Sari la conținut

Maya 0762911277


Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Saptamana asta, in functie de cum imi permite timpul, am de gand s-o vizitez iar pe Maya. Si de data asta am de cand sa fie dezmat total! Sper sa vin cat mai repede cu recenzia. Si recenzia asta le va intrece pe toate!

Vezi să nu te lași futut în fața oglinzii ca sexosu dă la vâlcea...pă banii tăi, fute-o tu =))

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: sex_valcea
  • Oras:valcea
  • Telefon: sex_valcea
  • Oras:valcea

Iata ca mi-am facut timp sa scriu o recenzie cum trebuie.Asta ca sa nunma mai certe colegii.

Ieri am fost la Maya.Cum eram pe graba,si trebuia sa mai ajung prin alte locuri am ales doar o finalizare.Am facut programarea,m-a indrumat si am ajuns la locatie.M-a intampinat colega ei la usa.Eu ma grabeam si am insistat sa urc sus pana cand termina ea de facut dus.Cand m-a vazut,a sarit pe mine imediat ca sa ma sarute.Noi doi ne-am mai intalnit 1 data cand era in vechea locatie pentru un thresome cu fosta colega.

Dupa cateva discutii am intrat la dus.Ma astepta imbracata in roz.Culoarea mea preferata.A inceput cu un oral de zile mari,cu un Deep reusit.....asa ca am sis sa ii intorc favoarea si m-am afundat in pasarica ei....Ma indemna sa nu ma opresc .....sa o fac sa tremure.Lucru care s-a si intamplat......indemnandu-ma sa o fut direct in fund,ca asta vrea,ca nu avusese vre-un vizitator pe ziua aceea cu pretentii de anal,si ca vrea sa o indes pe toata in pozitia doggy.am pompat ce am pompat si am schimbat pozitia,ea pe mune,anal,in fata oglizii.....asta mi-a pus capac.am finalizat in aceasta pozitie jucandu-ma cu degetele prin pasarica ei......fata nu sa saturase,asa ca a mai continuat pret de cateva minute....pacat ca ma grabeam,ca la cel de-al 2-lea numar as fi vrut sa o introducem si pe colega.....dar sper sa imi fac timp pentru amandoua.

Oral:10

Anal:10

Normal.....stiu de data trecuta 10

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: sex_valcea
  • Oras:valcea
  • Telefon: sex_valcea
  • Oras:valcea

Nea Valcea, o recenzie adevarata nu faci si tu? Decat o asa "recenzie", mai bine nu scrii nimic. Si nu am inteles, cum adica v-ati futut anal in fata oblinzii? Tu pe ea si ea pe tine? :laugh2 Dracoaica e in stare. :laugh2 :laugh2 :laugh2

Eu pe ea prietene....inca nu am fantezii dastea

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Iata ca mi-am facut timp sa scriu o recenzie cum trebuie.Asta ca sa nunma mai certe colegii.

Ieri am fost la Maya.Cum eram pe graba,si trebuia sa mai ajung prin alte locuri am ales doar o finalizare.Am facut programarea,m-a indrumat si am ajuns la locatie.M-a intampinat colega ei la usa.Eu ma grabeam si am insistat sa urc sus pana cand termina ea de facut dus.Cand m-a vazut,a sarit pe mine imediat ca sa ma sarute.Noi doi ne-am mai intalnit 1 data cand era in vechea locatie pentru un thresome cu fosta colega.

Dupa cateva discutii am intrat la dus.Ma astepta imbracata in roz.Culoarea mea preferata.A inceput cu un oral de zile mari,cu un Deep reusit.....asa ca am sis sa ii intorc favoarea si m-am afundat in pasarica ei....Ma indemna sa nu ma opresc .....sa o fac sa tremure.Lucru care s-a si intamplat......indemnandu-ma sa o fut direct in fund,ca asta vrea,ca nu avusese vre-un vizitator pe ziua aceea cu pretentii de anal,si ca vrea sa o indes pe toata in pozitia doggy.am pompat ce am pompat si am schimbat pozitia,ea pe mune,anal,in fata oglizii.....asta mi-a pus capac.am finalizat in aceasta pozitie jucandu-ma cu degetele prin pasarica ei......fata nu sa saturase,asa ca a mai continuat pret de cateva minute....pacat ca ma grabeam,ca la cel de-al 2-lea numar as fi vrut sa o introducem si pe colega.....dar sper sa imi fac timp pentru amandoua.

Oral:10

Anal:10

Normal.....stiu de data trecuta 10

Tot nu e bine :( o sa zica nea Picon ca 10 pe linie nu exista =)) =))

 

 

 

p.s Valcene, glumim...nu lua de bun ce spunem noi :)

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: sex_valcea
  • Oras:valcea
  • Telefon: sex_valcea
  • Oras:valcea

Tot nu e bine :( o sa zica nea Picon ca 10 pe linie nu exista =)) =))

Si la facultate fiecare profesor da note dupa aprecierea lui .Eu zic sa organizam o comisie de BAC,sau de Licenta.....Sa o licentiem pe Maya in SEX ANAL.....

 

 

p.s Valcene, glumim...nu lua de bun ce spunem noi :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: sex_valcea
  • Oras:valcea
  • Telefon: sex_valcea
  • Oras:valcea

Tot nu e bine :( o sa zica nea Picon ca 10 pe linie nu exista =)) =))

 

 

 

p.s Valcene, glumim...nu lua de bun ce spunem noi :)

Si la facultate fiecare profesor da note dupa aprecierea lui .Eu zic sa organizam o comisie de BAC,sau de Licenta.....Sa o licentiem pe Maya in SEX ANAL.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nunma...sa urc sus...am sis...vre-un vizitator.. 

 

ea pe mune,anal,in fata oglizii.....asta mi-a pus capac.

Normal.....stiu de data trecuta 10

 

Au presupus bine, ti-ai cam luat-o acolo in fata oglinzii ...

Plus ca eu stiu un tip, care are un prieten care i-a tras-o uneia si e de 10. :slap2 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: sex_valcea
  • Oras:valcea
  • Telefon: sex_valcea
  • Oras:valcea

Au presupus bine, ti-ai cam luat-o acolo in fata oglinzii ...

Plus ca eu stiu un tip, care are un prieten care i-a tras-o uneia si e de 10. :slap2

Eu pe scaun,ea deasupra mea,amandoi cu fata spre oglinda!.....Ce dreaq frate....puneti-va imaginatia la lucru....
Link spre comentariu

  • Oras:Pajistea lu' Bucur
  • Oras:Pajistea lu' Bucur

Nu pun poze din cauza ta asa ca poti incerca sa faci laba,cu ce ai pe at nu mai insinta ca esti penibil

Draga Maya, poate nu am pertinenta sa postez pe topicul tau, dar ceva mai sus, Picon ti'a dat niste sfaturi bune, cred eu. De ce te complaci in disputa cu Oly chiar si atunci cand nu esti atacata ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...