Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:n/a
  • Oras:n/a

Io-s pro, 99 %, dar să promit 100% nu pot, din păcate. Depinde și de consoartă ... last time chiar am lăsat-o cu ochii în soare și s-a simțit ...

 

Sper să reușesc și de data asta ! I am BAD and I know it ...  :rax2

Link spre comentariu
  • Oras:n/a
  • Oras:n/a

Nice one, let me think a bit ... I say ..... NO !  :slap2

 

Dacă nu voi mai putea, o să postez pe forum în timp util, să nu fiu dat dispărut sau pomenit ca și neserios... nu de alta, dar mă apucă strănutul sau sughițul ...  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:n/a
  • Oras:n/a

Salut

Am trecut eu luni pe acolo ca sa va fac o surpriza si......suplize nu era nimeni :(

 

Salut,

 

Pe la ce oră ai trecut, și unde mai exact ? La vechea sau la noua locație ? Au survenit modificări în program, și dacă nu ai precizat că o să participi, probabil nu ai primit PM-ul cu ultimele noutăți ... din păcate ....

 

Next time,

Spor !

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Salut

Am trecut eu luni pe acolo ca sa va fac o surpriza si......suplize nu era nimeni :(

 

Pai asa poate sa vina si "bzi" sa ne vada :D deci de asta sunt perfect de acord, ca doar cei care sunt mai vechi si care se anunta sa primeasca locatia.

Eu comentez, dar nu am putut sa ajung niciodata si nici nu vad sperante sa ajung prea curand ...

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Same time, same place pt maine, cei vechi sa-mi dea PM daca nu sunt siguri ca au inteles unde si cand, ca sa nu mai lugim topicul asta.

Daca sunt doritori care n-au mai fost, sa anunte aici si le trimit eu PM pana diseara.

:* :* la toata lumea!

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Dragii mei, eu nu pot veni maine asa ca sugerez 2 variante :

1. Va vedeti fara mine, e cam tarziu pt organizare dar puteti pastra locul si ora ca sa fie mai simplu;

2. Ne vedem cu totii in alta zi, de ex joi sau vineri (doar sapt asta as putea in acele zile).

 

Astept raspunsuri aici sau in PM.

Link spre comentariu
  • Oras:n/a
  • Oras:n/a

Salut,

 

Probabil s-a făcut o mică confuzie. Lexy a spus duminică noaptea că nu poate veni mâine (adică luni, ziua în care ne întâlneam), iar Afriq a întrebat luni dacă ne vedem mâine (marți) ... sper că are logică ... :slap2

 

Din câte se pare, nimeni nu participă, nici azi și nici mâine ... :no2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...