Sari la conținut

Aida Sector 2 0731597005


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
Acum 7 ore, incepator2 a spus:

Nu prea se pricepe cel care ți-a editat poza.

Buna dimineața  ! Nici tu, poza nu este editata ! Este iluzie optica creata cu ajutorul parului și a mâinilor! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
Acum 11 minute, incepator2 a spus:

„barosanu1” să-nțeleg că tu ești 🐟 de i-a făcut poza ?

Se pare ca tu ai ceva cu toate fetele de pe forum 🙈🙈 pozele sunt făcute de un profesionist. Nici o persoana fără experienta în arta fotografiei nu ar putea realiza astfel de fotografii. Te rog sa scrii după ce îmi faci o vizita și chiar ai ceva de împărtășit cu confrații tai :)

Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 8 minute, aida200 a spus:

Se pare ca tu ai ceva cu toate fetele de pe forum 🙈🙈 pozele sunt făcute de un profesionist. Nici o persoana fără experienta în arta fotografiei nu ar putea realiza astfel de fotografii. Te rog sa scrii după ce îmi faci o vizita și chiar ai ceva de împărtășit cu confrații tai :)

Ce vizită ma'h stați potol! 😁 Este începător. 

Hai să revenim la recenzii 😉🤫

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 15 minute, incepator2 a spus:

Și tu pe ce stai ? Că mâinile și corpul, și probabil nici picioarele se vede că nu atingi parchetul.

E ca si cum faci abdomene doar ca nu te ridici decat 10 cm si nu tii mainile la ceafa ci intinse. Zic si eu.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
Acum 33 minute, partygoer a spus:

E ca si cum faci abdomene doar ca nu te ridici decat 10 cm si nu tii mainile la ceafa ci intinse. Zic si eu.

Nici măcar, mâinile sunt ridicate de la sol la fel și picioarele, spatele și bazinul sunt pe jos, parul creează defapt iluzia de ridicare de la sol. Dar da ai dreptate :*

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 13 ore, aida200 a spus:

Se pare ca tu ai ceva cu toate fetele de pe forum 🙈🙈 pozele sunt făcute de un profesionist. Nici o persoana fără experienta în arta fotografiei nu ar putea realiza astfel de fotografii. Te rog sa scrii după ce îmi faci o vizita și chiar ai ceva de împărtășit cu confrații tai :)

Nu chiar... adică după ziceai că am ceva cu tine dacă nu aveam cu toate.

Să-nțeleg că asta e o invitație ? Sau am înțeles eu prost ?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator ruxysenzuala
Reputație: 0
Acum 14 minute, incepator2 a spus:

Tu te plictisești pe topicul tău de te bagi pe topicul altor fete ? Nu mai ai subiecte pe topicul tău ?

An nou fericit toate cele bune! 🍸🥂🍾

Link spre comentariu
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
  • Oras:Mallorca https://maps.app.goo.gl/pk6WRQ1W8AxKWheV9
La 25.12.2021 la 13:31, aida200 a spus:

Crăciun Fericit dragilor!

cris_1010426.jpg

Fain 🌹🌹🌹! Am văzut la cineva ceva de genul dar cu   prunica spre fotograf și picioarele larg,larg desfăcute

😀😀😀

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
Acum 2 ore, stephanos27 a spus:

Fain 🌹🌹🌹! Am văzut la cineva ceva de genul dar cu   prunica spre fotograf și picioarele larg,larg desfăcute

😀😀😀

Frumoasa și poziția asta, dar misterul unde mai este ? 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: 0790411295
  • Oras:Bucuresti

Va salut😎 !

Şi:  La mulți ani cu fete frumoase !!!

Ultimele doua poze m-au facut sa o sun pe Aida, si clar cele doua poze o definesc: este frumoasa, misterioasa, super sexy si ... uneori crezi ca leviteaza. Am luat legatura pe Whatsapp, mi-a dat ca si punct de reper Kaufland Obor, de acolo e super simplu. Etaj superior, apartament mare, cu boiler la baie, deci sigur e apa calda. Aida este o miniona frumoasa si comunicativa, maxim 23 de primaveri cred, piele extrem de fina, sani frumosi, mici , are forme frumoase , nu stiu cum de nu am vizitat-o pana acum...

  Am lasat 150 pt o finalizare pe noptiera, m-am dus pt un refresh rapid, apoi am mai discutat 5 min pe pat despre pozele ei, ce ne dorim, ce facem cu covidul, iar eu am ales oral neprotejat...😂... facut soft, umed, fara maini, spre deep,  placut, chiar incepeam  sa dau ochii peste cap la un moment dat, dar am decis sa trecem la LOT, sa nu irosesc in 5 min contemplarea bunaciunii. In LOT s-a pozitionat misto dipa ce s-a lubrefiat cu gel, era cu totul pe mine, e si usoara frumusica ... si imi zambea tare placut cand imi vedea reactiile, este stramta si o simti bine... zic sa mai muncesc si eu si trecem la doggy, se muleaza bine, da contre, roteste misto bazinul, unde te-ai ascuns frumoaso pana acum , de nu te-am vizitat ??? 🤗 Am schimbat in misionar sa ii mai admir chipul, insa fiind micuta, o pupam pe crestet, dar nici nu voiam sa schimb, fiindca isi incolacise piciorusele in jurul meu si imi place tare chestia asta, asa am si terminat,, ca se pozitionase biniditat...🥰

 M-am extras usor, obosit dar fericit.🤪..m-a ajutat la repliere, m-am spalat rapid si am plecat rapid sa mai rezolv din treburi.🏇.

 Note

Locatia - 8,5 cred ca e mai greu in zilele si orele de varf cu masina, cu metroul e super. Apartament curat, apa calda , geluri multe, prosop curat.

Aida - 9.5 dpmdv, frumusica foc , ingrijita, ten deschis, piele super fina.😍

Sex : oral- 9 reusit, soft, umed, spre deep, fara maini, e buna fata...

         Lady On Top- 9 , cu miscari diverse, priviri lascive, putin gel, stramta, da, e ce trebuie.

          Doggy - 9 -contre, rotiri interesante, se vede frumos de sus....😜

           Misionar: 9 -m-a incolacit cu picioarele, m-a tras in ea... cireasa de pe tort🤩

          GFE-9 - no FK, nu am cerut, dar atitudinea ei e placuta, calda, stie sa te cucereasca...

 Decartat 150 fiind pe fuga , data viitoare aprofundam mai mult, ca merita! 🤠

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
  • Telefon: 0731597005
  • Oras:Bucuresti - calea mosilor
Acum 5 ore, Dantelarul a spus:

Va salut😎 !

Şi:  La mulți ani cu fete frumoase !!!

Ultimele doua poze m-au facut sa o sun pe Aida, si clar cele doua poze o definesc: este frumoasa, misterioasa, super sexy si ... uneori crezi ca leviteaza. Am luat legatura pe Whatsapp, mi-a dat ca si punct de reper Kaufland Obor, de acolo e super simplu. Etaj superior, apartament mare, cu boiler la baie, deci sigur e apa calda. Aida este o miniona frumoasa si comunicativa, maxim 23 de primaveri cred, piele extrem de fina, sani frumosi, mici , are forme frumoase , nu stiu cum de nu am vizitat-o pana acum...

  Am lasat 150 pt o finalizare pe noptiera, m-am dus pt un refresh rapid, apoi am mai discutat 5 min pe pat despre pozele ei, ce ne dorim, ce facem cu covidul, iar eu am ales oral neprotejat...😂... facut soft, umed, fara maini, spre deep,  placut, chiar incepeam  sa dau ochii peste cap la un moment dat, dar am decis sa trecem la LOT, sa nu irosesc in 5 min contemplarea bunaciunii. In LOT s-a pozitionat misto dipa ce s-a lubrefiat cu gel, era cu totul pe mine, e si usoara frumusica ... si imi zambea tare placut cand imi vedea reactiile, este stramta si o simti bine... zic sa mai muncesc si eu si trecem la doggy, se muleaza bine, da contre, roteste misto bazinul, unde te-ai ascuns frumoaso pana acum , de nu te-am vizitat ??? 🤗 Am schimbat in misionar sa ii mai admir chipul, insa fiind micuta, o pupam pe crestet, dar nici nu voiam sa schimb, fiindca isi incolacise piciorusele in jurul meu si imi place tare chestia asta, asa am si terminat,, ca se pozitionase biniditat...🥰

 M-am extras usor, obosit dar fericit.🤪..m-a ajutat la repliere, m-am spalat rapid si am plecat rapid sa mai rezolv din treburi.🏇.

 Note

Locatia - 8,5 cred ca e mai greu in zilele si orele de varf cu masina, cu metroul e super. Apartament curat, apa calda , geluri multe, prosop curat.

Aida - 9.5 dpmdv, frumusica foc , ingrijita, ten deschis, piele super fina.😍

Sex : oral- 9 reusit, soft, umed, spre deep, fara maini, e buna fata...

         Lady On Top- 9 , cu miscari diverse, priviri lascive, putin gel, stramta, da, e ce trebuie.

          Doggy - 9 -contre, rotiri interesante, se vede frumos de sus....😜

           Misionar: 9 -m-a incolacit cu picioarele, m-a tras in ea... cireasa de pe tort🤩

          GFE-9 - no FK, nu am cerut, dar atitudinea ei e placuta, calda, stie sa te cucereasca...

 Decartat 150 fiind pe fuga , data viitoare aprofundam mai mult, ca merita! 🤠

Bună dimineața! Îți mulțumesc și te mai aștept! 

 

 

Disponibila pentru programări, dragilor ! 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...