Sari la conținut

Noua in oras🥰


Postări Recomandate

  • Oras:România
  • Oras:România

Am revizitat astazi fata

Aceeasi locatie

Programare whatsapp

Am ales o finalizare allinclusiv

Oral ca si data trecuta .Aici mai are de învățat dar se straduieste.A incercat si putin deep de data asta.Cu perseverenta va deveni mai buna la oral.

La normal am pus prezervativul si am luat-o caprita.E foarte stramta. O simti bine.

Dupa minute bune de pompat am ceru anal.In aceeasi pozitie.Aici se vede ca e incepatoare.O durea putin.Se simte bine inauntru dar nu am continuat mult pt ca o durea putin.Nu ii reprosez nimic.Ea a spus sa continui dar bunul simt m-a facut sa ma opresc.Am continuat oral si am finalizat CIM

A luat si ultima picatura si decartat la baie.

Merita vizitata.

Cu siguranta dupa ce mai invata cateva chestii va fi printre favorite in Alba

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 6 minute, redscorpio a spus:

Am revizitat astazi fata

Aceeasi locatie

Programare whatsapp

Am ales o finalizare allinclusiv

Oral ca si data trecuta .Aici mai are de învățat dar se straduieste.A incercat si putin deep de data asta.Cu perseverenta va deveni mai buna la oral.

La normal am pus prezervativul si am luat-o caprita.E foarte stramta. O simti bine.

Dupa minute bune de pompat am ceru anal.In aceeasi pozitie.Aici se vede ca e incepatoare.O durea putin.Se simte bine inauntru dar nu am continuat mult pt ca o durea putin.Nu ii reprosez nimic.Ea a spus sa continui dar bunul simt m-a facut sa ma opresc.Am continuat oral si am finalizat CIM

A luat si ultima picatura si decartat la baie.

Merita vizitata.

Cu siguranta dupa ce mai invata cateva chestii va fi printre favorite in Alba

 

Multumesc mult te pup si te mai astept cu drag🥰🍌

Link spre comentariu

Am vizitat-o in urma cu cateva saptamani, insa din lipsa de timp, nu am reusit sa scriu si recenzia. Oricum mai are un topic pe forumul din Alba, unde i-am scris recenzie, dar nu am mai avut rabdarea sa il caut.

Intalnirea a fost una reusita, la fel ca si celelalte intalniri. E o tipa draguta, cu niste ochi foarte frumosi. Cu ceva rabdare si mult lubrifiant, am reusit sa facem anal, normal si desi mi-as fi dorit finalizare orala, nu am reusit. E foarte stramta si am terminat la normal.

E o scumpete de fata, cu mult potential, care pare foarte dornica sa invete. O recomand!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 1 oră, andrei003 a spus:

Am vizitat-o in urma cu cateva saptamani, insa din lipsa de timp, nu am reusit sa scriu si recenzia. Oricum mai are un topic pe forumul din Alba, unde i-am scris recenzie, dar nu am mai avut rabdarea sa il caut.

Intalnirea a fost una reusita, la fel ca si celelalte intalniri. E o tipa draguta, cu niste ochi foarte frumosi. Cu ceva rabdare si mult lubrifiant, am reusit sa facem anal, normal si desi mi-as fi dorit finalizare orala, nu am reusit. E foarte stramta si am terminat la normal.

E o scumpete de fata, cu mult potential, care pare foarte dornica sa invete. O recomand!

Multumesc dragul meu 🥰🤗

Link spre comentariu

Vizitat fata. Concluzii: recenziile primilor tipi posesiv, George Tănase și încă unul al cărui nume nu l-am reținut îmi par relatările unor indivizi care n-au prea avut femei frumoase la viata lor. Altfel nu-mi explic cum ridica în slavi aceasta fata. Pai la 20 de ani are niște vergeturi și o celulita mai grav ca una de 50 de ani. Atitudinea e relativ ok,cu nemulțumiri la faptul ca se plânge de tot felul de chestii, ca o doare, ca nu sta deasupra, etc. Per ansamblu o experienta mediocra. Un 7 cu indulgenta.

 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu

Buna dragii mei de maine voi fi activa pe forum si disponibila la voi in oras ma gasiti disponibila la ora 10:00 va pup si va astept o seara cat mai linistita va doresc 

                                  Va pupacesc pe toti‼️🥰

F2633ABE-C3F3-476B-A8EB-D287C103051E.jpeg

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba
Acum 2 ore, Bruneta891 a spus:

Buna dragii mei de maine voi fi activa pe forum si disponibila la voi in oras ma gasiti disponibila la ora 10:00 va pup si va astept o seara cat mai linistita va doresc 

                                  Va pupacesc pe toti‼️🥰

F2633ABE-C3F3-476B-A8EB-D287C103051E.jpeg

Atunci
pe luni dimineata se poate o programare,pana la urma esti sau nu pe alba?... 😊

  • Mersi 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba
Acum 2 minute, micutul43 a spus:

pana la urma esti sau nu pe alba? 😊

L-ai stricat de cap pe 'ăsta micu'...miercuri nu știai când mai ajungi și joi ai zis că de vineri ești disponibilă 🤣🤣

PS e în spirit de glumă tot ce am scris mai sus, no offence 😋

Link spre comentariu
  • Oras:alba
  • Oras:alba
Acum 4 minute, cucubau86 a spus:

L-ai stricat de cap pe 'ăsta micu'...miercuri nu știai când mai ajungi și joi ai zis că de vineri ești disponibilă 🤣🤣

PS e în spirit de glumă tot ce am scris mai sus, no offence 😋

Cam da... 🤪da nui nici un bai

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...