 

 

pasaricile in mod traditional au cioc ...dar sunt unele mai speciale care au "buze" ...."buzele"  acelea se numesc labii

 

bine acum sa nu crezi ca pasaricile astea sunt pe cale de disparitie ....nu ,se gasesc destule dar sunt din ce in ce mai scumpe spre deosebire de o alta specie ....cucii care sunt foarte ieftini

  • Like 1
Link spre comentariu

buna ,copila tinara , eu sint mai vechi pe aici si obisnuiesc sa verific intotdeauna fetele noi .

cu multe dintre ele ma imprietenesc rapid , in cazul in care sint fete de treaba si ascultatoare .

din nefericire , pozele tale nu mi-au captat atentia , dar e ceva care banuiesc eu s-ar putea sa ma intereseze , nu stiu de ce , simt ca ai labiile roz si mai lunguiete , gresesc?

Ai dreptate ! ❤️

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Daca tie iti face placere , desigur si mie ❤️

te-am trecut pe lista de prioritati , unde ai locatia ? cit timp avem pt o finalizare ?te vreau pe tocuri ,. sint un client f serios, nu fac misto.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

hai sa-ti spun ceva,  foarte putine dintre fetele care incep sa scrie pe forum ,sint primite cu gingasie  , majoritatea sint facute praf de la primele postari . nu de mine, ci de altii .

sint tare curios cit timp va mai dura pina sar sacalii pe tine. sau pe mine..

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Maestre ești în pole position....se vede că are bun simț și diplomația..

draga lex, daca iti place si tie de ea , sari pe cai si fa-i o vizita ,eu nu pot acum , in mod normal eram deja cu ea in pat daca aveam liber acum dar ...rupe tu gura tirgului , din experienta mea ,e o mare smecherie sa prinzi noutatile de cum apar , dupa citeva zile de lucru, se mai acresc, nu prea mai au chef, se plafoneaza , obosesc,etc.

Link spre comentariu

draga lex, daca iti place si tie de ea , sari pe cai si fa-i o vizita ,eu nu pot acum , in mod normal eram deja cu ea in pat daca aveam liber acum dar ...rupe tu gura tirgului , din experienta mea ,e o mare smecherie sa prinzi noutatile de cum apar , dupa citeva zile de lucru, se mai acresc, nu prea mai au chef, se plafoneaza , obosesc,etc.

Din păcate nu pot,serviciul bata l vina in alta ordine de idei nu am spus o cu răutate ci că o forma de respect.. toate cele bune
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Din păcate nu pot,serviciul bata l vina in alta ordine de idei nu am spus o cu răutate ci că o forma de respect.. toate cele bune

nici eu , nu insinuam altceva , si eu te respect, doar mi-am permis sa te sfatuiesc de bine .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...