Sari la conținut

Chocolate 0758195597 ❤️❤️❤️


badidol

Postări Recomandate

Fiind cu treaba prin Oradea am zis sa imi incerc norocul cu titulara. Am pus mana pe tel am dat sms programarea a decurs conform planului. Imi zice sa revin cu un sms la ora H. Bun...trimit mesaj primesc adresa si plec incolo...surpriza!!! Nu a mai raspuns neam la telefon. Am mai luat țepe in sensul ca nu a fost fata din poza sau ca nu mi a placut dar pana acum asa ceva nu mi s-a mai intamplat. Parerea mea este ca e o alta prajita care nu are nicio treaba cu ce se intampla in jurul ei. Daca ziceti ca i-ati dat meciu...plm bravo voua! Pt mine e o zdreamță.

Link spre comentariu

Fiind cu treaba prin Oradea am zis sa imi incerc norocul cu titulara. Am pus mana pe tel am dat sms programarea a decurs conform planului. Imi zice sa revin cu un sms la ora H. Bun...trimit mesaj primesc adresa si plec incolo...surpriza!!! Nu a mai raspuns neam la telefon. Am mai luat țepe in sensul ca nu a fost fata din poza sau ca nu mi a placut dar pana acum asa ceva nu mi s-a mai intamplat. Parerea mea este ca e o alta prajita care nu are nicio treaba cu ce se intampla in jurul ei. Daca ziceti ca i-ati dat meciu...plm bravo voua! Pt mine e o zdreamță.

scuza-ma iubirea mea, o sa ajung si Timisoara, deocamdata sunt la oradea. anul asta vreau sa vizitez toata Romania. stati linistiti..... nu a fost sa fie acuma va fi data viitoare, daca tu nu ma intelegi atunci cine? eram ocupata sti cum e....primul venit, primul servit. eu stiu ca ti-ai facut programare inainte, dar a venit un iubitel de al meu pentru ca mie nu imi palace sa folosesc cuvantul client, voi pentru mine nu sunteti clienti, sunteti totul..... si a ramas 3 ore.... inca o data suza-ma, sper sa ne cunoastem cat mai curand. te pup si iti multumesc de intelegere

Link spre comentariu

Bila neagra MARE. Atunci ce mai cauti pe forum? Daca nu respecti programarile vei fi la De Evitat pentru majoritatea. Exact pe asa ceva si-a luat-o aseara una din Cluj dar se pare ca e un obicei ce devine regula la noile inscrise pe forum.

 

Ca idee: anul acesta am fost la trei fete si am facut minim 800 km (dus-intors) ca sa le vizitez. Cum ar fi fost sa nu respecte programarea? Nu inventez, am scris si in recenzii. Erai pe o lista de a mea dar asa nu ma risc, as pierde prea multe ore degeaba.

am avut programare cu 2 zile inainte... eu ma tin de programarile mele, dar nu pot sa va iau pe toti o data, ar trebui sa intelegeti lucrul acesta si sa nu ma mai judecati pe nedrept

Link spre comentariu

daca omul are programare de 2 zile, cum sa il iau pe celalant care face cu 3 ore inainte... am impresia.... ca vorbim impreuna si ne intelegem separat....

 

ma asteptam la mai multa intelgere din partea voastra nu ma pot imparti la 10000000000 de locuri...

 

de cat sa lucrez pe graba eu prefer ca timpul petrecut impreuna sa fie unul de neuitat

Link spre comentariu
Vizitator greenchild20
Reputație: 0

Daa, cam asa este cum a zis si colericul.

 

 

Noi -  dar hai sa vorbesc in numele meu Eu am fost curios de tine, (eu postez numai le topicul fetelor, care par sa fie interesante pt. mine) -  dar asta e,  mai luam si noi tzepe

 

daca tu nu ai un carnetel roz (cum au majoritatea dintre fete) si nu notezi ultimele 3 cifre din nr. de tel cu programari ....

 

Pacat de baiatul care a venit din alt oras si pan la urma "nu ai fost disponibila"

Link spre comentariu

Salutare domnilor! Hai sa va zic eu o recenzie sinceră a unui domn care chiar nu are chef să vă minta. O părere total imparțială, o părere pentru cei care chiar doresc sa fie cu adevărat informați.

 

Am fost recent pe la domnișoara Chocolate. Doar din curiozitate, iar impresii prea bune despre ea nu pot să îmi fac in momentul de față.

 

Poate o ști domnișoara 9 limbi sau cate susține ea că știe... Însă caracterul e de joasă speță in toate cele 9.

 

Din star va spun că nu cred că se merită să dai 350 de lei pentru o oră de neprofesionalism, fast fuck, indolența și aroganță nu numai față de mine dar și față de comunitate.

 

Într-adevăr face squit și se crede un fel de buricul pământului pentru că poate face asta, însă I don't give a about this - in singura limbă străină pe care o știu.

 

E fata din poze nu pot nega, însă Photoshop ul o ajuta tare mult în poze. Tot suntinea pe aici că ea e mult mai drăguță in realitate, insa asta poate e doar părerea dânsei, pentru că a mea e cu totul alta.

 

Nici la capitolul la care ar trebui sa exceleze, adică la sex nu prea o face. Nu știu pe unde au fost cei care spuneau că te fute de te rupe dar cu siguranță, va garantez eu că nu o va face.

 

Poate doar vă va rupe cu bătaia pentru că dansa e o dominatoare și nu se uita la bani și la timp. Însă nu vreau sa detaliez cum se contrazice singura și în această sintagmă.

 

Oral doar cu prezervativ și ce sa va mai spun... Se aprobă toate cele de sus.

 

Din punctul meu de vedere mai bine ați avea grijă de banii voștri. Eu am lăsat 350 pentru nimic. Doar timp pierdut si tratament cu superioritate față de cineva care chiar e îngrijit cu bun simț și gizelat cred eu.

 

Dar nu îi bai, If You are smart don't be like me sau oamenii inteligenți învață din greșelile altora (parcă cam așa era).

 

Eu ii urez tot binele din lume însă eu as sugera mai bine sa ne lese pe noi cei din Oradea in pacea noastră cu "nimfomanele noastre care sunt sub statutul ei" după cum crede ea.

 

In concluzie o puteți încerca poate doar nu am fost noi compatibili ( adică sigur nu am fost combatibili, pentru că nu vreau să mă contrazic singur...deci fara poate...ci sigur nu am fost).

 

Va rog nu intrați în polemici pe aici nu îi dați apa la moara nimănui. Nu se merita deranjul.

 

Cine îi inteligent suficient rog doar sa tragă concluziile de care are nevoie.

 

Pace la toată lumea!

  • Like 2
Link spre comentariu

Nu te supara ca iti spun și chiar ma abțin sa nu încep sa injur. Iti garantez ca 15 min nu ma repet. Nu ai cum sa îmi spui ca s-a întins iubi cu tine la povesti când am vb clar cu tine ca în momentul ala plec din Timișoara și dacă ne putem vedea la o ora de TINE aleasa!!!! Îmi dai adresa, fac pe dracu ghem sa plec de la hotel,las toată treaba balta și plec spre locație. Fac cu tot cu semafoare futui 10-15 min pana acolo. La ce mi ai mai dat adresa? De ce nu ai fost fair-play măcar sa ma anunți ca nu ne mai putem vedea? În fine. Imi pare rău ca pt mine ca am rămas și nefutut și boschete prin masina pana a trecut timpul :)) am mai încercat la alta fata dar la ora aia...nu ma mai primea nici mama în casa:))

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...