Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Salutare tuturor !

Mi-am facut si eu timp in sfarsit pentru a lasa o recenzie. Am fost la Maya in Decembrie. A fost  foarte amabila la telefon,mi-a oferit si niste detalii despre locatie,eu nefiind din Bucuresti m-am cam incurcat un pic dar in cele din urma am ajuns ,ce-i drept cu o mica intarziere.

Maya este o persoana foarte placuta si zambitoare.Ceea ce mi-a placut foarte mult,este foarte vorbareata si deschisa ,efectiv m-am simtit bine sa vorbesc cu ea.

 

Are un fizic exact pe gustul meu,miniona ,fund de nota 10 ,picioare frumoase.

Am baut ceva in compania ei,am facut un dus si am trecut la actiune.A inceput cu un oral neprotejat de nota 10 dar nu am vrut sa insistam prea mult si am pus caciulita si am trecut la treaba.Nu imi amintesc exact pozitiile ,dar imi amintesc ca Maya a venit cu ceva propuneri interesante,nu m-a grabit deloc, a fost foarte pupacioasa .Am alternat de la normal la anal,unde e ceva fantastic funduletul ala,si invers. Actiunea a durat cam o ora fara sa ma grabeasca deloc,ba din contra imi spunea sa rezist !

Nu am dat prea multe detalii,consider ca merita sa te duci personal sa vezi spectacolul ! :138x

La sfarsit,m-a ajutat sa chem si taxi..la fel fara nici-o graba . A fost foarte amabila..zici ca eram prieteni de ani de zile!

 

Note:

Aspect Maya-10 :hooraym.-a cucerit total !

GFE 10++ Cred ca este the best la capitolul asta! :clap2

Oral 9.5 Nu a insistat,nu am venit pt oral dar am vazut ce poate.

Igiena 10

Normal 10 +

Anal 10++ best experience ! :hooray

Locatie: Am inteles ca nu mai lucreaza aici (pe strada zizin),dar era de nota 10,foarte curat si frumos.

Tarif: 250 / h

 

In concluzie ,Maya chiar este o persoana deosebita,atat prin frumusetea exterioara cat si cea interioara..sociabila,glumeata ! Eu nu locuiesc in Romania ca altfel as trece pe la Maya macar o data pe luna! Maya nu stiu daca ti-ai amintit cine sunt,dar cand mai vin in tara sa stii ca trec direct la tine ! :laugh2 esti superba !

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...