Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Nu, asa vorbeste cu labagii ca tine ;)

Corect,nu am văzut niciodată un labagiu care sa se țină scai așa de o femeie.De fapt ar fițe și el el dar nu are bani și nici pula ......
Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Nu are rost sa mai iau in seama toți fraierii ,dacă era șmecher renunța de mult ,trimite mesaje in pm ca el nu are nimic cu mine și aici face pe șmecherului.Acum înțelege ți voi ce fel de om este,ce fel de nație .Scarbita de cele întâmplate prefer sa nu ai mai răspund .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Ce tot vrea milogu asta de brett? Ba daca nu ai bani sa futi....fa laba ma amaratule

Corect,hai sa îl lăsam liniștit ca el oricum nu știe nici laba sa facă.A găsit o pe una pe care o prostește ca sa facă bani pt el si crede ca toate suntem așa .Sa se ducă in p..a mea Brett ca sa nu vb mai multe.Vezi ca Domnița este proasta a luat boala de la tine ,vb cu clienții de un fraier ca tine .........și dacă mai vrei sa sti astăzi ai oferta gratis de la mine ma pisi pe tine gratis Brett ule labagiule.A fost ultima data ca ți am mai răspuns marș in kkt
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Pe alea destul de noi de pe pagina precedentă nu poți face laba?

 

Nu poate pentru ca nu-s noi.

Alea sunt singurele poze pe care le pune, doar ca in unele isi schimba chilotii si ai impresia ca sunt altele.

Poze noi inseamna alte pozitii, alte haine, alt...client fotograf :))))))

  • Like 1
  • Minus 7
Link spre comentariu
Reputație: 4145
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Nu am chef săpun poze noi așa ca marș pe alt topic du-te n P..A mea de kkt

Link spre comentariu
Reputație: 4145
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

si noi cum sa mai venim la tine daca tu ai linbajul asta aici la top ?

Sti ceva dragul meu dacă sunt buna sunt luată de proasta așa ca cine vrea sa cina vine cine nu sa meargă in alta parte ,aveți pretenții sa ne purtam frumos când voi aici in spatele unui user sunte câțiva dintre vii, niște nesimțiți .Parca plătiți sa ne luați de neveste,parca avem prețul de 1000€ h și ne batem joc .M am saturat de cei care ma critica și nici nu ma cunosc atât
  • Like 2
Link spre comentariu

Sti ceva dragul meu dacă sunt buna sunt luată de proasta așa ca cine vrea sa cina vine cine nu sa meargă in alta parte ,aveți pretenții sa ne purtam frumos când voi aici in spatele unui user sunte câțiva dintre vii, niște nesimțiți .Parca plătiți sa ne luați de neveste,parca avem prețul de 1000€ h și ne batem joc .M am saturat de cei care ma critica și nici nu ma cunosc atât

Dc esti asa oparita draga mea???? te am intrebat dak poti sa pui niste poze mai noi .... am vrut sa te vizitez....dar dupa ce reactii ai pe aici... cred k asa faci si acasa cu clientii... pacat.... te stiam fata de treaba ... dar timpu te schimba..... 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 4145
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Dc esti asa oparita draga mea???? te am intrebat dak poti sa pui niste poze mai noi .... am vrut sa te vizitez....dar dupa ce reactii ai pe aici... cred k asa faci si acasa cu clientii... pacat.... te stiam fata de treaba ... dar timpu te schimba.....

 

Nu mai pun poze pentru ca de fiecare data Ba ca nu știu ce se vede ,v-au ca nu stau nu știu cum .Daca ai fost la mine sti cum sunt dar hai sa o laaam așa .Nemuktumitului i sa luat darul cam atât
  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 4145
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Nu mai pun poze pentru ca de fiecare data Ba ca nu știu ce se vede ,v-au ca nu stau nu știu cum .Daca ai fost la mine sti cum sunt dar hai sa o laaam așa .Nemuktumitului i sa luat darul cam atât

Toti sunte ți buni de comentarii .Daca ai fost la mine sti cum arat ,dar nu ai fost și chiar nu mai am chef sa mai răspund la toate provocările tale
Link spre comentariu
Reputație: 4145
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Niciodată dragul meu lucrez in general pana la ora 20 cel târziu

Lucrezi la ora asta Maya?

Link spre comentariu

Reputație: 4145
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII
  • Telefon: 0762911277
  • Oras:BULEVARDUL UNIRII

Merci pentru efortul de a raspunde. Seara frumoasa

Nu a fost un efort dragul meu ,am spus ca ar fi drăguț sa îți răspund ,poate nu ai sunat și te ai gândit da lași un mesaj aici . Te pup
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...