Sari la conținut

Kim 0734833046


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 22 minute, iacoiucutava a spus:

Matusile dau cadouri doar atunci cand nici vantul nu mai vrea sa le ridice fusta 

Da, cred ca din cauza asta nu mai bătea vântul când am ieșit astăzi afară 🥺

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ce inseamna masaj GFE?:D

 

 

După cum știți, serviciile sunt doar de masaj. 

-de relaxare/sportiv 

-body to body 

-GFE

-erotic cu finalizare

-prostatic(deși țin sa precizez că nu am atât de mare experienta, cum am în celelalte)

-mici fantezii 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 6 ore, martial a spus:

Ce inseamna masaj GFE?:D

 

 

După cum știți, serviciile sunt doar de masaj. 

-de relaxare/sportiv 

-body to body 

-GFE

-erotic cu finalizare

-prostatic(deși țin sa precizez că nu am atât de mare experienta, cum am în celelalte)

-mici fantezii 

Bună! 😊

GFE- Girlfriend Experience

Este o experienta destul de plăcută, unde, ii oferi clientului și afecțiune, înțelegere, săruturi, îl faci sa se simtă ca "acasă", ca la o veche prietena/ iubita/amanta. Este o conexiune mai specială, bazata pe tandrețe 🤗

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 ore, Mara99 a spus:

Bună! 😊

GFE- Girlfriend Experience

Este o experienta destul de plăcută, unde, ii oferi clientului și afecțiune, înțelegere, săruturi, îl faci sa se simtă ca "acasă", ca la o veche prietena/ iubita/amanta. Este o conexiune mai specială, bazata pe tandrețe 🤗

Ahaaa deci dragoste între țâțe?

Ma interesează, o sa vin

Ne lași să te futem măcar între țâțe, nu-i așa? ❤️

Link spre comentariu

Bună Kim/Mara 😁

Cred că am petrecut 20 de minute citind tot ce e pe aici. 🤓

Am înțeles următoarele: 

1) Ești mișto, frumoasă și meriți vizitată. 😅

2) Oferi strict doar masaj, vizita împărțindu-se din ce am înțeles in doua parti: prima mesaj relaxare, a doua masaj erotic cu finalizare. Finalizarea e prin mâini, picioare, coapse, sani (anunta-ma dacă mi-a scapat vreo zona mai intima). De altfel, putem sa te sarutăm pe corp dacă conexiunea e potrivita? Nu vorbesc de cunni (citisem ca nu accepți deja), ci gât, spate, umeri, sâni, fese, stomac, picioare etc? Ai un corp foarte frumos și cred ca ne-ar face placere multora dintre noi. 

3) Sedinta durează o ora și se poate finaliza și de mai multe ori în acea oră?

4) Până în Septembrie halatul fusese 150, în prezent 200lei, ora. Am înțeles corect? Văzusem ca un coleg lăsase 250. Se pot plăti anumite servicii extra sau fusese un bonus doar? 

Mulțumesc și sper sa ne vedem curând, pari cu adevărat o oaza de relaxare și bunăstare. Cineva care face ceva din plăcere și cu interes.

 

Te pup! 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 5 ore, zeropozitiv a spus:

Bună Kim/Mara 😁

Cred că am petrecut 20 de minute citind tot ce e pe aici. 🤓

Am înțeles următoarele: 

1) Ești mișto, frumoasă și meriți vizitată. 😅

2) Oferi strict doar masaj, vizita împărțindu-se din ce am înțeles in doua parti: prima mesaj relaxare, a doua masaj erotic cu finalizare. Finalizarea e prin mâini, picioare, coapse, sani (anunta-ma dacă mi-a scapat vreo zona mai intima). De altfel, putem sa te sarutăm pe corp dacă conexiunea e potrivita? Nu vorbesc de cunni (citisem ca nu accepți deja), ci gât, spate, umeri, sâni, fese, stomac, picioare etc? Ai un corp foarte frumos și cred ca ne-ar face placere multora dintre noi. 

3) Sedinta durează o ora și se poate finaliza și de mai multe ori în acea oră?

4) Până în Septembrie halatul fusese 150, în prezent 200lei, ora. Am înțeles corect? Văzusem ca un coleg lăsase 250. Se pot plăti anumite servicii extra sau fusese un bonus doar? 

Mulțumesc și sper sa ne vedem curând, pari cu adevărat o oaza de relaxare și bunăstare. Cineva care face ceva din plăcere și cu interes.

 

Te pup! 

Bună! 🤗

Îți mulțumesc foarte mult 🙈

Da, serviciile sunt doar de masaj. Finalizarea se face prin mâna, sâni, abdomen, fese🙈 Sunt permise atingerile in limita bunului simt pe corp, și săruturile, cum ai specificat și tu, pe sâni, gat, picioare, etc, fără cunni, într-adevăr ☺️

Ședința durează o ora. Se pot face și doua finalizări într-o ora. Prețul este același, nu iau extra pentru asta și nu ma deranjează dacă trec 10-15 minute în plus, important este sa va simțiți bine😋

Prețul este cel standard, pe care l-am avut de la început, 200 de lei. Nu mai am oferta de 150, am scos-o. Nu ofer nimic contra-cost. A fost plăcerea domnului de a lăsa mai mult 🙈

Îmi place ceea ce fac. O fac cu placere 😏 Te aștept cu drag când dorești ❤️

Te pup 💞

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 9 ore, matei2008 a spus:

Buna Kim, urmeaza sa te vizitez si eu imd ce am putin timp liber, dar inainte voiam sa te intreb daca masajul de relaxare sau erotic se face full nud sau doar toples.

Multumesc, sper sa ajung curand.

Bună! 🤗 

Masajul erotic se face full nud 🥰

Te aștept cu drag când ai timp. Te pup🥰❤️

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...