Sari la conținut

Beiuș?


Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

La cati doritori ar fi în zona "Biinsului" cred ca dacă vre o 2 - 3 colorate de la evitat ar activa în Beius, ar fi coada la ușa lor..  Terminați cu prostiile nu exista nici o prestatoare în Beius, Pocola, Finiș, Draganesti, etc. Doar câte una în Remetea și una în Lazuri de Rosia 😃😃😃. Aviz amatorilor.... 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Beiuș
  • Oras:Beiuș
Acum 28 minute, fatalyty a spus:

La cati doritori ar fi în zona "Biinsului" cred ca dacă vre o 2 - 3 colorate de la evitat ar activa în Beius, ar fi coada la ușa lor..  Terminați cu prostiile nu exista nici o prestatoare în Beius, Pocola, Finiș, Draganesti, etc. Doar câte una în Remetea și una în Lazuri de Rosia 😃😃😃. Aviz amatorilor.... 

Îmi poți da detalii în privat?

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 303

Văd ca avem printre noi și frati ! Ma

refer de religie … Andrei nu ai tu iubita ? Soție :) vezi ca numele te da de gol… ideea e ca așa îți dai seama

cine cum

de unde este după nume :) îs la

beius câte curve vrei… de obicei milf fără bani! Sa ai texte doar și oricum știu ca sio

trag odată și după aia pa… in principiu am

futut vreo 4 pe la Beius … vreo 1 zona budureasa … una lângă Nucet…mai ales la Nucet câte vrei… dai o tura cu masina si sigurat găseați ceva ! Nu exista nu:) 

  • Haha 1
Link spre comentariu
La 03.05.2022 la 23:58, mylky a spus:

Văd ca avem printre noi și frati ! Ma

refer de religie … Andrei nu ai tu iubita ? Soție :) vezi ca numele te da de gol… ideea e ca așa îți dai seama

cine cum

de unde este după nume :) îs la

beius câte curve vrei… de obicei milf fără bani! Sa ai texte doar și oricum știu ca sio

trag odată și după aia pa… in principiu am

futut vreo 4 pe la Beius … vreo 1 zona budureasa … una lângă Nucet…mai ales la Nucet câte vrei… dai o tura cu masina si sigurat găseați ceva ! Nu exista nu:) 

Da tu de cauți pe aici de te fute grija altora?......ești cu recensământul?

Link spre comentariu
Reputație: 303
Acum 2 ore, Dolobea a spus:

Da tu de cauți pe aici de te fute grija altora?......ești cu recensământul?

Nu prostule detaliez faptul ca se da de gol.. atâta tot :) :) :) din partea mea puneți-vă poze… 

Link spre comentariu
Acum 2 minute, mylky a spus:

Nu prostule detaliez faptul ca se da de gol.. atâta tot :) :) :) din partea mea puneți-vă poze… 

Prost ești tu și tot neamul tău. Și ce dacă-și pune poze, face ce are el chef, n-are nevoie de imbecili ca și tine băgători de seamă. E plină țara asta de idioți ca și tine care altceva n-au de făcut numa să-i intereseze de viața altora.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 02.05.2022 la 13:01, fatalyty a spus:

La cati doritori ar fi în zona "Biinsului" cred ca dacă vre o 2 - 3 colorate de la evitat ar activa în Beius, ar fi coada la ușa lor..  Terminați cu prostiile nu exista nici o prestatoare în Beius, Pocola, Finiș, Draganesti, etc. Doar câte una în Remetea și una în Lazuri de Rosia 😃😃😃. Aviz amatorilor.... 

Ma poți ajuta și pe mine cu ceva INFO de pe zona..?

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
On 5/6/2022 at 12:17 PM, mylky said:

Nu prostule detaliez faptul ca se da de gol.. atâta tot :) :) :) din partea mea puneți-vă poze… 

Ce treava pli ai tu cu ce fac eu? Ma fut cat vreau eu si cu numele pus aici , nu ai tu treaba . Vrei sa te fut si pe tine ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin
Acum 54 minute, rocco s a spus:

Ba poți să mi zici motivul pentru care mă minusezi? 

Eu nu am inceput inca sa te minuseze sau să ți zic ceva  că nu știu motivul încă.

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin
Acum 2 minute, rocco s a spus:

 

Pîrîcioasă mică, ce reguli am încălcat de sari cu pîra?

Ca eu la mama ta nu umblu, ajunge un avorton pe lume pe care l a facut.

Te am recomandat la cineva pe Sva te a contactat?😁

Link spre comentariu
  • Oras:Berlin
  • Oras:Berlin
Acum 1 minut, cleopatra01 a spus:

Lamuriti-va problemele in privat.

Care probleme,nu l cunosc și nu am avut tangente cu el,să mi zică motivul pentru ce mă minuseaza de câteva zile măcar să știu,eu nu am timp sa l minuseze da pot să-i vorbesc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...