Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Este topicul meu si pot posta cand doresc cate 1000 de poze,exista o regula de care eu stiu?

 Nu este topicul tau, este este despre tine. Iar pozele alea, puse una cate una, e un "up".  Nu ca ar fi interzis si ca vei fi fiind singura ...

Pe de alta parte, poze cam din  aceeasi pozitie, postate la infinit, plictisesc.

 

P.S. Nu mai fi asa tafnoasa! Foloseste-te de forum in beneficiul tau, cu calm si inteligenta. Curvarii decenti si cu bun simt te vor evita si apoi te vei mira ca vin la tine tot mai multi melteni .

Bafta!

  • Like 10
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti-Periferie
  • Oras:Bucuresti-Periferie

Oly , mai taci in pula mea ca poluezi forumul asta. Lasa fata sa posteze cate fotografii vrea, parca e forumul lui ma-ta sa impui tu regulile.

 

Ba MWIE proasta, unde vezi tu ca am zis eu sa nu mai posteze imagini.

Prostule care esti tu prost.

Din contra, eu  i-am SUGErat sa posteze imagini si in alte pozitii...

 

:slap2

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

:(

 

Eu nu sunt nemultumit ca pui imagini, eu vreau si alte pozitii :(

Hai, de suparare, te rugam sa mai pui cateva, dar si cu tzatzele, nu doar cu curul.

Stai linistit ca nu ai pierdut nimic si daca apare cu fata se inchide topicul.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

PS- pentru VOI ,astia ca tine, care nu aveti bani decat de laba :))

din cate am vazut tu ai fost ala cu schimbatul pozitiei....probabil nu iti mai dadeai drumu in pozitia asta si vroiai ceva nou ;)  , dar asa sunteti voi (unii dintre voi) mai carcotasi cu cineva care arata bine , aici in speta fiind Maya .... pe forumul unde lingeti si daca pune poze cu parchetul din sufragerie laudati persoana respectiva ( nu dau nume ca nu vreau sa intru cu nimeni in polemica . 

 

ps: si chiar daca ma injuri sau o sa ma faci analfabet ,prost , labar etc , nici cu tine nu intru in polemica :D , pt ca in fata unui calculator toti suntem zmei ;) 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

din cate am vazut tu ai fost ala cu schimbatul pozitiei....probabil nu iti mai dadeai drumu in pozitia asta si vroiai ceva nou ;)  , dar asa sunteti voi (unii dintre voi) mai carcotasi cu cineva care arata bine , aici in speta fiind Maya .... pe forumul unde lingeti si daca pune poze cu parchetul din sufragerie laudati persoana respectiva ( nu dau nume ca nu vreau sa intru cu nimeni in polemica . 

 

ps: si chiar daca ma injuri sau o sa ma faci analfabet ,prost , labar etc , nici cu tine nu intru in polemica :D , pt ca in fata unui calculator toti suntem zmei ;)

Asa este,mare draptate ai,asta este valabil si pt recenzii.Bisericutzele sunt deja formate!! :laugh2 :laugh2 :laugh2

Link spre comentariu
Vizitator taki
Reputație: 0

Pacat ca nu lasi macar o dunga subtirica de par pubian :( ai si jucarii erotice? Poate-s anormal, dar mi se pare mult mai sexy cu putin par pubian. Si cu niste par, arata a pasarica de femeie, ci nu de fetita. Sper sa nu-mi sariti in cap pentru asta. O zi buna tuturor. 

 

poti cand te duci la ea sa iti tai par de sub brate si sa il lipesti temporar pe pasarica ei!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bruxelles
  • Oras:Bruxelles

poti cand te duci la ea sa iti tai par de sub brate si sa il lipesti temporar pe pasarica ei!!!

 

Taki, care-i problema? Te-am deranjat cumva cu remarca mea? Sau ce nu-ti convine? Imi cer scuze ca m-am bagat in seama cu tine. Multa bafta

Link spre comentariu
  • Oras:Bruxelles
  • Oras:Bruxelles

Doar glumesc! :D imi place sa fac glume aic din cand in cand...

 

Ce prost sunt!! Nu m-am prins de gluma ta! O sa incerc sa ma prind de urmatoarea, dar nu-ti pot promite nimic. Apropo, imi permiti sa fac si eu glume cu tine? Stiu unele foarte misto si iti dau voie sa le folosesti si tu pe viitor. Dar mai bine ma abtin, ca sigur te superi. Mult succes la fete. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...