Sari la conținut

Eliza0760405721


Postări Recomandate

Vizitator Elyeliza
Reputație: 0
Acum 8 ore, darmst a spus:

Poi nu ar fi rău. Eu ajung pe la 6h30 cam asa. Crezi ca ai fi fresh? 

Da poti sa vi , ai văzut bine ca sunt o persoana activa chiar ma trezi cu o oră mai devreme... 😘

Link spre comentariu
Vizitator Elyeliza
Reputație: 0
La 04.03.2021 la 22:00, Mixali a spus:

Ok nu ai înțeles eu am zis dacă tise face sex oral cu finalizare 

Scuze da nu am inteles exact ce vroiai sa spui. De ce sa te mint a mai incerc cineva si nu a reușit. Diferă si modul in care faci tu intr-un fel altcineva in alt fel nu pot sa iti zic da si dupa sa te dezamăgesc,  prefer să fiu sincera imi place ceea ce fac si pot sa imi dau drumul si de doua ori într-un nr dar la limbi cam greu nu e ceva care sa ma excite , crede-mă am mai primit limbute dar nu ma atrag atat de mult , fara supare stiu ca e greu de crezut dar asta e adevarul , sper ca nu te-a supărat răspunsul meu 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut , am trecut si eu aseara pe la Eliza . 

Locatia , ceva bloc cu garsoniere . 

Totul bine si frumos pana am ajuns in apartament / garsoniera , o mizerie de nedescris .Am ramas in hol sa port cateva discuti cu Eliza , are ochi foarte frumosi , a zambit si am vazut ca in partea dreapta sus ii lipseste jumatate din dantura iar cealalta jumatate era sun orice critica . 

Mi am cerut scuze si am facut cale intoarsa . 

Ma cuprins un sentimet de parere de rau ca am refuzat o . Am simtit o timidata , o fata cu bun simt . 

Numai bine 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Elyeliza
Reputație: 0
Acum 19 ore, povestitorul a spus:

Salut , am trecut si eu aseara pe la Eliza . 

Locatia , ceva bloc cu garsoniere . 

Totul bine si frumos pana am ajuns in apartament / garsoniera , o mizerie de nedescris .Am ramas in hol sa port cateva discuti cu Eliza , are ochi foarte frumosi , a zambit si am vazut ca in partea dreapta sus ii lipseste jumatate din dantura iar cealalta jumatate era sun orice critica . 

Mi am cerut scuze si am facut cale intoarsa . 

Ma cuprins un sentimet de parere de rau ca am refuzat o . Am simtit o timidata , o fata cu bun simt . 

Numai bine 

Drăguțul meu nu am nici o supărare ca m-ai refuzat în primul rand , in al doilea rand fara supararare dar din cauza garsonierei care dacă ai sti ca sunt micuțe incerc sa renovezin ia pentru ca nici mie nu-mi place cum arată,  dar nu pot sa ma duc pe o locație centrală sa renovez si dupa sa plec sa vina altcineva sa stea undeva unde am investit eu , si despre legatura cu dantura intrade-var la partea de sus ap lucrare dar te asigur ca i am impecabili, am mai patit-o si acasă eu sunt consumatoare de legume si imi făcusem o salata , tu cand ai sunat probabil nu am mai apucat sa ma spăl pe dinți,  intrade-var m-am simulat ca ai ajuns asa devreme , cat despre culoarea ochilor multumesc frumos la fel pentru ca si ai tăi sunt de aceași nuanta. Probabil o sa ne întâlnim pe drum vreo-data întâmplator si tu nu o sa ma recunoști dar eu am o memorie foarte buna si o sa dau masca jos si o sa-ti zâmbesc ca sa vezi ca dintii i am impecabili. Stiu ce am in gura pentru ca fara supărare la vârsta mea e cam imposibil sa am probleme dentare crede-mă că stiu ceea ce zic , cat despre ce ti-am confirmat ca am lucrare sus e vizibila dar este din cauza unui accident cand eram copil si a trebuit să-mi încarc 4 dinti de sus , nu cred ca sunt singura care are lucrare in gura. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 6 ore, Elyeliza a spus:

Drăguțul meu nu am nici o supărare ca m-ai refuzat în primul rand , in al doilea rand fara supararare dar din cauza garsonierei care dacă ai sti ca sunt micuțe incerc sa renovezin ia pentru ca nici mie nu-mi place cum arată,  dar nu pot sa ma duc pe o locație centrală sa renovez si dupa sa plec sa vina altcineva sa stea undeva unde am investit eu , si despre legatura cu dantura intrade-var la partea de sus ap lucrare dar te asigur ca i am impecabili, am mai patit-o si acasă eu sunt consumatoare de legume si imi făcusem o salata , tu cand ai sunat probabil nu am mai apucat sa ma spăl pe dinți,  intrade-var m-am simulat ca ai ajuns asa devreme , cat despre culoarea ochilor multumesc frumos la fel pentru ca si ai tăi sunt de aceași nuanta. Probabil o sa ne întâlnim pe drum vreo-data întâmplator si tu nu o sa ma recunoști dar eu am o memorie foarte buna si o sa dau masca jos si o sa-ti zâmbesc ca sa vezi ca dintii i am impecabili. Stiu ce am in gura pentru ca fara supărare la vârsta mea e cam imposibil sa am probleme dentare crede-mă că stiu ceea ce zic , cat despre ce ti-am confirmat ca am lucrare sus e vizibila dar este din cauza unui accident cand eram copil si a trebuit să-mi încarc 4 dinti de sus , nu cred ca sunt singura care are lucrare in gura. 

Buna , dupa acest raspuns , regret putin mai mult ca te am refuzat insa avand in vedere circumstantele chiar m am speriat putin. Daca imi dai voie si imi permiti pot sa iti dau cateva sfaturi. 

In primul rand sa iti gasesti o locatie cat de cat decenta . 

In al doilea rand sa incerci cateva tinute putin mai indraznete ( nu cum.erai tu imbracata , de casa ) .

In al treilea rand legat de dantura am vazut ceva ciudat cand ai zambit si de acolo am tras concluzia ca ai avea ceva probleme . 

Sper sa rezolvi aceste detali si pe viitor cu siguranta ne putem intalni.

Iti multumesc pentru modul elegant prin care mi ai raspuns .

Iti urez mult.succes .

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Elyeliza
Reputație: 0
La 29.03.2021 la 4:56, tzunami1 a spus:

salutare băieți..  mai știe cineva de Eliza.. pe unde mai este sau dacă mai vine pe la tg jiu?

Salut , fiind ocupată cu clientii mei nu stau pe forum ca sa vad ce păreri se lasa despre mine , pentru că cine a fost la mine stie ce persona sunt , sunt in Tg-jiu dar cred ca ti-am explicat exact motivul pentru care nu doresc să te mai primesc si hotararea mea ramane valabilă,  imi pare rau dar nu te mai primesc,  iti doresc numai bine.

Link spre comentariu
Vizitator Elyeliza
Reputație: 0
1 oră în urmă, alphabooty a spus:

Bună, ai putea sa dai link cu noul anunt daca inca mai lucrezi pe tg-jiu? 

Buna , inca nu am activat anuntul , am fost câteva zile pentru clientii mei care m-au solicitat si acum o sa imi i-au o pauza pentru ca bănuiesc că sti ca in treaba asta trebuie sa mai faci cate o oprire... oricum cand am sa revin o sa editez anuntul cel vechi si il activez , acum este dezactivat pentru ca am vrut să plec de 2 săptămâni de cand am dezactivat anuntul dar am rămas pentru clientii mei si abia astăzi am ajuns acasă si vreau sa stau si eu macar o lună cuminte ... Va pup si am sa anunt cand am sa revin 😉😉😉

Link spre comentariu
Vizitator alphabooty
Reputație: 0
17 minutes ago, Elyeliza said:

Buna , inca nu am activat anuntul , am fost câteva zile pentru clientii mei care m-au solicitat si acum o sa imi i-au o pauza pentru ca bănuiesc că sti ca in treaba asta trebuie sa mai faci cate o oprire... oricum cand am sa revin o sa editez anuntul cel vechi si il activez , acum este dezactivat pentru ca am vrut să plec de 2 săptămâni de cand am dezactivat anuntul dar am rămas pentru clientii mei si abia astăzi am ajuns acasă si vreau sa stau si eu macar o lună cuminte ... Va pup si am sa anunt cand am sa revin 😉😉😉

Ok,multumesc pentru raspuns😘

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu

Haideți să vă spun eu de ce nu mai are anunțul activ. Am fost acum 2 săptămâni la ea pentru o finalizare, oral neprotejat deși de obicei fac totul protejat, dar după recenzii că face un oral cu deep am zis sa risc. Și am riscat! M-am ales cu BLENORAGIE. 

Trebuia să-mi dau seama cănd a zis că are ganglionii umflați și o doare gâtul, asta fiind un simptom de gonoree bucală. 

După 3 zile mi-au apărut simptome, am cautat anunțul dar era dezactivat. 

Nu am postat până acum pentru că am așteptat să-și activeze anunțul să-i fac o vizită. Am văzut că a postat pe forum ca ia o pauză de o lună, poate mai uită clienții de cadoul făcut. 

Sunt convins ca au mai pățit și alții care au fost în perioada aia la ea dar nu au spus pe forum din diverse motive.

As vrea să văd acum răspunsul ei. 

Să aveți o zi bună. 

P. S.  Fiind la prima experiență de genul asta am luat o singură doză de 400 mg (2 pastile) de Eficef la recomandarea medicului și în 2 zile mi-a trecut. 

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg jiu
  • Oras:Tg jiu
Acum 7 ore, matrix007 a spus:

Haideți să vă spun eu de ce nu mai are anunțul activ. Am fost acum 2 săptămâni la ea pentru o finalizare, oral neprotejat deși de obicei fac totul protejat, dar după recenzii că face un oral cu deep am zis sa risc. Și am riscat! M-am ales cu BLENORAGIE. 

Trebuia să-mi dau seama cănd a zis că are ganglionii umflați și o doare gâtul, asta fiind un simptom de gonoree bucală. 

După 3 zile mi-au apărut simptome, am cautat anunțul dar era dezactivat. 

Nu am postat până acum pentru că am așteptat să-și activeze anunțul să-i fac o vizită. Am văzut că a postat pe forum ca ia o pauză de o lună, poate mai uită clienții de cadoul făcut. 

Sunt convins ca au mai pățit și alții care au fost în perioada aia la ea dar nu au spus pe forum din diverse motive.

As vrea să văd acum răspunsul ei. 

Să aveți o zi bună. 

P. S.  Fiind la prima experiență de genul asta am luat o singură doză de 400 mg (2 pastile) de Eficef la recomandarea medicului și în 2 zile mi-a trecut. 

 

Acum dupa ce ai postat cred ca realizezi si tu cit de important pentru confratii tai era sa anuni de cind ai aflat ca ai luat cadou de la ea!

  Nu cred ca putem face o socoteala citi au mai luat boala dupa tine si citi ar fi scapat daca tu realizai sa comunici confratilor tai de eveniment? Poate macar acum realizezi de ce este acest sait.

 In mod normal ti-as fi dorit sanatate dar acum nu pot decit sa-ti dau un sfat! Izoleaza bine frigiderul pentru ca o sa fie multi care o sa doreasca sa ti-l umple de carne,roagate ca sa nu citeasca prea multi postarea ta si mai ales din cei care s-au imbolnavit si ei de la fata in ultimele 2 saptamini.

 Poate acum ai sa intelegi si tu cit de egoist ai fost folosind acest sait doar in interes propriu1

Corect,loial si frumos era sa ne anunti si pe noi de eveniment imediat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Eliza nume de scena.dar daca sti ca esti bun pe bătaie.. poti sa mergi.. ca are guvidu la scara. sau dacă ai scula mare. e prima și ultima data când ajungi la ea., face selecti pe mărimea penisului ca nu vrea sa de forțeze dar vrea bani. dar și ochii sunt pe ticaitul de la ceas. asa ca mult succes. 

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
Acum 16 ore, cipri66 a spus:

Acum dupa ce ai postat cred ca realizezi si tu cit de important pentru confratii tai era sa anuni de cind ai aflat ca ai luat cadou de la ea!

  Nu cred ca putem face o socoteala citi au mai luat boala dupa tine si citi ar fi scapat daca tu realizai sa comunici confratilor tai de eveniment? Poate macar acum realizezi de ce este acest sait.

 In mod normal ti-as fi dorit sanatate dar acum nu pot decit sa-ti dau un sfat! Izoleaza bine frigiderul pentru ca o sa fie multi care o sa doreasca sa ti-l umple de carne,roagate ca sa nu citeasca prea multi postarea ta si mai ales din cei care s-au imbolnavit si ei de la fata in ultimele 2 saptamini.

 Poate acum ai sa intelegi si tu cit de egoist ai fost folosind acest sait doar in interes propriu1

Corect,loial si frumos era sa ne anunti si pe noi de eveniment imediat.

Tu ai citit bine postarea? 

După 3 zile când am avut primele simptome, am cautat anunțul și era dezactivat. Asta înseamnă că și-a dat seama că are ceva sau a mai sunat-o sau vizitat-o cineva care a primit același cadou. 

Deci nu a mai activat de atunci, așa că riscul să mai îmbolnăvească pe altcineva era zero. 

Daca mai avea anunțul activ fi convins ca aș fi anunțat imediat pe grup. 

Am și sunat-o de atunci aproape în fiecare zi și avea telefonul închis. 

Link spre comentariu
  • Oras:Tg jiu
  • Oras:Tg jiu
Acum 38 minute, matrix007 a spus:

Tu ai citit bine postarea? 

După 3 zile când am avut primele simptome, am cautat anunțul și era dezactivat. Asta înseamnă că și-a dat seama că are ceva sau a mai sunat-o sau vizitat-o cineva care a primit același cadou. 

Deci nu a mai activat de atunci, așa că riscul să mai îmbolnăvească pe altcineva era zero. 

Daca mai avea anunțul activ fi convins ca aș fi anunțat imediat pe grup. 

Am și sunat-o de atunci aproape în fiecare zi și avea telefonul închis. 

:))) multumesc de raspuns,ai reusit sa ma convingi ca nici acum nu ai inteles ce ai facut!😂

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Elyeliza
Reputație: 0
La 03.04.2021 la 7:39, matrix007 a spus:

Haideți să vă spun eu de ce nu mai are anunțul activ. Am fost acum 2 săptămâni la ea pentru o finalizare, oral neprotejat deși de obicei fac totul protejat, dar după recenzii că face un oral cu deep am zis sa risc. Și am riscat! M-am ales cu BLENORAGIE. 

Trebuia să-mi dau seama cănd a zis că are ganglionii umflați și o doare gâtul, asta fiind un simptom de gonoree bucală. 

După 3 zile mi-au apărut simptome, am cautat anunțul dar era dezactivat. 

Nu am postat până acum pentru că am așteptat să-și activeze anunțul să-i fac o vizită. Am văzut că a postat pe forum ca ia o pauză de o lună, poate mai uită clienții de cadoul făcut. 

Sunt convins ca au mai pățit și alții care au fost în perioada aia la ea dar nu au spus pe forum din diverse motive.

As vrea să văd acum răspunsul ei. 

Să aveți o zi bună. 

P. S.  Fiind la prima experiență de genul asta am luat o singură doză de 400 mg (2 pastile) de Eficef la recomandarea medicului și în 2 zile mi-a trecut. 

 

Dragul meu nu te supăra dar esti primul de la care aud această problemă,  intrade-var stiu cand ti-am spus că aveam probleme cu gâtul dar eu sunt fumatoare si in ziua respectiva nu mi-am gasit țigările mele obișnuite si poti sa întrebi orice fumător ca daca fumezi alt fel de tigari decat cele cu care esti invatat o sa te zgîrie pe gât , ceea ce am si patit, cat despre apeluri fara supărare dar pe mine nu m-ai sunat chiar dacă am anuntul dezactivat clientii mei care au trecut pe la mine i am salvați in telefon si pot sa te asigur ca in acea zi au trecut mai mulți si nimeni nu m-a sunat sa imi zică ceva , chiar maine o sa vad cum o sa i-au legatura cu cei din ziua respectiva si o sa le expun situația pentru că eu stiu clar dacă a-si avea o problemă si nu a-si fi nebună la cap sa fac rau ciuva pentru bani stai linistit , in al doilea rand cand o sa imi activez anuntul o sa te rog sa imi lasi un mesaj cu un cont IBAN sa iti trimit banii inapoi pentru serviciile mele cat si pentru pastilutele de Eficef pentru ca ti-am spus eu nu cred ca am îmbolnăvit pe cineva ca sa fac un ban si nu o sa o fac dacă a-si avea ceva.

Cat despre vacanta mea sunt om si eu si in treaba asta trebuie sa iti mai iei o pauza nu poti lucra non stop. O seara buna iti doresc si o sa ne auzim la sf lunii. 

Link spre comentariu
Vizitator Elyeliza
Reputație: 0
Acum 21 ore, tzunami1 a spus:

Eliza nume de scena.dar daca sti ca esti bun pe bătaie.. poti sa mergi.. ca are guvidu la scara. sau dacă ai scula mare. e prima și ultima data când ajungi la ea., face selecti pe mărimea penisului ca nu vrea sa de forțeze dar vrea bani. dar și ochii sunt pe ticaitul de la ceas. asa ca mult succes. 

Mult succes si tie sa nu ma întâlnesc cu tine pe strada , pentru că nu eu sunt aia care vin sa ma simt bine dar cu 330 de lei pt 2 ore , in locul tau nu a-si mai comenta ca tot eu am fost șefa in pat si da ti-am spus destul de frumos ca nu te mai primesc pentru ca ai o dimensiune destul de mare ori vroiai atentie sa te lauzi cat o ai ?? Sunt om si eu ca sa sti dar tu nu ai fost cu mine si guvidul meu personal eu sunt nu altcineva ai văzut că nu am mâini firave nm, nu sunt vreo pustoaica sa ma intimidezi ca sa sti pentru altădată... Altădată sa nu deschizi subiectul ca ai stat peste două ore si spre surprinderea ta eu am filmarea cu cat ai stat ca daca erai atent pe sifonier era o cameră de filmat si aia e pusa intetinonat in caz ca vine vr.unul cu alte gânduri,  asa ca eu am dovezi ca nu m.am uitat la ceas dar tu ai profitat de bunătatea mea...Deaia ti.am spus că nu te mai primesc si din cauza mărimii sidin cauza obrazuluicare nu l.ai avut...

Link spre comentariu
Vizitator Elyeliza
Reputație: 0

Si acum fara supărare matrix dar respectivul tzunami a venit seara dupa tine , tu ai venit pe zi , tin minte pentru că el mi.a stricat seara si deaia specific pentru că tot arunca cu noroi,  vreau sa fie sincer daca el a avut vreo problema de ce nu a scris aici ?? Fără supărare dar repet in ziua respectiva am avut mai mulți clienți chiar fideli , dar nici unul nu m.a sunat sa imi spuna ca e vreo problema, deaia ma mira , recunosc diferă de la om la om de la piele la piele alți sunt mai rezistenți dar parca nici unul din ziua respectiva si seara mi.am dezactivat anuntul si am mai ramas o saptamana sa imi reiau niște programări promise , fara supărare dar intr.o săptămână imi spunea cineva ba fata uite ce am de la tine... Deaia spun,  eu te inteleg dar trebuie sa intelegi ca nu a fost de la mine iti pot garanta , dar m.a convins felul tau de a spune că deaia mi.am luat pauza ca probabil am "inbolnavit" si alte persone... Dragul meu sunt o curva nu imi e rusine sa o spun dar am principii asta înseamnă că sa fiu sănătoasă pentru mine nu pentru alții,  si sa fiu om , în sensul dea fi înseamnă că sa am conștiința ca trebuie sa ma mai opresc din cand in cand sa mai fac un set de analize ca sa vad ca sunt bine atat pentru mine cat si pentru cei de acasă ca am si eu mama si tata si nu mi-ar conveni sa.i îmbolnăvesc ca beau poate din aceași cana din care beau si eu....

Link spre comentariu

Vizitator Elyeliza
Reputație: 0

Si cat despre acest "cadou" asa zis luat de la "mine" fără supărare dar simptomele apar doar după o săptămână , intereseaza.te , si daca tu zici ca fusesei la mine cu 3 zile inainte , stau si ma gandesc la cine ai fost cu 4 zile înainte sa vi la mine ?? Multumesc ca ma facusi sa ma pun si eule drumuri sa imi fac programare la clinica sa ma asigur ca nu ma trezesc eu cu altele... Fără supărare dar sa fim sinceri eu una nu ma stiu cu asemenea probleme Doamne ferește dar macar intra pe net si intereseaza te la cate zile apar primele simptome si dupa o sa vezi ca am avut dreptate,  pentru că dacă era sa ai dreptate,  macar o persoană se găsea în acea perioadă sa imi zică că a avut probleme din cauza mea .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...