Jump to content

0759960487

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Buna dragii mei 😘Mam reîntors la voi in oraș doar pentru câteva zile ! Din anumite motive mi-am schimbat locația ! Ma găsiți in zona Palas George Emil Palade ! Pentru mai multe detalii si programări va aștept sa ma contactați telefonic sau mesaj in whattap ! Va pupacesc !

• Like 1

Buna dragii mei 😘Mam reîntors la voi in oraș doar pentru câteva zile ! Din anumite motive mi-am schimbat locația ! Ma găsiți in zona Palas George Emil Palade ! Pentru mai multe detalii si programări va aștept sa ma contactați telefonic sau mesaj in whattap ! Va pupacesc !

Luni mai te mai gasesc in iasi?

Salutare,

Am fost la Claudia de trei ori, de fiecare prinzand-o in zona Palas: Zimbrului Nr17 si, recent pe G E Palade 18A (unde din obisnuinta era sa sun la interfon la altcineva :) )

Aspect:

E o femeie cu forme pline. Mie in general imi plac slim si medii dar fac si exceptii daca fata e frumoasa la fata, are sanii peste medie si ten alb. Claudia s-a pliat pe toate cerintele mele.

Cum ziceam si in recenzia anterioara: ca aspect fizic m-a dus cu gandul la o nemtoaica frumoasa la fata de la Oktober Fest.

Note:

Normal: 8+

“Incaseaza” bine cum una slim/medie nu ar putea.

Rezista la partide lungi, in trepte inaintate de viteza. Nu se plange, nu grabeste... Cred ca-i si place putin.

Daca ar accepta mai multe pozitii si ar fi mai activa, ar merita nota mai mare.

Oral: 8

Ceva tehnica dar fara DT, CIM, COF a atins nota maxima.

Atitudine: 9+

Este orientata catre client, prietenoasa si amabila. Nu m-a grabit desi am depasit usor ora alocata.

Igiena: 10

Curata, epilata, parfumata. Baie dotata cu tot ce trebuie, inclusiv prosoape curate.

Tarife: 150/250

Concluzie:

M-am simtit bine cu ea. E potrivita pentru cei ce apreciaza si femeile cu forme. Daca ar mai slabi putin, ar fi potrivita pentru toata lumea.

Mulțumesc mult codex pentru recenzie ! Mi-am schimbat locația ! Acum sunt in tatarasi newton complex ,la vechea mea locație ! Ma bucur ca te-am făcut sa te simți bine cu mine ! Mi-ar face mare plăcere sa ne mai revedem ! Te pup și te imbratisez cu drag 😘

• Like 1

Salutare

Vizitat pe domnișoara azi în ultima ei zi pe la noi și nu regret. A fost o experienta plăcută, totdeauna e loc de mai bine.

Note:

Locație: 10, zona o prefer foarte mult. Apartament curat, prosop nou care mi s-a înmânat personal.

Aspect:nota 9 pentru mine... De asta m am și dus, am vrut ceva mai voluptos cu un fund beton... Chiar și ea a zis ca trebuie sa mai slăbească, dar

dulciurile ne omoară pe amândoi 😉

ON:nota 9...eu am fost leneșul

NP:nota 9...schimbat doua poziții.. Ea deasupra și pe la spate... Unde am și finalizat prima dată. Priveliște deosebita ðŸ˜. Al doilea număr finalizare orala în 69... Tasty pussy.

Igienă nota 10.

Atitudine nota 10... Chiar dacă nu face FK... Nu asta am căutat... ÃŽn schimb s a oferit sa îmi facă masaj, ai ce vorbi cu ea.

De revenit ... Da , dar cred ca pe la anul prin primăvară

Halat 150/250.

Drum bun ClaudiaðŸ‘

• Like 1

Mulțumesc pentru recenzie ! Mia părut bine sa te cunosc ! Dar te rog mult sa corectezi pentru ca nu am făcut finalizare oral , și nu asi dori sa am neplăceri cu ceilalți colegi ai tai ! Te pup și sper sa ne mai vedem !

Asa e nu a fost finalizare orală sau CIM cum se mai zice, m-am exprimat greșit.

Scuze de exprimarea nefericită! ðŸ˜

Mulțumesc pentru recenzie ! Mia părut bine sa te cunosc ! Dar te rog mult sa corectezi pentru ca nu am făcut finalizare oral , și nu asi dori sa am neplăceri cu ceilalți colegi ai tai ! Te pup și sper sa ne mai vedem !

Asa e nu a fost finalizare orală sau CIM cum se mai zice, m-am exprimat greșit.

Scuze de exprimarea nefericită! ðŸ˜