Sari la conținut

Paraziții forumului


Vizitator dyerseve

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 45 minute, R.E.X a spus:

O sa te convingi ca e ca mine deoarece nu o sa mai postez DE PE CONTUL ASTA și o să-ti dai seama ca a fost doar o intervenție de moment.

Sper ca nu te superi dar am completat eu ceea ce ai omis tu... 🙂🙃🙂🙃

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 06.04.2021 la 0:01, R.E.X a spus:

Dacă luptai si aveai, acum dormeai cu soția in brate, după ce ai băgat copiii la somn in camerele lor sau erai cu vreo gagica înfiptă in pula in zanzibar, nu stateai sa urmărești "parazitii" forumului.

 

Prost ești, ma! Dar tradițional de prost. Diaree ambulantă, lași dâră de prostie ca un limax. 

Sugi un limax! 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator R.E.X
Reputație: 0
Acum 6 ore, biliape a spus:

Prost ești, ma! Dar tradițional de prost. Diaree ambulantă, lași dâră de prostie ca un limax. 

Sugi un limax! 

Tu oricum esti prostul forumului, nu te baga nimeni în seamă, tu scrii, tu citești, tu răspunzi. 

Nu ma apuc de tine, ca intri în depresie și te inchizi în baie sa plângi sau cine știe ce sa faci, ca ti-as spune eu ce dâră lasi tu si de ce, bai excrement al societății cu capul si gura pline de fecale.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 20 minute, R.E.X a spus:

Tu oricum esti prostul forumului, nu te baga nimeni în seamă, tu scrii, tu citești, tu răspunzi. 

Nu ma apuc de tine, ca intri în depresie și te inchizi în baie sa plângi sau cine știe ce sa faci, ca ti-as spune eu ce dâră lasi tu si de ce, bai excrement al societății cu capul si gura pline de fecale.

 

Pe tine te băgăm toți undeva, cred ca te simți mai bine. 

Da' de ce te apuci? De făcut copii ci soția iubită? 

Hai, lumineaza-ne ce las eu! Fă-mă să mă închid în baiie din alte motive decât să mă igienizez și rad peste tot 😄.

Și tot sugi un limax. 😅

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator R.E.X
Reputație: 0
Acum 7 minute, biliape a spus:

Pe tine te băgăm toți undeva, cred ca te simți mai bine. 

Da' de ce te apuci? De făcut copii ci soția iubită? 

Hai, lumineaza-ne ce las eu! Fă-mă să mă închid în baiie din alte motive decât să mă igienizez și rad peste tot 😄.

Și tot sugi un limax. 😅

Sa te razi si-n cur si-n cap, ca la tine e tot aia 😁

Copii nu fac, deocamdată am varsta egala cu pula. Mi-a serbat totusi de ceva ani majoratul.

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Chiar acum, R.E.X a spus:

Sa te razi si-n cur si-n cap, ca la tine e tot aia 😁

Copii nu fac, deocamdată am varsta egala cu pula. Mi-a serbat totusi de ceva ani majoratul.

Vezi sa nu ți se scoale pula când scrii pe aici ca se duce tot sângele în ea ,la cât de mare spui ca e.

Sau numai asa faci de scrii numai prostii,scrii cu pula sculata? Ramai fără sânge în creier și nu mai gândești.. treaba ta.

Link spre comentariu
Vizitator R.E.X
Reputație: 0
Acum 1 minut, dyerseve a spus:

Vezi sa nu ți se scoale pula când scrii pe aici ca se duce tot sângele în ea ,la cât de mare spui ca e.

Sau numai asa faci de scrii numai prostii,scrii cu pula sculata? Ramai fără sânge în creier și nu mai gândești.. treaba ta.

Sunt deștept, nu scriu prostii.

Apropo, stii cum omori un struț?

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 2 minute, R.E.X a spus:

Sunt deștept, nu scriu prostii.

Apropo, stii cum omori un struț?

Da..asta crezi tu!

Il duci în baie și îl sperii,el baga capul în scurgere ca e struț deștept, și îl iei la pula cu pula aia a ta mare.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 27 minute, R.E.X a spus:

Sa te razi si-n cur si-n cap, ca la tine e tot aia 😁

Copii nu fac, deocamdată am varsta egala cu pula. Mi-a serbat totusi de ceva ani majoratul.

Degeaba ai pula mare daca nu ai coaie, și alea pe care le ai nu își fac treaba. 

Vezi cum sta treaba cu limaxul ăla 🤪

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator R.E.X
Reputație: 0
Acum 39 minute, dyerseve a spus:

Da..asta crezi tu!

Il duci în baie și îl sperii,el baga capul în scurgere ca e struț deștept, și îl iei la pula cu pula aia a ta mare.

Il sperii pe ciment.

 Hai ca e bună!

Link spre comentariu
Vizitator R.E.X
Reputație: 0
Acum 24 minute, biliape a spus:

Degeaba ai pula mare daca nu ai coaie, și alea pe care le ai nu își fac treaba. 

Vezi cum sta treaba cu limaxul ăla 🤪

Eu un limax, tu un climax😁

Link spre comentariu
Vizitator R.E.X
Reputație: 0
La 05.04.2021 la 22:31, dyerseve a spus:

Spre exemplu acum pe Ploiești sunt 11 membrii și 18 vizitatori..păcat ca nu ii putem identifica ,ca paraziții sunt numiți "guest" ar trebui generic numiți paraziți.

Uite cum arata forumul acum, 8 membri si 22 guests. Ce faci, mori ? Iti plesnește vreo vena?

Astea sunt problemele tale ? Altele nu ai ? Asa viata anosta ai ? 

Trist, foarte trist...

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

forumul asta nu e chiar atat de sec pe cat cred unii.

pe alt topic am aflat despre:

Efectul Dunning-Kruger este o eroare de apreciere în care persoane incompetente apreciază eronat competența lor ca fiind mult mai mare decât în realitate. Acest comportament se datorează incapacității persoanelor respective de a-și recunoaște nivelul lor, tocmai din cauza lipsei lor de cunoștințe în domeniu.

(dat copy-paste)

nu zic nimic de nimeni dar se pare ca sunt cateva persoane care au aceasta problema.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 44 minute, R.E.X a spus:

Uite cum arata forumul acum, 8 membri si 22 guests. Ce faci, mori ? Iti plesnește vreo vena?

Astea sunt problemele tale ? Altele nu ai ? Asa viata anosta ai ? 

Trist, foarte trist...

După ce ești prost mai ești și agresiv. Na asta e nu putem fi toți oameni.

Nu știu dacă meriți neapărat sa îți mai răspund.

Sa stii ca uneori și eu ma mir ce tolerant am devenit în ultimul timp. Nu ai cum sa înțelegi ca nu te duce capul ești limitat.

Link spre comentariu
Vizitator R.E.X
Reputație: 0
Acum 25 minute, dyerseve a spus:

După ce ești prost mai ești și agresiv. Na asta e nu putem fi toți oameni.

Nu știu dacă meriți neapărat sa îți mai răspund.

Sa stii ca uneori și eu ma mir ce tolerant am devenit în ultimul timp. Nu ai cum sa înțelegi ca nu te duce capul ești limitat.

Pai agresiv de ce?

Sincer, lăsând toate trivialitatile de pana acum la o parte, cacaturile astea chiar contează pentru tine ?

Chiar stau și ma întreb, la cate probleme reale exista în lume, boli, războaie, sărăcie, foamete, crize de tot felul, viruși, restricții,  cineva chiar poate sa fie deranjat de faptul ca sunt 8 sau 10 sau 12 guests pe forum ?

Hmmm, as zice doar "get a life bro"

Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 1 minut, R.E.X a spus:

Pai agresiv de ce?

Sincer, lăsând toate trivialitatile de pana acum la o parte, cacaturile astea chiar contează pentru tine ?

Chiar stau și ma întreb, la cate probleme reale exista în lume, boli, războaie, sărăcie, foamete, crize de tot felul, viruși, restricții,  cineva chiar poate sa fie deranjat de faptul ca sunt 8 sau 10 sau 12 guests pe forum ?

Hmmm, as zice doar "get a life bro"

Agresiv în limbaj...of..lasă ma pe mine în prostia mea.

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, dyerseve a spus:

Nu..focile de pe forum nu sunt ieșite din pacific.  Sunt ieșite din underground . 🤣

Crocodilii din canalizare?! 

https://citymonitor.ai/horizons/yes-they-really-have-found-alligators-new-york-sewer-system-102

https://theearfultower.com/2018/09/09/meet-eleonore-the-crocodile-found-in-the-paris-sewers-in-1984/

 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...