Sari la conținut

⭐ Anca Băneasa- 0731682811 ⭐


Postări Recomandate

  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 3 minute, baked a spus:

nu cunosc capacitatea ta de comprehensiune ....

 Chiar ma întreb dacă mai exista oameni normali pe forumul acesta....

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 4 minute, vistantric a spus:

 

 

La de evitat direct, el și cu alea cu care se fute!

Nu pot sa cred... 🧐

Trebuie să-l înțelegem, nu-l marginaliza 😂😂😂😂😂😂

Descrie fix ce îl doare, nu merge treaba....indiferent de cat căcat halește crezând că o să cadă norocul pe el, nici la gura nu se mai șterge 😂😂😂😂😂 

Iar sirenele lui, înoată pe uscat.....fix ca......căcatul ce pe el sa uscat 😂😂😂😂😂 a prins rima, nu răma lui cu care crede că va prinde ceva.

Și ce să vezi......caca 😂😂😂😂😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
10 minutes ago, Ankaswtwoman said:

 

...

Din păcate după cum se vede.....vei rămâne un narator de tot căcatul , pe care nu îl bagă nimeni în seamă.....

eu sunt covins ca ti-ar placea sa crezi asta, cu nu baga nimeni in seama, dar iti spun eu, feedback'ul in privat de la flacai e fabulos.

😉

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Chiar acum, baked a spus:

eu sunt covins ca ti-ar placea sa crezi asta, cu nu baga nimeni in seama, dar iti spun eu, feedback'ul in privat de la flacai e fabulos.

😉

Adică in privat niște muște bâzâie la un rahat cu ochi, apărut în mod public...extraordinar! 😅

Link spre comentariu
6 minutes ago, vistantric said:

 Chiar ma întreb dacă mai exista oameni normali pe forumul acesta....

nu inteleg unde vrei sa deviezi. suntem mai multi flacai pe aici care cu ceva timp in urma ti-am dat-o fara guma!

tu nu stii ca baietii vorbesc? schimba impresii? recomanda, sau nu? tu pentru ce crezi ca exista comunicarea in privat de aici?

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București

👅👅👅👅👅👅

190503482_IMG-20220413-WA00084.jpg.a6b11a5a8b3d9687130230e108d6195a.jpg

 

👉 300 lei, 30 / min.

oral și normal ( normal protejat,oral neprotejat ) fantezii, sărutări, fk.

👉 400 lei/h 

oral și normal, o finalizare ( normal protejat,oral neprotejat  cu finalizare orala, daca permite igiena) diferite poziții, fantezii, jocuri erotice, fk, 69.

👉500 lei,90 / min.

normal protejat,diferite poziții, oral neprotejat cu finalizare orală (daca îmi permite igiena), diferite poziții, jocuri erotice,fk, 69, doua finalizări și un masaj de relaxare

 

💋💋💋💋💋💋💋

  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 6 minute, baked a spus:

nu inteleg unde vrei sa deviezi. suntem mai multi flacai pe aici care cu ceva timp in urma ti-am dat-o fara guma!

tu nu stii ca baietii vorbesc? schimba impresii? recomanda, sau nu? tu pentru ce crezi ca exista comunicarea in privat de aici?

 

 

Eu știu o lista lunga din telegram notați cu un mare NU in telefonul meu...

Poate că îmi poți spune tu mai multe, ce-i doare și pe ei.

E clar ca eu nu le voi răspunde la telefon și deschizi un topic la discuții generale, iar acolo îmi povestești tot.

Faci pe purtătorul lor de cuvânt, eu credeam ca sunt multe centuriste care si-au luat apartament și au ce fute.

E păcat sa visați cai verzi pe pereți când aveți atâtea fete de categoria voastră disponibile oricând vi se scoala.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 12 minute, baked a spus:

eu sunt covins ca ti-ar placea sa crezi asta, cu nu baga nimeni in seama, dar iti spun eu, feedback'ul in privat de la flacai e fabulos.

😉

Daca au tupeu acești flăcăi, să spună public că acest căcat pe care îl halești e de calitate.

Serviți in public. 

Daca tot ai descoperit căcatul ,vreau sa vad cine se murdărește mai mult.

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
1 minute ago, vistantric said:

Eu știu lista lunga din telefram notați cu un mare NU in telefonul meu...

Poate că îmi poți spune tu mai multe, ce-i doare și pe ei.

E clar ca eu nu le voi răspunde la telefon și deschizi un topic la discuții generale, iar acolo îmi povestești tot.

Faci pe purtătorul lor de cuvânt, eu credeam ca sunt multe centuriste care si-au luat apartament și au ce fute.

E păcat sa visați cai verzi pe pereți când aveți atâtea fete de categoria voastră disponibile oricând vi se scoala.

mai fata, 

eu te-am intrebat cateva pagini in urma daca vrei sa te sun, sa-ti spun cine sunt, ptr ca sigur ti s-ar aprinde toate beculetele.

dar tu doar turui, nu citesti si nu intelegi ce ti se spune.

asa ca turuie!

😉

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 1 minut, baked a spus:

mai fata, 

eu te-am intrebat cateva pagini in urma daca vrei sa te sun, sa-ti spun cine sunt, ptr ca sigur ti s-ar aprinde toate beculetele.

dar tu doar turui, nu citesti si nu intelegi ce ti se spune.

asa ca turuie!

😉

Daca ia turuie, mergi pe topicul ei și turuie și tu acolo.

Link spre comentariu
7 minutes ago, vistantric said:

...

Eu știu lista lunga din telefram notați cu un mare NU in telefonul meu...

...

ce tot zici tu acolo mai rosu de sorcova...

pai eu schimb cartele pre-pay in telefonul de curve mai frecvent decat isi schimba prietena ta budigaii.

ce ai putea tu avea in telefonul tau???

😃😃😃

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 9 minute, baked a spus:

mai fata, 

eu te-am intrebat cateva pagini in urma daca vrei sa te sun, sa-ti spun cine sunt, ptr ca sigur ti s-ar aprinde toate beculetele.

dar tu doar turui, nu citesti si nu intelegi ce ti se spune.

asa ca turuie!

😉

 

Mă nenea, un cunoscut nu mi-ar cere voie în halul ăsta...un cunoscut nu s-ar spârcâi pe aici.

Tu te prezinți pe topicul prietenei mele ca fiind un sclav, iar eu știu un singur sclav care a scris o recenzie despre întâlnirea cu mine.

Tu daca nu ai scris o recenzie...e clar ca ai alte interese și observi ca spamul tău ne amuza.

În rest, orice alt cunoscut care știe ca a făcut o tâmpenie...da, imi cere voie sa ma sune.

De palavre nu sta nimeni în privat cu mine, decat daca eu aleg câte-o momeala să dau proștilor subiect de bârfă...așa mă joc cu mintea voastră și va țin la distanță.

 

  • Like 1
Link spre comentariu
3 minutes ago, Ankaswtwoman said:

Daca ia turuie, mergi pe topicul ei și turuie și tu acolo.

mai tanti,

vad ca nu intelegi un lucru simplu:

i can do this all day, every day!

cand te napadeste ideea ca ai fi mai castigata cu un dialog serios, cu raspunsuri pertinente, la intrebari multiple, zi o vorba, si stam serios de vorba.

pana atunci, it's how it's gonna be!

😉

p.s. eu chiar nu am nimic cu amica ta. ar fi culmea sa ma plang ca nu m-a futut corespunzator.

tepara ai fost tu!!!

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 26 minute, Ankaswtwoman a spus:

Daca ia turuie, mergi pe topicul ei și turuie și tu acolo.

 

Anca, îl știi pe tipul acela care si-a schimbat zeci de numere sa ne sune încă de pe vremea când eram la Snagov?

Te-ai mirat azi de faptul ca ai din ce în ce mai multe apeluri respinse cu numar necunoscut...e acela care turuie peste vorba ta si o face mult și prost.

De ani de zile face asa, vrea sa câștige titlul de cel mai înverșunat hater....

Îl vezi cum se lauda ca isi schimba numerele de telefon....asa face și cu aceste conturi pe forum.

 

PS.

Ceea ce se intampla aici este despre cum "mortii" din agendă încep sa umble pe forum și devin zombii.

Iar ceilalți cad în capcană purtandu-se la telefon exact ca cei refuzați de tine, pentru ca un frustrat întotdeauna va încerca să ia si turma după el.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 13 minute, vistantric a spus:

 

Anca, îl știi pe tipul acela care si-a schimbat zeci de numere sa ne sune încă de pe vremea când eram la Snagov?

Te-ai mirat azi de faptul ca ai din ce în ce mai multe apeluri respinse cu numar necunoscut...e acela care turuie peste vorba ta si o face mult și prost.

De ani de zile face asa, vrea sa câștige titlul de cel mai înverșunat hater....

Îl vezi cum se lauda ca isi schimba numerele de telefon....asa face și cu aceste conturi pe forum.

 

Da, îl știu. Care se lăuda că fură fete de pe la saloane , că are el salon și alte căcaturi. Daaaaa, un neica nimeni care sa transformat într-un căcat pe perioada pandemiei. Clar ...

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 15 minute, vistantric a spus:

 

Anca, îl știi pe tipul acela care si-a schimbat zeci de numere sa ne sune încă de pe vremea când eram la Snagov?

Te-ai mirat azi de faptul ca ai din ce în ce mai multe apeluri respinse cu numar necunoscut...e acela care turuie peste vorba ta si o face mult și prost.

De ani de zile face asa, vrea sa câștige titlul de cel mai înverșunat hater....

Îl vezi cum se lauda ca isi schimba numerele de telefon....asa face și cu aceste conturi pe forum.

 

Care cunoaște și alți patroni ,că așa se numesc mai nou peștișorii, sunt Business Man. Unii pe la mititica, alți cât de curând, bla, bla, bla.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 26 minute, Ankaswtwoman a spus:

Care cunoaște și alți patroni ,că așa se numesc mai nou peștișorii, sunt Business Man. Unii pe la mititica, alți cât de curând, bla, bla, bla.

Nu cred că acesta de care zici tu e asa de prost si nici nu cred ca a ajuns într-un stadiu de putrefacție asa de avansat.

Eu zic de acela care începe cu "scumpa doamna te ador" și încheie blablaul asa "curvă nenorocita".

Iti reamintesc mâine în privat, e un sclav tipic romanesc, care se cere îmblânzit...trece foarte rapid din adorare la înjurături, fapt ce implica vreun conflict psihic datorat educației precare.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
  • Telefon: 0731670030
  • Oras:București Herăstrău 0731670030
  • Disponibila
Acum 3 ore, Spoitor a spus:

Anca asta-i pulpanoasa tare 😐

Șșșhhiii, prietena mea doarme acum...🤫

Aici mie îmi place foarte mult cum se vad porii, ea zice că a stat încordată și nu e așa cum vede ea...

Zici că i-a dat cineva o limbă pe fund și au trecut-o fiorii! 

20220415_010942_461.jpg.c22d32abdfdd3bf434997ce83557fc60.jpg

Link spre comentariu
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
  • Telefon: 0731682811
  • Oras:București
Acum 9 ore, vistantric a spus:

Șșșhhiii, prietena mea doarme acum...🤫

Aici mie îmi place foarte mult cum se vad porii, ea zice că a stat încordată și nu e așa cum vede ea...

Zici că i-a dat cineva o limbă pe fund și au trecut-o fiorii! 

20220415_010942_461.jpg.c22d32abdfdd3bf434997ce83557fc60.jpg

💋💋💋

Bună dimineața iubita !!!

Link spre comentariu

tanti,

ce picioare sexy ai. scurte si grase. butuci. zici ca-s stalpii de la garajul meu, necesari sa reziste la tonaj. iar curu ala, ce sa mai zici. doar iti imaginezi ca la ditai curu', ditai balega matinala!

ia zi, ai mai tepuit recent pe cineva? azi un trafic de vineri infernal in capitala. ai mai pus pe drumuri degeaba vreun fraier care venea sa contribuie la bunastarea burtilor tale? ca p'alea nu le arati, e cu surprize, e cu seductie, cica.

stii ce ma intrebam? menstra mai ai, sau a venit menopauza? ca atitudinea asta de rahat se explica daca te regaseai in deranjul ala hormonal. nasol cu bufeuri, nu?

😁

  • Haha 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 2 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...