Sari la conținut

Raisa 0721147418


Postări Recomandate

  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 54 minute, unsuflet a spus:

Deoarece divele dorm mai mult dimineata si nu raspund la mesaje, azi am ajuns la Raisa. Mi-am adus aminte ca anul trecut am ramas cu o amintire frumoasa de la prima vizita la ea, iar un coleg mai atent si la publi mi-a adus aminte ca a revenit in oras. Multumesc.

Apelat telefonic initial  pe numarul din titlul topicului, nu raspunde nimeni. Dupa care mi-am amintit ca si-a schimbat numarul cu cel din anuntul de revenire. Fiind in zona, am stabilit sa ne vedem in 10 min.

Locatia Ared Kaufland, apartament dotat cu de toate, prosoape curate la baie.

Domnita de dupa usa era imbracata in niste chilotei cusuti parca din ata dentara😁, care ii desparteau bucutele. De data asta este bruneta si are pierce-inguri nou montate in sfarcuri si buric. Grija mare ca sunt foarte sensibile. 

Atitudine excelenta. Mi-am adus aminte ce m-a atras si mi-a ramas in minte de la primz vizita: zambetul permanent, buna dispozitie si tineretea ei aproape adolescentina. Daca eram la prima vizita, ii ceream buletinul, sa nu comit vreo infractiune. Cica are 21 de ani, un trupusor subtire la mijloc, sani medii si fund frumos.

Dusilit, baut un pahar de apa si trecut in dormitor. Fata rade mereu, ne-am distrat si prostit ca 2 pasarici pe o craca. Trecut la un On frumos, iar imi era frica sa nu zambeasca cu caltabosul in gurita, sa nu il muste din greseala, dar s-a descurcat bine. Nu a dat atentie deloc imprejurimilor, nici nu am cerut, desi mi-as fi dorit. Am trecut eu la carma si m-am jucat cu bobocul de floare dintre puciorusele ei pana mi-a cerut ea sa ma opresc. Am simtit-o de multe ori cum tresarea incontrolabil, dar parca mai lipsea un strop sa treaca linia de finish. Poate data viitoare. 

Montat preze si am patruns-o nestingherit, natural, fara niciun strop de lubrifiant. Inseamna ca am facut totusi treaba buna acolo jos. Am simtit-o atat de bine in ciocan, am privit-o pe toata durata actiunii si am finalizat in balonas.

Igiena -10

Pentru mine domnita asta a fost ca un elixir al tineretii, o reintoarcere in tineretile mele, ne-am jucat adolescentin si ne-am iubit frumos. Un singur lucru mi-a lipsit, fk. Daca mi-ar permite sa ii gust si fraga buzelor, mi-as face abonament la ea.

V-o recomand celor carora doctorul v-a recomandat o infuzie de tinerete si voie-buna de la o fata ascultatoare si care este prezenta sa ne satisfaca orice dorinta sexuala. Eu sigur voi reveni.

Decartat 250 leuti pt o ora. Raport pret/calitatea serviciilor fff bun.

Mi-ai facut ziua cu recenzia asta🤣🙈 ma facusei oricum sa rad si la mine, te pup si iti multumesc mult😘😘

Link spre comentariu
  • pisicuts a schimbat titlul în Raisa 0721147418
  • Oras:Bucuresti - Pantelimon
  • Oras:Bucuresti - Pantelimon

Vizitată ieri domnișoara Raisa. Locatia bine cunoscuta la Ared Kf. Apartament modern, baie dotata cu de toate. 
 

Sa înceapă actiunea … 

A început cu un oral bun, fără atenție la biluțe după câteva minute bune am cerut sa trecem la normal, unde am montat caciulita și am schimbat decât o singura poziție. Finalizat in balonas, dus, și direct acasă. 
 

Media notelor ar fi de 8, te pup Raisa, pe data viitoare 😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 30 minute, lipton94 a spus:

Vizitată ieri domnișoara Raisa. Locatia bine cunoscuta la Ared Kf. Apartament modern, baie dotata cu de toate. 
 

Sa înceapă actiunea … 

A început cu un oral bun, fără atenție la biluțe după câteva minute bune am cerut sa trecem la normal, unde am montat caciulita și am schimbat decât o singura poziție. Finalizat in balonas, dus, și direct acasă. 
 

Media notelor ar fi de 8, te pup Raisa, pe data viitoare 😘

Te pup multumesc 😘😘

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Salutari

In aceasta seara am vizitat-o pe Raisa. O fata domnisoara pe placul meu, alaturi de care ma simt ttare bine. Arata mai bine ca si anul trecut si mai e si brunetă acum🤪

Programare regulamentara pe tel si wats. Ajuns la ea neam pus la povesti ca nu ne-am vazut de un an🤦‍♂️. Dupa trecut la regulamentarul dus si la locul de joaca. Actiunea a fost faina. Am inceput eu joaca dupa a continuat ea cu un ON executat corect pe gustul meu (soft si lung), apoi trecut la NP unde am schimbat 2 pozitii cam atit a fost. 

O experienta foarte reușită alaturi de o domnisoara draga mie, o prietena. 

E o fata care  inca isi cauta directia, i se potriveste stilul GFE, nu e pe PSE, doar ca inca are o timiditate care o tine in loc in anumite momente. Mai are putin de lucrat aici. E undeva intre 8-9 dar mai aproape de 9.

Multumesc Raisa pt seara faina. Sa ne revedem cit mai curind😘😘😘🤗

 

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 11 ore, Flx01 a spus:

Salutari

In aceasta seara am vizitat-o pe Raisa. O fata domnisoara pe placul meu, alaturi de care ma simt ttare bine. Arata mai bine ca si anul trecut si mai e si brunetă acum🤪

Programare regulamentara pe tel si wats. Ajuns la ea neam pus la povesti ca nu ne-am vazut de un an🤦‍♂️. Dupa trecut la regulamentarul dus si la locul de joaca. Actiunea a fost faina. Am inceput eu joaca dupa a continuat ea cu un ON executat corect pe gustul meu (soft si lung), apoi trecut la NP unde am schimbat 2 pozitii cam atit a fost. 

O experienta foarte reușită alaturi de o domnisoara draga mie, o prietena. 

E o fata care  inca isi cauta directia, i se potriveste stilul GFE, nu e pe PSE, doar ca inca are o timiditate care o tine in loc in anumite momente. Mai are putin de lucrat aici. E undeva intre 8-9 dar mai aproape de 9.

Multumesc Raisa pt seara faina. Sa ne revedem cit mai curind😘😘😘🤗

 

Te pup mi-a parut bine sa ne revedem 🤗🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

hai sa fie o mini recenzie in plus 😊 cu toate ca unii nu merita , dar consider ca papusa asta merita 

aspect fata 9+ aspect corp (personal) 10 , fund frumos bombat , tinerica , frumusica foc , si cu sanii mici (nu ma omor dupa tatoase) 

on 7.5 putin mecanic , mult sus jos , fara atentie o.O , strict supt , dar se simtea bine 

np 9.5+ adica dupa orgasmu oral pe care sper ca i l-am oferit si nu ii doar o actrita buna , udata natural maxim , so suit pe junior care era apt bine , inceput lot unde te fute in draci , i-am zis sa schimbam ca ma termina , a zis ca sigur ok , dupa misionar , dupa inca una care nu stiu cum se cheama 🤣🤣🤣 dupa caprita si terminat in balonas , la caprita ai ce vedea , fund frumos ,.se simte bine bine 🥰 

gfe 6-7 maxiiiim , intrat in apartament , ea usor timida , asa parca doar din priviri ma poftea hai in camera ada banu si sa trecem peste , nu m-a grabit deloc , dar nu era 'calduroasa' 'primitoare' si absolut deloc vorbareata , adica eu vorbeam ea asculta , intrebam 1+1? raspuns 2 si atat , foarte retrasa asa timida , dar sa zicem doar ca am intalnit si mai rau 🤣 tinerica , mai are de invatat la capitolul asta , nici-un pahar de apa , o gluma , o vorba , o tigara , putin cam sec si cand am terminat asa parca asteapta gen hai du-te , dar nu a spus nimica , doar asta ii sentimentu pe care l-am avut 

igiena am sa ii dau un 8 , strict pt nu am fost intrebat de baie/dus , am stat ceva cu nasu la ea in savarina , nimic suspect , si l-am vazut pe colegu cand a plecat , tare ma indoiesc ca in alea maxiiim 5min ea a facut dus , dar nu vreau sa trag concluzii nefondate , e strict parerea mea , sper sa gresesc 

amenda 150/fin 

de recomandat sincer da , cu toate ca notele nu sunt de 10 pe linie , daca nu mergi pt gfe si fk si anal si figuri ci meri sa te futa o fata frumoasa , se merita 100% mai ales la piata actuala din arad + ca fata mie mi se pare ca are potential , doar ca e tinerica , pe la 20 ani , mai are putin de invatat , parere personala , mergeti , vedeti ce poate si lasati si voi o recenzie , poate daca le citeste o sa vada unde is + si unde is - in serviciile ei 

 

raisa , sper sa nu te superi pt recenzia semi rea dar este strict parerea mea si este doar ca sa iti imbunatatesti serviciile la anumite capitole 

numai bine si sa ne revedem cu bine . seara faina

 

 

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 7 ore, alexarad1234 a spus:

hai sa fie o mini recenzie in plus 😊 cu toate ca unii nu merita , dar consider ca papusa asta merita 

aspect fata 9+ aspect corp (personal) 10 , fund frumos bombat , tinerica , frumusica foc , si cu sanii mici (nu ma omor dupa tatoase) 

on 7.5 putin mecanic , mult sus jos , fara atentie o.O , strict supt , dar se simtea bine 

np 9.5+ adica dupa orgasmu oral pe care sper ca i l-am oferit si nu ii doar o actrita buna , udata natural maxim , so suit pe junior care era apt bine , inceput lot unde te fute in draci , i-am zis sa schimbam ca ma termina , a zis ca sigur ok , dupa misionar , dupa inca una care nu stiu cum se cheama 🤣🤣🤣 dupa caprita si terminat in balonas , la caprita ai ce vedea , fund frumos ,.se simte bine bine 🥰 

gfe 6-7 maxiiiim , intrat in apartament , ea usor timida , asa parca doar din priviri ma poftea hai in camera ada banu si sa trecem peste , nu m-a grabit deloc , dar nu era 'calduroasa' 'primitoare' si absolut deloc vorbareata , adica eu vorbeam ea asculta , intrebam 1+1? raspuns 2 si atat , foarte retrasa asa timida , dar sa zicem doar ca am intalnit si mai rau 🤣 tinerica , mai are de invatat la capitolul asta , nici-un pahar de apa , o gluma , o vorba , o tigara , putin cam sec si cand am terminat asa parca asteapta gen hai du-te , dar nu a spus nimica , doar asta ii sentimentu pe care l-am avut 

igiena am sa ii dau un 8 , strict pt nu am fost intrebat de baie/dus , am stat ceva cu nasu la ea in savarina , nimic suspect , si l-am vazut pe colegu cand a plecat , tare ma indoiesc ca in alea maxiiim 5min ea a facut dus , dar nu vreau sa trag concluzii nefondate , e strict parerea mea , sper sa gresesc 

amenda 150/fin 

de recomandat sincer da , cu toate ca notele nu sunt de 10 pe linie , daca nu mergi pt gfe si fk si anal si figuri ci meri sa te futa o fata frumoasa , se merita 100% mai ales la piata actuala din arad + ca fata mie mi se pare ca are potential , doar ca e tinerica , pe la 20 ani , mai are putin de invatat , parere personala , mergeti , vedeti ce poate si lasati si voi o recenzie , poate daca le citeste o sa vada unde is + si unde is - in serviciile ei 

 

raisa , sper sa nu te superi pt recenzia semi rea dar este strict parerea mea si este doar ca sa iti imbunatatesti serviciile la anumite capitole 

numai bine si sa ne revedem cu bine . seara faina

 

 

 

Din ce imi aduc aminte am spus "parca ai zis ca vi de acasa banuiesc ca ai facut dus acolo" cu subinteles ca poti face dus si daca era cazul te invitam eu, dar nu a fost😅 si cand am treaba continua nu imi permit sa ma lungesc la dusuri lungi, te asigur ca eram spalata :)) iar cu partea de primitoare, eu am spus mereu ca nu poti sa ma cunosti la o finalizare, doar ce servicii am maxim si cum le prestez, daca mai vrei te invit la o ora, te asigur ca ai cu cine vorbii 🤣🤗 multumesc pt parerile constructive 🤗😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 21 ore, Raissaaaaaa a spus:

Heeeii am locuri libere pana la ora 21 🥰🙈🥰

7B901961-5456-4661-AA7F-C0E8204DC7AE.jpeg

895CA037-997C-4995-B011-4B3CD6F68F54.jpeg

Vaiii ce funduleț frumos ai😍, pff îmi este o ciudă căci nu te pot vizita zilele astea deoarece sunt prins cu niște treburi dar dacă vei mai revenii la noi cu siguranță că voi merge la tine❤

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Nu stiu cum sa-i spun nevesti-mi ca de Pastele asta eu mi-am facut singur un cadou: o ora cu o iepurita tanara, ascultatoare si crocanta. Am rezolvat treaba si cu vopsitul oualor, era rujata cu rosu intens Carmin😁. Ele erau oricum fierte de acasa, de la atata asteptare.

Programare pe pm, facuta de ieri, respectata. Doar adresa am primit-o pe wa.

Domnita m-a asteptat in alta costumatie, dar facuta tot din ata dentara subtire, rosie de data asta. Se asorta bine cu rujul, iar in contrast cu parul ei negru arata f bine. V-am spus ca e foarte frumoasa la fata si cu un suras permanent?

M-a invitat la o apa/suc, dovada ca a citit si invatat ceva din critica colegului. M-a intrebat daca fumez. Am raspuns ca nu, dar poate sa o faca ea daca doreste. A recunoscut ca fumeaza, dar din respect pt clientii nefumatori nu o face de fata cu noi. De apreciat gestul.

Am trecut eu pe la dus, ea mi-a zis ca se dusuleste intre 2 programari, si in dormitor cu noi. Putina socializare in pat, urmat de un On soft din partea ei, de data asta cu atentie si la oo. Am ramas mirat, data trecuta nu primisem asa ceva. Am intrebat la final cum de s-a intamplat. Mi-a raspuns ca a citit in recenzia mea trecuta ca imi face placere si ca nu ofera din start deoarece unii se gadila si refuza. 

Am cerut 69. Are fatuca asta niste buze interioare putin mai mari, delicioase. Totul curat in zona.

La Np am pus-o doar caprita si inca o pozitie derivata din ea, cu fata putin mai jos. Nu da contre, dar geme atat de natural. Nu a folosit lubrifiant, am impresia ca ii face placere si ei sexul, dar e mai timida si nu isi cere partea ei de placere ci incearca doar sa ne satisfaca pe noi. De ce am preferat doar pozitiile astea? Sa nu ii vad fata! In misionar sigur o tzucam, iar ea nu are in meniu fk😒.

In concluzie, fata e tinerica rau si desi are ceva experienta in meserie, mai are de invatat, dar e foarte ascultatoare si deschisa la dorintele noastre. De multe ori, pt a nu face ceva gresit, prefera sa nu preia initiativa. Daca stii cim sa ii vorbesti, e chiar sociabila si vorbareata (drept ii ca eu stau tot timpul o ora cu o singura finalizare si multa giuguleala).

Are un vibe de tinerete, un fundulet minunat si o dorinta de a ne fi pe plac extraordinara. Haideti sa nu aruncam cu pietre in ea la cea mai mica greseala si sa o incurajam sa ramana la noi. 

Eu m-am simtit foarte bine cu ea, am ras pe saturate, dar ne-am si  futut bine. Iti multumesc pt tot si de abia astept sa ne revedem. 

Sarbatori luminate colegi si colege! 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
  • Telefon: 0729431120
  • Oras:București
  • Disponibila
Acum 37 minute, unsuflet a spus:

Nu stiu cum sa-i spun nevesti-mi ca de Pastele asta eu mi-am facut singur un cadou: o ora cu o iepurita tanara, ascultatoare si crocanta. Am rezolvat treaba si cu vopsitul oualor, era rujata cu rosu intens Carmin😁. Ele erau oricum fierte de acasa, de la atata asteptare.

Programare pe pm, facuta de ieri, respectata. Doar adresa am primit-o pe wa.

Domnita m-a asteptat in alta costumatie, dar facuta tot din ata dentara subtire, rosie de data asta. Se asorta bine cu rujul, iar in contrast cu parul ei negru arata f bine. V-am spus ca e foarte frumoasa la fata si cu un suras permanent?

M-a invitat la o apa/suc, dovada ca a citit si invatat ceva din critica colegului. M-a intrebat daca fumez. Am raspuns ca nu, dar poate sa o faca ea daca doreste. A recunoscut ca fumeaza, dar din respect pt clientii nefumatori nu o face de fata cu noi. De apreciat gestul.

Am trecut eu pe la dus, ea mi-a zis ca se dusuleste intre 2 programari, si in dormitor cu noi. Putina socializare in pat, urmat de un On soft din partea ei, de data asta cu atentie si la oo. Am ramas mirat, data trecuta nu primisem asa ceva. Am intrebat la final cum de s-a intamplat. Mi-a raspuns ca a citit in recenzia mea trecuta ca imi face placere si ca nu ofera din start deoarece unii se gadila si refuza. 

Am cerut 69. Are fatuca asta niste buze interioare putin mai mari, delicioase. Totul curat in zona.

La Np am pus-o doar caprita si inca o pozitie derivata din ea, cu fata putin mai jos. Nu da contre, dar geme atat de natural. Nu a folosit lubrifiant, am impresia ca ii face placere si ei sexul, dar e mai timida si nu isi cere partea ei de placere ci incearca doar sa ne satisfaca pe noi. De ce am preferat doar pozitiile astea? Sa nu ii vad fata! In misionar sigur o tzucam, iar ea nu are in meniu fk😒.

In concluzie, fata e tinerica rau si desi are ceva experienta in meserie, mai are de invatat, dar e foarte ascultatoare si deschisa la dorintele noastre. De multe ori, pt a nu face ceva gresit, prefera sa nu preia initiativa. Daca stii cim sa ii vorbesti, e chiar sociabila si vorbareata (drept ii ca eu stau tot timpul o ora cu o singura finalizare si multa giuguleala).

Are un vibe de tinerete, un fundulet minunat si o dorinta de a ne fi pe plac extraordinara. Haideti sa nu aruncam cu pietre in ea la cea mai mica greseala si sa o incurajam sa ramana la noi. 

Eu m-am simtit foarte bine cu ea, am ras pe saturate, dar ne-am si  futut bine. Iti multumesc pt tot si de abia astept sa ne revedem. 

Sarbatori luminate colegi si colege! 

Multumesc si eu pentru toot, te pup 🙈❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

Nu stiu cum sa-i spun nevesti-mi ca de Pastele asta eu mi-am facut singur un cadou: o ora cu o iepurita tanara, ascultatoare si crocanta. Am rezolvat treaba si cu vopsitul oualor, era rujata cu rosu intens Carmin😁. Ele erau oricum fierte de acasa, de la atata asteptare.

Programare pe pm, facuta de ieri, respectata. Doar adresa am primit-o pe wa.

Domnita m-a asteptat in alta costumatie, dar facuta tot din ata dentara subtire, rosie de data asta. Se asorta bine cu rujul, iar in contrast cu parul ei negru arata f bine. V-am spus ca e foarte frumoasa la fata si cu un suras permanent?

M-a invitat la o apa/suc, dovada ca a citit si invatat ceva din critica colegului. M-a intrebat daca fumez. Am raspuns ca nu, dar poate sa o faca ea daca doreste. A recunoscut ca fumeaza, dar din respect pt clientii nefumatori nu o face de fata cu noi. De apreciat gestul.

Am trecut eu pe la dus, ea mi-a zis ca se dusuleste intre 2 programari, si in dormitor cu noi. Putina socializare in pat, urmat de un On soft din partea ei, de data asta cu atentie si la oo. Am ramas mirat, data trecuta nu primisem asa ceva. Am intrebat la final cum de s-a intamplat. Mi-a raspuns ca a citit in recenzia mea trecuta ca imi face placere si ca nu ofera din start deoarece unii se gadila si refuza. 

Am cerut 69. Are fatuca asta niste buze interioare putin mai mari, delicioase. Totul curat in zona.

La Np am pus-o doar caprita si inca o pozitie derivata din ea, cu fata putin mai jos. Nu da contre, dar geme atat de natural. Nu a folosit lubrifiant, am impresia ca ii face placere si ei sexul, dar e mai timida si nu isi cere partea ei de placere ci incearca doar sa ne satisfaca pe noi. De ce am preferat doar pozitiile astea? Sa nu ii vad fata! In misionar sigur o tzucam, iar ea nu are in meniu fk😒.

In concluzie, fata e tinerica rau si desi are ceva experienta in meserie, mai are de invatat, dar e foarte ascultatoare si deschisa la dorintele noastre. De multe ori, pt a nu face ceva gresit, prefera sa nu preia initiativa. Daca stii cim sa ii vorbesti, e chiar sociabila si vorbareata (drept ii ca eu stau tot timpul o ora cu o singura finalizare si multa giuguleala).

Are un vibe de tinerete, un fundulet minunat si o dorinta de a ne fi pe plac extraordinara. Haideti sa nu aruncam cu pietre in ea la cea mai mica greseala si sa o incurajam sa ramana la noi. 

Eu m-am simtit foarte bine cu ea, am ras pe saturate, dar ne-am si  futut bine. Iti multumesc pt tot si de abia astept sa ne revedem. 

Sarbatori luminate colegi si colege! 

Nu trebuie sa spui nimic nevestei. Trimitei doar recenzia asta si niste poze cu domnisoara. O sa inteleaga !!! 😊

  • Haha 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 3 guests

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...