Jump to content

Alessia prima data la voi ❤️

Recommended Posts

Bună , numele meu este Alessia si m am gandit sA vA fac o scurta  vizita Sunt pentru prima data la voi in oraș !

NU FAC CONFIRMÄ‚RI VIDEO , NU TRIMIT POZE PENTRU CONFIRMÄ‚RI !

Nu accept cu bile ! Nu fac deplasări ! 

💋100 RON oral protejat 20 min

💋150 RON oral neprotejat 30 min

💋300 h oral neprotejat💋

uro + 50

Finalizarea orală  +100

Finalizarea faciala +50

Masaj erotic ( body masaj )

Masaj relaxare

Sex in diferite poziții 

Fantezi ( 69 , sex între sâni ) 

Ma găsiți la numarul de telefon 0730173709

Pentru programări : mesaj pe whatsapp , mesaj pe număr sau apel telefonic ! 

Va las aici link pentru confirmare 

85BF2534-17AA-4DDE-AAA3-BB2F3D008C15.jpeg

• Like 3
  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

O fată foarte frumoasă, numai din paști în crăciun vezi așa ceva prin Alba City, să vă traduc foarte foarte rar vine o așa fată prin acest oraș. Note exact ce a luat Nadia Comăneci la Montreal. Eu unu

Disponibilă 😍

Posted Images

O fată foarte frumoasă, numai din paști în crăciun vezi așa ceva prin Alba City, să vă traduc foarte foarte rar vine o așa fată prin acest oraș. Note exact ce a luat Nadia Comăneci la Montreal. Eu unu, fie vorba între noi, cred că m-am îndrăgostit dar sunt foarte obiectiv. Locația e pe  Bulevardul Transilvaniei  în spate la Flanco. Multe nu mai sunt de zis, să închei ca într-un basm  "Și am încălecat pe o șa și v-am spus povestea așa"

• Like 3
  • Inimioara 1
Acum 25 minute, gytza88 a spus:

O fată foarte frumoasă, numai din paști în crăciun vezi așa ceva prin Alba City, să vă traduc foarte foarte rar vine o așa fată prin acest oraș. Note exact ce a luat Nadia Comăneci la Montreal. Eu unu, fie vorba între noi, cred că m-am îndrăgostit dar sunt foarte obiectiv. Locația e pe  Bulevardul Transilvaniei  în spate la Flanco. Multe nu mai sunt de zis, să închei ca într-un basm  "Și am încălecat pe o șa și v-am spus povestea așa"

Te pup 🤗 💋

• Like 1

Actualizare prețuri ! 
💋150 RON oral neprotejat 30 min

💋300 h oral neprotejat💋

uro + 50

Finalizarea orală  +100

Finalizarea faciala +50

Masaj erotic ( body masaj )

Masaj relaxare

Sex in diferite poziții 

Fantezi ( 69 , sex între sâni ) 

Am reușit sa ii fac o vizita in Deva zilele trecute acestei minunate făpturi ..doar cuvinte de bine am pentru ea..ma bucur ca a ales sa vina la noi..și sper sa reușim sa o ținem in Alba..ii un mare plus..o sa revin cu o recenzie detaliata ..vroiam doar sa va “avertizez” ca puteți merge cu încredere la ea,o sa aveți parte de servicii de calitate !! 

Acum 14 minute, lucyano a spus:

Am reușit sa ii fac o vizita in Deva zilele trecute acestei minunate făpturi ..doar cuvinte de bine am pentru ea..ma bucur ca a ales sa vina la noi..și sper sa reușim sa o ținem in Alba..ii un mare plus..o sa revin cu o recenzie detaliata ..vroiam doar sa va “avertizez” ca puteți merge cu încredere la ea,o sa aveți parte de servicii de calitate !! 

Te pup și te mai aștept 🤗🤗🥰

Acum 26 minute, freedommicinas a spus:

Vizitat domnisoara, o experienta plăcută,face un masaj cu sanii la ciocan de nota 10,oral nota 10,șlim,piele catifelata,merita vizitata

Te pup 🤗🤗