Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Denisa 0799421650

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
41 raspunsuri in acest thread

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#1 >denissaa<

denissaa

💕💕💕😋

• >Serious Contributor<
  • 324 Postari:
  • Inscris la:
    16 november 2018

Postat 18 augustus 2020 - 04:33

Buna , ma numesc Denisa , am 20 de ani , pentru prima oară in orașul tău , sunt o fire prietenoasa și dornica de a cunoaște diferite personalități și fantezii sexuale .
Am 1,70 înălțime , 65 kg , blonda , ochi albaștrii , Pierce buric și limba 🥵❤️🔥
Serviciile mele sunt : OP (ON in funcție de igiena ta ) , normal , 69 , diferite poziții , sărutări corporale , masaj de relaxare , alte mici fantezii .
Cadou : 100 finalizarea , 200 h
Locația : Str Burebista , zona Dacia .
Va pup cu drag și aștept cu nerăbdare sa va cunosc
❤️
https://www.publi24....i6de19g259.html
Pozele îmi aparțin 100%.
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 >irriducibili<

irriducibili

ultraSS

• >Serious Contributor<
  • 674 Postari:
  • Inscris la:
    29 juni 2019

Postat 18 augustus 2020 - 04:39

Bun venit în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi!! :)
...zici că ai pierce în limbă? :D
  • 0

#3 >zoro905<

zoro905

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 611 Postari:
  • Inscris la:
    18 april 2019

Postat 18 augustus 2020 - 05:09

Bine ne-ai gasit. Ai recenzii prin alte orase, sa putem citii cate ceva despre tine?

• 0

#4 >denissaa<

denissaa

💕💕💕😋

• >Serious Contributor<
  • 324 Postari:
  • Inscris la:
    16 november 2018

Postat 18 augustus 2020 - 05:21

Bine ne-ai gasit. Ai recenzii prin alte orase, sa putem citii cate ceva despre tine?

Desigur . Am recenzii in Alba Iulia și Constanta ❤️
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#5 >denissaa<

denissaa

💕💕💕😋

• >Serious Contributor<
  • 324 Postari:
  • Inscris la:
    16 november 2018

Postat 18 augustus 2020 - 05:21

Bun venit în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi!! :)
...zici că ai pierce în limbă? :D

Da da . Și îl adorrr ❤️🥵
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#6 rhino6

rhino6

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 179 Postari:
  • Inscris la:
    25 september 2019

Postat 18 augustus 2020 - 05:31

100 finalizarea , 200 h

Prețurile astea te fac mai frumoasă!
  • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#7 >22leon<

22leon

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 376 Postari:
  • Inscris la:
    13 januari 2020

Postat 18 augustus 2020 - 05:37

Recenzii  CT 

https://nimfomane.co...99421731/page-1

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#8 >denissaa<

denissaa

💕💕💕😋

• >Serious Contributor<
  • 324 Postari:
  • Inscris la:
    16 november 2018

Postat 18 augustus 2020 - 05:39

Prețurile astea te fac mai frumoasă!

Mai detaliază te rog , nu ți prea înțeleg expresia , scuze 🥺
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#9 >irriducibili<

irriducibili

ultraSS

• >Serious Contributor<
  • 674 Postari:
  • Inscris la:
    29 juni 2019

Postat 18 augustus 2020 - 05:43

Mai detaliază te rog , nu ți prea înțeleg expresia , scuze

Ie dă bine...ca și tine! :)
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#10 gvbolovan

gvbolovan

Platinum Member

• Membru Premium
  • 22508 Postari:
  • Inscris la:
    31 januari 2017

Postat 18 augustus 2020 - 07:53

bbbbcab4e6cd9ec010b4abe4fb15d9d8.jpg

6371411825dfbedc63e8501e25119925.jpg

5bf6fc7fb8cf365badbe7e932a5ea8e4.jpg

be7249c6a92755cbc515adae36f56991.jpg

• 2

În galaxia de unde vin eu, sinceritatea învinge întotdeauna minciuna, falsitatea și parșivitatea.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#11 szoker_sutra

szoker_sutra

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 42 Postari:
  • Inscris la:
    13 maart 2013

Postat 18 augustus 2020 - 09:29

Salutare, am tot insistat astazi cu 5 apeluri sa dau de domnisoara, stabilesc ca ajung in 10min la ea din nou insist pana imi intra casuta dupa 5min iar o sun ma indruma la locatie dar cum e mai greu de gasit a trebuit sa o sun din nou de data asta fara succes pana la urma urc la ea ma astepta in papuci si intr-un tricou mai lung, dupa aspectul real as zice ca nu-s ale ei pozele sau o fi pus cateva kg cu carantina...ma intreba din tocul usii daca raman...eu zic ca e fastfuck asa ca pass

• 1

#12 >denissaa<

denissaa

💕💕💕😋

• >Serious Contributor<
  • 324 Postari:
  • Inscris la:
    16 november 2018

Postat 18 augustus 2020 - 10:04

Salutare, am tot insistat astazi cu 5 apeluri sa dau de domnisoara, stabilesc ca ajung in 10min la ea din nou insist pana imi intra casuta dupa 5min iar o sun ma indruma la locatie dar cum e mai greu de gasit a trebuit sa o sun din nou de data asta fara succes pana la urma urc la ea ma astepta in papuci si intr-un tricou mai lung, dupa aspectul real as zice ca nu-s ale ei pozele sau o fi pus cateva kg cu carantina...ma intreba din tocul usii daca raman...eu zic ca e fastfuck asa ca pass

Pozele îmi aparțin 100% , le am cu fata pe telefonul personal . Nu oblig pe nimeni sa rămână dacă nu ii place . Te pup și succes in alta parte 😘
  • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#13 >denissaa<

denissaa

💕💕💕😋

• >Serious Contributor<
  • 324 Postari:
  • Inscris la:
    16 november 2018

Postat 19 augustus 2020 - 10:06

Disponibilă pana la ora 01:00 ❤️ Va pup si va aștept nerăbdătoare ! 💋😘🤭🥵
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#14 denis97d

denis97d

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 3 Postari:
  • Inscris la:
    14 juni 2020

Postat 19 augustus 2020 - 04:38

Cat mai stai in TM?
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#15 cornel12

cornel12

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
  • Pip
  • 27 Postari:
  • Inscris la:
    03 december 2019

Postat 19 augustus 2020 - 11:23

vizitat dameza azi, evident desi am stabilit clar nu a respectat programarea, nu a mai raspuns la telefon decat dupa lungi insistente. In apartament cu cracii pe scaun statea labartata o vitica pe care am salat-o politicos dar nu a raspuns. Nici la sosire nici la plecare. M=a condus Denisa in camera ostilitatilor apartament minim utilat m-a sters cu servetele umede desi i-am precizat ca iesisem de la dus si stau in zona 5 min distanta mers pe jos. Aspect:

Fata inalta cur bun craci faini potrivita  pt meserie dar nu o ajuta sanii ( f mici ) pierce in buric si limba

Igiena: fara miros, aparent curata

Comportament: venita de la sat se vede aspectul de taranca insa poate fi cizelata. Nu e aroganta , nu comunica.

Actiune:

Eu am incercat doar oral, fara finalizare , suge bine pe alocuri cu deep insa a obosit repede insista sa puna prezervativul sa ma termine normal.

Am finalizat cu o laba facuta de ea pe piept si gat fugind repede sa se stearga.

Am lasat 100.

La plecare vitica tot pe telefon ignore total.Omoara pasiunea cu asa atitudine.

Nota generala 8 ( o ajuta varsta )

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#16 >denissaa<

denissaa

💕💕💕😋

• >Serious Contributor<
  • 324 Postari:
  • Inscris la:
    16 november 2018

Postat 19 augustus 2020 - 11:39

vizitat dameza azi, evident desi am stabilit clar nu a respectat programarea, nu a mai raspuns la telefon decat dupa lungi insistente. In apartament cu cracii pe scaun statea labartata o vitica pe care am salat-o politicos dar nu a raspuns. Nici la sosire nici la plecare. M=a condus Denisa in camera ostilitatilor apartament minim utilat m-a sters cu servetele umede desi i-am precizat ca iesisem de la dus si stau in zona 5 min distanta mers pe jos. Aspect:
Fata inalta cur bun craci faini potrivita pt meserie dar nu o ajuta sanii ( f mici ) pierce in buric si limba
Comportament: venita de la sat se vede aspectul de taranca insa poate fi cizelata. Nu e aroganta , nu comunica.
Actiune:
Eu am incercat doar oral, fara finalizare , suge bine pe alocuri cu deep insa a obosit repede insista sa puna prezervativul sa ma termine normal.
Am finalizat cu o laba facuta de ea pe piept si gat fugind repede sa se stearga.
Am lasat 100.

Detaliază-mi te rog frumos , ce ți-am spus eu de am comportament țărancă..
  • 0

#17 >olteanul alergic la banateni<

olteanul alergic la banateni

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 366 Postari:
  • Inscris la:
    24 mei 2018

Postat 20 augustus 2020 - 12:10

Fata inalta cur bun craci faini potrivita  pt meserie dar nu o ajuta sanii ( f mici ) pierce in buric si limba

Actiune:

Am lasat 100.

Era buna macar vitzica ?

• 0

Non recenzor 

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#18 maria02

maria02

Maria bruneta slim !!

• Maistru Curvar
  • 62 Postari:
  • Inscris la:
    06 mei 2020

Postat 20 augustus 2020 - 12:17

Dragule din moment ce ai venit la colega mi se parea normal să vă las și te-am salutat dar nu ai auzit tu probabil si stateam pe scaun cu picioarele întinse presupun că nu vroiai să ies și eu la ușa cu covorul roșu .. Iti dai cu parerea despre mine dar nici măcar nu mă cunoști dacă stateam pe telefon probabil aveam o problemă !! Și acum tot la fel de politicos te salut 😉 ! Apropo vițică nu sunt că sunt genu skiny , te-am pupat !
  • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#19 gvbolovan

gvbolovan

Platinum Member

• Membru Premium
  • 22508 Postari:
  • Inscris la:
    31 januari 2017

Postat 20 augustus 2020 - 12:24

Actiune:

Am lasat 100.

Pot fi de acord cu tine vizavi de ce am subliniat. Chiar dacă, probabil, tu nu vei fi de acord cu mine vizavi de ce subliniez eu: Ai omorât adevărul (care posibil să îl ai) cu așa o recenzie. :(

PS: Dacă simțeai neaparat nevoia să fii salutat de cineva, nu era oare mai bine pentru tine să fi căutat o ființă umană pentru asta, în loc să te încăpățânezi să înveți o vițică să vorbeasca? :innocent ;)

Aceasta postare a fost editata de gvbolovan: 20 augustus 2020 - 12:25

• 2

În galaxia de unde vin eu, sinceritatea învinge întotdeauna minciuna, falsitatea și parșivitatea.

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#20 >olteanul alergic la banateni<

olteanul alergic la banateni

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 366 Postari:
  • Inscris la:
    24 mei 2018

Postat 20 augustus 2020 - 12:32

Dragule din moment ce ai venit la colega mi se parea normal să vă las și te-am salutat dar nu ai auzit tu probabil si stateam pe scaun cu picioarele întinse presupun că nu vroiai să ies și eu la ușa cu covorul roșu .. Iti dai cu parerea despre mine dar nici măcar nu mă cunoști dacă stateam pe telefon probabil aveam o problemă !! Și acum tot la fel de politicos te salut ! Apropo vițică nu sunt că sunt genu skiny , te-am pupat !

Matale erai vitzica ? Guzel kiz :kiss3

• 0

Non recenzor 

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi