Sari la conținut

Eliza0760405721


Postări Recomandate

  • Oras:Tg jiu
  • Oras:Tg jiu
Acum 4 ore, Alin576 a spus:

Ma scuzați ca intru si eu in discutii....am fost si eu pe la ea acum o luna aproape dar nu mi sa parut ceva ciudat...nici camera de filmat nici guvid....iar in legatura cu boala nu am avut nici un fel de problema....nu stiu ce aveti voi dar eu nu am avut nimic...nu i tin partra nici ei dar nici voua nu va pot fa dreptate

Si ti-ai facut cont numai pentru a posta asta?

  • Like 2
Link spre comentariu

Bai fratilor sunteti niste pizde....sunteti buni doar de criticat si lasat comentarii aici toti sunt tare in gura....daca aveati sange in coaie va duceați si vă luați de asa numitul guvid pe care ziceți ca la.ti vazut..,.voi aici doar vreti sa va faceti reclama la marfa voastră....lasati in pula mea gura si comentariile mai moale daca nu a vrut fata sa va mai primeasca....sunteti toti cunoscuti la fata chiar daca sunteti trecuti aici picaso,darmast,tzunami....etc....lasati pizda moale sa nu va treziti pe strada luati de gat si dupa sa intrebati dece... Cum vam spus. ...faptele vb ....daca aveati sange in coaie faceati fapte nu vorbe....si voi sunteti smecheri ca nu sunteti in stare sa agatati o femeie sa o futeti gratis???va duceți si plătiți....???vai de voi șmecherilor care sunteți...poate ne întâlnim...gunoaielor....si ele sunt vc public si voi care criticati niste gunoaie ....daca  erați șmecheri nu va duceați la vc publice....

  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator alphabooty
Reputație: 0
6 minutes ago, Alin576 said:

Bai fratilor sunteti niste pizde....sunteti buni doar de criticat si lasat comentarii aici toti sunt tare in gura....daca aveati sange in coaie va duceați si vă luați de asa numitul guvid pe care ziceți ca la.ti vazut..,.voi aici doar vreti sa va faceti reclama la marfa voastră....lasati in pula mea gura si comentariile mai moale daca nu a vrut fata sa va mai primeasca....sunteti toti cunoscuti la fata chiar daca sunteti trecuti aici picaso,darmast,tzunami....etc....lasati pizda moale sa nu va treziti pe strada luati de gat si dupa sa intrebati dece... Cum vam spus. ...faptele vb ....daca aveati sange in coaie faceati fapte nu vorbe....si voi sunteti smecheri ca nu sunteti in stare sa agatati o femeie sa o futeti gratis???va duceți si plătiți....???vai de voi șmecherilor care sunteți...poate ne întâlnim...gunoaielor....si ele sunt vc public si voi care criticati niste gunoaie ....daca  erați șmecheri nu va duceați la vc publice....

Calmate ba ho ,asta e reacție de pustan de bloc nu de om in toata firea...

Link spre comentariu

Care ati fost pe la ea si o criticati o sa va intalniti fata in fata cu un (pustan de bloc)... asta am avut de spus....oricum conrinuati......larevedere nu imi pierd timpul cu voi ca eu am de facut banii mii pe I nu ca voi 2000 lei pe luna.....fraierilor...gunoaielor....banii vostrii sunt in buzunarul meu....hahaha...pupincuristilor,😜😜😂😂😂😂😂😅😅😅😅atat an avut de spus...pa gunoaielor ca nu am timp de pierdut cu voi.....aveti coaie o sa ne intalnim stati linistiti nu va faceti griji in privinta asta....haide pa ca am treabă

 

 

 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator alphabooty
Reputație: 0
11 minutes ago, Alin576 said:

Care ati fost pe la ea si o criticati o sa va intalniti fata in fata cu un (pustan de bloc)... asta am avut de spus....oricum conrinuati......larevedere nu imi pierd timpul cu voi ca eu am de facut banii mii pe I nu ca voi 2000 lei pe luna.....fraierilor...gunoaielor....banii vostrii sunt in buzunarul meu....hahaha...pupincuristilor,😜😜😂😂😂😂😂😅😅😅😅atat an avut de spus...pa gunoaielor ca nu am timp de pierdut cu voi.....aveti coaie o sa ne intalnim stati linistiti nu va faceti griji in privinta asta....haide pa ca am treabă

 

 

 

 

2000 de lei face ma-ta din supt pula ba coloratule

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Jiu
  • Oras:Targu Jiu
1 hour ago, Alin576 said:

Care ati fost pe la ea si o criticati o sa va intalniti fata in fata cu un (pustan de bloc)... asta am avut de spus....oricum conrinuati......larevedere nu imi pierd timpul cu voi ca eu am de facut banii mii pe I nu ca voi 2000 lei pe luna.....fraierilor...gunoaielor....banii vostrii sunt in buzunarul meu....hahaha...pupincuristilor,😜😜😂😂😂😂😂😅😅😅😅atat an avut de spus...pa gunoaielor ca nu am timp de pierdut cu voi.....aveti coaie o sa ne intalnim stati linistiti nu va faceti griji in privinta asta....haide pa ca am treabă

 

Am o lopata pe acasa,ti-o dau gratis daca nu mai faci bani cu pizda ta te poti baga salahol pe la oameni,nu de alta da poate nu mai ai ce manca si bani de benzina pt coaja ta din 2003😄

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator Elyeliza
Reputație: 0
Acum 14 minute, Alin576 a spus:

Care ati fost pe la ea si o criticati o sa va intalniti fata in fata cu un (pustan de bloc)... asta am avut de spus....oricum conrinuati......larevedere nu imi pierd timpul cu voi ca eu am de facut banii mii pe I nu ca voi 2000 lei pe luna.....fraierilor...gunoaielor....banii vostrii sunt in buzunarul meu....hahaha...pupincuristilor,😜😜😂😂😂😂😂😅😅😅😅atat an avut de spus...pa gunoaielor ca nu am timp de pierdut cu voi.....aveti coaie o sa ne intalnim stati linistiti nu va faceti griji in privinta asta....haide pa ca am treabă

 

 

 

 

Multumesc pentru ca mi.-ai luat partea,  esti un drăguț,  cat despre cei menționați ti-am spus numai unii au devenit insistenti,  uni au trecut la alte manevre cu amenințări ma suna sa ma amenințe,  dar nu i.am mai băgat în seamă,  asa cum ai spus eu am fost de vina ca am fost prea omenoasa pentru ca am luat-o pe principiul ca daca un om vine sa se simtă bine nu recurge la alte gesturi... Încă o dată multumesc frumos pentru sprijin... 😘

Link spre comentariu
Acum 6 minute, david556 a spus:

Alin tare intre 4 pereti ,asteptam activarea anuntului pe Tg-Jiu si pe tine in scara blocului, suntem nerabdatori. Fapte nu vorbe,sa ne lasi link cand se apuca fata de treaba iar.

Imo sa ne intalnim smecherilor..cum ia.ti dat si ei limbi asa o sa mi.o sugeti și mie 😅😅😅😅😅😅😅😅

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 20 minute, alphabooty a spus:

2000 de lei face ma-ta din supt pula ba coloratule

Banii tai sunt la mine in buzunar gunoiule...cine e smecher acum....gura mica.ca daca intram peste tine atunci nu mai vb acum smechere....spune mersi ce a fost si taci ca ne intalnim fraiere...tu nu ma sti dar eu te stiu destul de bine gunoiule...asa ca taci ca tu nu esti vreun smecher....nici la nivelul de fraier nu ai ajuns piticule ca ai 1.58 metri si iti mai trebuie 2 cm....sa fi fraier...mai departe mai este🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator alphabooty
Reputație: 0
1 minute ago, Alin576 said:

Banii tai sunt la mine in buzunar gunoiule...cine e smecher acum....gura mica.ca daca intram peste tine atunci nu mai vb acum smechere....spune mersi ce a fost si taci ca ne intalnim fraiere...tu nu ma sti dar eu te stiu destul de bine gunoiule...asa ca taci ca tu nu esti vreun smecher....nici la nivelul de fraier nu ai ajuns piticule ca ai 1.58 metri si iti mai trebuie 2 cm....sa fi fraier...mai departe mai este🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Esti prea prost ca sa traiesti ba ,nici n am fost la ea in plm de unde dracu sa ma stii🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator alphabooty
Reputație: 0
1 minute ago, Alin576 said:

Acum o dai la intors ca nu ai fost....sa te scoți.....pitic ce ești....iti arat eu ca ai fost....si iti spun si cand si cat ai stat si ce ai făcut....daca vrei .... ești un terminat....

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ba baftă la cautat,ce sa zic 

Link spre comentariu
Acum 10 minute, alphabooty a spus:

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ba baftă la cautat,ce sa zic 

Ti se termina numarul cu 473 la afarsit ai venit pe jos la ea ai stat o ora iai dat un milion si ai fugit....ce smecher esti tu....esti un gunoi

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator alphabooty
Reputație: 0
1 minute ago, Alin576 said:

Ti se termina numarul cu 473 la afarsit ai venit pe jos la ea ai stat o ora iai dat un milion si ai fugit....ce smecher esti tu....esti un gunoi

Da boss tot numărul, ce ne jucam asa ,pe 3 cifre 

Link spre comentariu
Vizitator Elyeliza
Reputație: 0

Fără supărare nu conteaza daca a venit sau nu dar aici nu vreau sa dea nr la clientii mei care au fost la mine , chiar dacă au fost oameni seriosi sau mai putin seriosi cu puțin caracter , dar nr de telefon e ceva personal,  dacă am incredere in tine ca sa i potolește sa nu mai dea cu minciuni in mine o sa te rog sa ramana intre noi , poti sa zici ce vrei de cine vrei dar o sa te rog ca numerele de telefon sa ramana confidențiale... 

Link spre comentariu
Vizitator alphabooty
Reputație: 0
8 minutes ago, Alin576 said:

Ti se termina numarul cu 473 la afarsit ai venit pe jos la ea ai stat o ora iai dat un milion si ai fugit....ce smecher esti tu....esti un gunoi

Hai bă odata ,imi citești numaru in carti sau ba

Link spre comentariu

Hai ca nu am timp de pierdut cu voi... timpul meu costa banii...nu stau ca voi sa pălăvrăgesc degeaba si nu imi permit sa discut cu voi....cui am dat eu muie voi ati pupat...😜😜😜😜deci ma.ti pupat in pula....imi pare bine.....nu mai intreb ce gust a avut....am treaba nu pot sta cu voi de vorba sunteti mult sub mine si nu vorbesc cu toate gunoaiele pa....cine vrea sa ma cunoasca ne intalnim tot acolo unde zic ca mau vazut....cand ajung acolo pot suna pe numarul ala si ne întâlnim acolo unde ati fost...hai pa va urez succes in continuare.  ....

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator alphabooty
Reputație: 0
3 minutes ago, Alin576 said:

Hai ca nu am timp de pierdut cu voi... timpul meu costa banii...nu stau ca voi sa pălăvrăgesc degeaba si nu imi permit sa discut cu voi....cui am dat eu muie voi ati pupat...😜😜😜😜deci ma.ti pupat in pula....imi pare bine.....nu mai intreb ce gust a avut....am treaba nu pot sta cu voi de vorba sunteti mult sub mine si nu vorbesc cu toate gunoaiele pa....cine vrea sa ma cunoasca ne intalnim tot acolo unde zic ca mau vazut....cand ajung acolo pot suna pe numarul ala si ne întâlnim acolo unde ati fost...hai pa va urez succes in continuare.  ....

Pai ce am facut durule ,acum o dam la intoarse ,parca aveam 1.58 si eram pitic ,ba eu iti recomand sa te întorci la sparanghel ca peșteala nu e de tine 🤣🤣

Link spre comentariu

Vizitator alphabooty
Reputație: 0
23 minutes ago, Alin576 said:

Ti se termina numarul cu 473 la afarsit ai venit pe jos la ea ai stat o ora iai dat un milion si ai fugit....ce smecher esti tu....esti un gunoi

Acum ma facusi curios care e numărul ala al meu cu 473 la sfârșit, fmm de colorat

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...