Sari la conținut

❤️Mihaela❤️ 0765781305


Vizitator Puiuu33

Postări Recomandate

  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
Acum 7 minute, v92610 a spus:

Nu mai exista abonamentul celalalt de mult.

Poti sa faci raport la moderatori la postari daca cineva scrie tampenii pe topic si se ocupa ei.

@cleopatra01 @pisicuts

Multumesc pt informatie.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
5 hours ago, xyz05 said:

@angelmrosa mi sugi pula si ei nasu😘

Vorbesti prostii, lasa tupeul din spatele tastaturii si mergi la practica daca te tine carasu ala mare si tare

Eu am fost azi a doua oara si am plecat multumit, Mihaela este frumoasa iar remarcile tale nu isi au nici locul si nici nu e un adevar de trebuie spus, in special ca nu ai fost prezent sa faci o recenzie buna,rea macar sa stii persoana in cauza inainte sa te caci pe tine

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
Acum 1 oră, StefanDS a spus:

Vorbesti prostii, lasa tupeul din spatele tastaturii si mergi la practica daca te tine carasu ala mare si tare

Eu am fost azi a doua oara si am plecat multumit, Mihaela este frumoasa iar remarcile tale nu isi au nici locul si nici nu e un adevar de trebuie spus, in special ca nu ai fost prezent sa faci o recenzie buna,rea macar sa stii persoana in cauza inainte sa te caci pe tine

Multumesc frumos pentru recenzie.Si abia astept sa ne revedem cand mai doresti tu sa ma vizitezi 💋🤗💋🤗

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
1 oră în urmă, Mihaisorin a spus:

Vizitat tipă respectivă,cu sau fara nasul mare,fata știe meserie! Atitudine și servicii destul de bune! Eu unul f mulțumit de experiență avută cu ea!

Salutare,, Mihaisorin,,Zara1993, probabil își face meseria cu,, simț de răspundere,,nu pot spune decât,, Jos Pălăria.. Iar nasul mare, strugurii acrii, și pula cu prefectura au o altă conotație.. Meserie știm cu toții dar ne băgăm picioarele în ea,daca n-o facem cum trebuie.. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
Acum 1 oră, Mihaisorin a spus:

Vizitat tipă respectivă,cu sau fara nasul mare,fata știe meserie! Atitudine și servicii destul de bune! Eu unul f mulțumit de experiență avută cu ea!

Multumesc frumos ca ai trecut pe la mine si iti multumesc si pt recenzie.Te mai astept cu mare drag si alta data 💋🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
La 05.10.2023 la 10:30, Zara1993 a spus:

Disponibila pentru programari💋🤗💋🤗

Buna dimineata.Disponibila pana la ora 23:00 .Va pup si va astept cu mare drag 💋🤗💋🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila

 Lista cu serviciile si preturile➡️⬇️➡️⬇️❤️💙Sex oral (Protejat sau Neprotejat) cu finalizare orala💦sau corporala💦💙
💙Sex normal doar protejat
💙69 
💙 Sex în diferite poziții
💙Masaj de relaxare doar la ora 
💙 Fk
💙Sărutări corporale 
💙 150 de lei finalizarea
💙300 de lei ora (2 finalizari)

received_1637586930018190.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 6
Link spre comentariu
Vizitator AdminRau
Reputație: 0
2 minutes ago, Zara1993 said:

 Lista cu serviciile si preturile➡️⬇️➡️⬇️❤️💙Sex oral (Protejat sau Neprotejat) cu finalizare orala💦sau corporala💦💙
💙Sex normal doar protejat
💙69 
💙 Sex în diferite poziții
💙Masaj de relaxare doar la ora 
💙 Fk
💙Sărutări corporale 
💙 150 de lei finalizarea
💙300 de lei ora (2 finalizari)

received_1637586930018190.jpeg

🥰🤗🌹

Link spre comentariu
Vizitator AdminRau
Reputație: 0
1 minute ago, Ioncoilung22 said:

Eu aș pupa-o toată la,, păsărica, nu la Severin 😁😁😁

N-am limba atât de lungă sa ajungă până acolo 😅😅și mă gândesc serios să vin până în bănie mai ales că mai sunt cel puțin 3 fete ce le pândesc de mult 😛😇,...

o G , o C și o S 😊

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 2 minute, AdminRau a spus:

N-am limba atât de lungă sa ajungă până acolo 😅😅și mă gândesc serios să vin până în bănie mai ales că mai sunt cel puțin 3 fete ce le pândesc de mult 😛😇,...

o G , o C și o S 😊

Salutare,. Ok,.. eu am înțeles, dar  ar fi  bn sa știe toată lumea, cine sunt fetele și ar fi bine și pt ele,.. 

Link spre comentariu
Vizitator AdminRau
Reputație: 0
Just now, Ioncoilung22 said:

Salutare,. Ok,.. eu am înțeles, dar  ar fi  bn sa știe toată lumea, cine sunt fetele și ar fi bine și pt ele,.. 

pai da insa suntem pe topicul Mihaelei și nu e frumos sa menționăm concurenta fix aici 😂😂 ....

Este o descoperire noua pentru mine și îmi place de ea de mor ,.... poate că vine muntele la Mohamed 😉😊

 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova
Acum 29 minute, AdminRau a spus:

pai da insa suntem pe topicul Mihaelei și nu e frumos sa menționăm concurenta fix aici 😂😂 ....

Este o descoperire noua pentru mine și îmi place de ea de mor ,.... poate că vine muntele la Mohamed 😉😊

 

Șanse minime,,, dar poate, poate. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
Acum 20 ore, Zara1993 a spus:

 Lista cu serviciile si preturile➡️⬇️➡️⬇️❤️💙Sex oral (Protejat sau Neprotejat) cu finalizare orala💦sau corporala💦💙
💙Sex normal doar protejat
💙69 
💙 Sex în diferite poziții
💙Masaj de relaxare doar la ora 
💙 Fk
💙Sărutări corporale 
💙 150 de lei finalizarea
💙300 de lei ora (2 finalizari)

received_1637586930018190.jpeg

Buna dimineata🙂Disponibila pana la ora 23:00 💋🤗💋🤗

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
La 09.10.2023 la 8:28, Zara1993 a spus:

Buna dimineata🙂Disponibila pana la ora 23:00 💋🤗💋🤗

Disponibila pana la ora 23:00.Va astept sa va sug si sa ne fufu😍💋🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
La 09.10.2023 la 8:28, Zara1993 a spus:

Buna dimineata🙂Disponibila pana la ora 23:00 💋🤗💋🤗

Buna dimineata futiciosilor😍Disponibila😌Va astept sa va sug si sa ne fufu😍💋🤗

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Salutare

Am fost și eu la ea zilele trecute, arată foarte bine, nasul nu e chiar așa rău, este mediu, ea ca fata este foarte ok, acțiunea a durat 10 min max doar oral cu finalizare orală cu atenție la oua, tot ce trebuie, umed, adânc😍.

de revenit cu siguranța da!

note:

ON + CIM 10

Corp 10 înaltă 1.75-1.80… forme frumoase

Față 7

GFE 5, nu am avut parte de FK, nici nu am insistat ce e drept, dar de asta și dau nota asta la gfe, nu e lipicioasa cum face VIO sau …

Dar dacă aveti chef de o fata sa va sugă rău și pe coaie și pe tot ce trebuie cu finalizare in gurița ea merita nota 10 la asta!

atenție 
Părerea mea este ca nu e mai buna ca Giulia la oral, depinde ce va place, Giulia e pe modul hard, in schimb Zara este pe Modul Soft fără facefuck

halatul 150 o finalizare

  • Like 4
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
  • Telefon: 0765781305
  • Oras:Valcea
  • Disponibila
Acum 4 ore, Casanova1 a spus:

Salutare

Am fost și eu la ea zilele trecute, arată foarte bine, nasul nu e chiar așa rău, este mediu, ea ca fata este foarte ok, acțiunea a durat 10 min max doar oral cu finalizare orală cu atenție la oua, tot ce trebuie, umed, adânc😍.

de revenit cu siguranța da!

note:

ON + CIM 10

Corp 10 înaltă 1.75-1.80… forme frumoase

Față 7

GFE 5, nu am avut parte de FK, nici nu am insistat ce e drept, dar de asta și dau nota asta la gfe, nu e lipicioasa cum face VIO sau …

Dar dacă aveti chef de o fata sa va sugă rău și pe coaie și pe tot ce trebuie cu finalizare in gurița ea merita nota 10 la asta!

atenție 
Părerea mea este ca nu e mai buna ca Giulia la oral, depinde ce va place, Giulia e pe modul hard, in schimb Zara este pe Modul Soft fără facefuck

halatul 150 o finalizare

Multumesc pentru recenzie si vizita.Te mai astept si alta data....Ca si client poti sa imi spui cum sa fac oralul mai tare mai incet etc ,si fk trebuie sa spui🙈,pentru ca nu toti sa saruta si na astept sa spuneti voi😊.Te pupacesc💋🤗Multumesc din nou🤗💋

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...