Sari la conținut

Irina 0732282263


Vizitator mirela26

Postări Recomandate

Vizitator mirela26
Reputație: 0

Salut. Am fost la Mirela dim, locatia pe Zizinului, contact whatsap. Fata este inaltuta, slabuta, sani mici, ok pt. mine, detest silicoanele, fund micut si frumos. Optat pt. 1 fin, on, np, oralul chiar ok, cu mangaieri si limbi la cohones (eu eram ras), continuat cu un 69, curata, fara mirosuri, rasa si cu un pierce la pasarica, trecut la normal, schimbat 2 pozitii. Fata ok, receptiva, ceva contre si gemut natural, fara graba, fara telefoane. Primit prosop curat deoarece am vrut sa ma spal un pic dupa actiune. Per general o fata super ok cu srvicii bune.

Mersi de recenzie cat si de vizita si ma bucur ca te-ai simtit bine in compania mea,motiv pentru care sa inteleg ca te mai pot astepta.Te pup sa ai o seara buna.Restul care inca nu ati trecut pragul usii mele va astept vu drag in seara asta si fiind vineri seara am un program umpic mai lung,pana la 01-02 maxim.Va pupic si sunt nerabdatoare sa va cunosc. :* :*

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

salut, am fost si eu la Mirela acu doua zile.. avea oferta, si am vazut ca are locatiea in zona in care imi fac veacul am zis sa bag si eu o fisa.

 

 

Aspect: 7,5 nu e urata.. dar nici frumosa.. la corp arata binisor.

 

Atitudine: 10 e o fata de treaba si cu bun simt.. pe tot parcursul intalnirii find asa.. ascultatoare si docila...

 

Oral: 9 clasic, se ajuta de mana, o suge, o linge, se ajuta de piercingul din limba, schimba un pic ritmul are grija si de ''bijuterii'' (munceste! fara sa bata  apropouri sa trecem la normal)

 

Normal: un 8 chinuit.. cam tapana la LOT am zis sa trec eu deasupra, am dat cat am dat.. se excita in acela timp aveam impresia ca o doare.. i-am zis sa se puna capra, am mai dat un pic, am vazut ca chiar o doare!

 

am trecut la oral unde am si treminat cu cim. (mi s-a parut ca are o problema.. probabil doar mi s-a parut)

 

 

deci.. de recomandat?

 

la 100/200 da! la 150 250 hmmm.. nu stiu ce sa zic.. sunt multe optiuni la bani astia.

 

 

multumesc mirela! sa fi sanatoasa si sa ai grija de tine! papa.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

salut, am fost si eu la Mirela acu doua zile.. avea oferta, si am vazut ca are locatiea in zona in care imi fac veacul am zis sa bag si eu o fisa.

 

 

Aspect: 7,5 nu e urata.. dar nici frumosa.. la corp arata binisor.

 

Atitudine: 10 e o fata de treaba si cu bun simt.. pe tot parcursul intalnirii find asa.. ascultatoare si docila...

 

Oral: 9 clasic, se ajuta de mana, o suge, o linge, se ajuta de piercingul din limba, schimba un pic ritmul are grija si de ''bijuterii'' (munceste! fara sa bata  apropouri sa trecem la normal)

 

Normal: un 8 chinuit.. cam tapana la LOT am zis sa trec eu deasupra, am dat cat am dat.. se excita in acela timp aveam impresia ca o doare.. i-am zis sa se puna capra, am mai dat un pic, am vazut ca chiar o doare!

 

am trecut la oral unde am si treminat cu cim. (mi s-a parut ca are o problema.. probabil doar mi s-a parut)

 

 

deci.. de recomandat?

 

la 100/200 da! la 150 250 hmmm.. nu stiu ce sa zic.. sunt multe optiuni la bani astia.

 

 

multumesc mirela! sa fi sanatoasa si sa ai grija de tine! papa.

Mersi de recenzie cat si de vizita,dar totusi ce problema ti sa parut ca am?Multumesc.O zi buna
Link spre comentariu

Am fost acum cateva zile la domnisoara, zona gemenii, usor de ajuns, mai greu cu parcarea. Urcat in apartament, domnisoara frumusica, pt cei carora le plac fetele skinny e o alegere potrivita. Ca aspect nu te da pe spate, dar este simpatica si zambeste placut. Invitat la un pahar de suc, socializat pret de o tigara, dus cu tot ce trebuie (prosop curat, gel de dus) si actiune. On, soft, domnisoara are cercei cam peste tot si ii foloseste bine, mie mi-a placut. Fara deep, fara graba, cu atentie la sateliti. Np misionar apoi mama iedului, participa, geme, pare ca ii place, spre final incepuse sa o cam doara dar nu am fost grabit. Finalizat in balonas, dus si plecat, achitat 100 pt o fin, timp aprox 20-25min door to door. De revenit: pt amatorii de skinny da, mie mi-a placut, revin cu siguranta.

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Am fost acum cateva zile la domnisoara, zona gemenii, usor de ajuns, mai greu cu parcarea. Urcat in apartament, domnisoara frumusica, pt cei carora le plac fetele skinny e o alegere potrivita. Ca aspect nu te da pe spate, dar este simpatica si zambeste placut. Invitat la un pahar de suc, socializat pret de o tigara, dus cu tot ce trebuie (prosop curat, gel de dus) si actiune. On, soft, domnisoara are cercei cam peste tot si ii foloseste bine, mie mi-a placut. Fara deep, fara graba, cu atentie la sateliti. Np misionar apoi mama iedului, participa, geme, pare ca ii place, spre final incepuse sa o cam doara dar nu am fost grabit. Finalizat in balonas, dus si plecat, achitat 100 pt o fin, timp aprox 20-25min door to door. De revenit: pt amatorii de skinny da, mie mi-a placut, revin cu siguranta.

Mss de recenzie cat si de vizita si te mai astept cu drag.

Link spre comentariu
Vizitator mirela26
Reputație: 0

Daca v-ati facut griji pentru mine eu imi cer in primul rand scuze a fost o urgenta pe moment si am plecat pana acasa,dar revin azi deci sunt disponibila dupa ora 18:00 in aceeasi locatie din gemenii.Cel mai indicat si simplu si pentru mine dar si pentru voi ar fii programarile pe what's app.Pupici si va astept cu bratele deschise. :* :* :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...