Sari la conținut

Bancuri...daca aveti chef sa radeti..molipsiti si pe altii..!


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

O tipa mai tanara, urma sa plece in prima ei intalnire cu un baiat, cand bunica ei o trage deoparte si ii zice”
“Baiatu va incerca sa te sarute, iti va place, dar nu il lasa, va incerca sa te mangaie pe sani, iti va place, dar nu il lasa, va incerca sa se puna deasupra ta si sa-si faca felul cu tine, iti va place, dar nu il lasa ca iti faci de rusine familia ta”
“OK” zice ea
A 2-a zi bunica repede sa o intrebe:
“Ce s-a intamplat?”
“Pai a incercat sa se puna deasupra mea, dar repede, m-am intors eu si m-am pus deasupra lui si mi-am facut eu felul cu el, ca sa-i fac de rusine familia lui” :laugh2

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Se gandeau intr-o zi Ion si cu Maria, unde sa o mai faca, o luara ei asa pe camp si ajung la padure: acolo au facut-o, la iaz: au facut-o, la iarba verde: au facut-o, dintr-o data vad linia ferata:
-No Marie, pe sine nu am facut-o!…
No si se apuca ei de treaba si vine trenu’…ei continuau, trenu’ suira, ei nimic.Opreste trenul si se da jos conductorul si cu un politai, ii ia si ii urca in tren.
– Ma Ioane, chiar pe sina v-ati gasit?
– Apai dom-le, daca mie mi-o v’int, lu’ Maria i-o v’int, trenul o v’int… si a oprit cine a putut :slap2

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Directorul unui renumit circ trecea cu masina pe langa o gradina in care sapa linistit un taran. Dintr-o data taranul face un flic-flac pe spate, triplu echer, doua rostogoliri pentru a se opri intr-o pozitie perfecta de ghemuit cu genunchii perfect trasi la piept. Directorul minunat de cele vazute, opreste masina, coboara si se prezinta taranului:

– Buna ziua, sunt directorul circului Grandissimo, am vazut ce ati facut si vreau sa va intreb cat ar trebui sa va platesc sa veniti la noi sa repetati figura la spectacol?

– Nu va suparati, dar nu exista banii pentru care sa imi mai trag una cu sapa in coaie :no2

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...