Sari la conținut

Blonda draguta 0753939869


Postări Recomandate

  • Oras:Bistrita
  • Oras:Bistrita

In aceasta seara am vizitat-o pe aceasta domnisoara, si vreau sa va spun sincer ca mi-a lasat o impresie placuta.


Locatia este foarte buna, intr-un apartament cochet, fiind usor de gasit.
 

Este o fata miniona, dulcica, blonda, cam 165 inaltime, corp bine proportionat si piele catifelata. De remarcat este chipul foarte placut, mai ales cand zambeste, si o face destul de des. Pentru felul in care arata, pozele din anunt (verificate ca fiind reale) sunt edificatoare.

Am fost intrebat cum doresc sa fie oralul, si am ales varianta protejat, chiar daca accepta si neprotejat. Din punctul meu de vedere, se descurca foarte bine la acest capitol.

Dupa am trecut la normal, in pozitia lady-on-top, iar din cauza faptului ca am avut o pauza destul de lunga de la acest sport, am finalizat destul de repede. Chiar daca a durat putin, pot sa spun ca am plecat multumit de la intalnire.

Un alt aspect care mi-a placut a fost accentul ei de ardeleanca, pentru mine fiind prima data cand intalnesc o fata din zona.

Tariful pentru o finalizare a fost 150 de lei,

Nu am intrebat de FK, dar chiar si asa, nota mea pentru GFE este 10, si o recomand fara retinere.

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Nu este plecata.. am fost in aceasta seara  in vizita la domnita .. cum spunea colegul ianis19 fata este micuta, bine proportionata dar sa fim sinceri nu este o diva.. in schimb cumpenseaza prin zambete, deschidere fata de client.. are piele fina si carne tare .. si foarte sociabila.. accent de ardeleanca fiind din Alba am inteles.. 

Oralul foarte fain, umed si adanc  , atenta cu zonele adiacente.. 

Normalul protejat pe la spate cu toate ca nu am fost in forma ca asa este dupa 45 tipa si-a intins mana printre picioare si cum a pus mana pe oo am simtit ca o iau pe aratura.. am pompat si mai cu pofta ca un nesatul.. cuvintele hai iubire m-au dus rapid spre finalizare.. .. 

No.. vb aia .. a fost fain.. de revenit ?? Da.. probabil ca acum cu bariera necunoscutului depasita sper sa fie mai wild next time.. 

Note Oral 10

Normal 8 ( vina mea )

Tipa se implica cat poate.. 

 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 2 minute, windwalker a spus:

Nu este plecata.. am fost in aceasta seara  in vizita la domnita .. cum spunea colegul ianis19 fata este micuta, bine proportionata dar sa fim sinceri nu este o diva.. in schimb cumpenseaza prin zambete, deschidere fata de client.. are piele fina si carne tare .. si foarte sociabila.. accent de ardeleanca fiind din Alba am inteles.. 

Oralul foarte fain, umed si adanc  , atenta cu zonele adiacente.. 

Normalul protejat pe la spate cu toate ca nu am fost in forma ca asa este dupa 45 tipa si-a intins mana printre picioare si cum a pus mana pe oo am simtit ca o iau pe aratura.. am pompat si mai cu pofta ca un nesatul.. cuvintele hai iubire m-au dus rapid spre finalizare.. .. 

No.. vb aia .. a fost fain.. de revenit ?? Da.. probabil ca acum cu bariera necunoscutului depasita sper sa fie mai wild next time.. 

Note Oral 10

Normal 8 ( vina mea )

Tipa se implica cat poate.. 

 

 

Locația in ce zona este?

Link spre comentariu
Vizitator Geanina.sara
Reputație: 0
Acum 1 minut, animat90 a spus:

Ești cam greu de cap…am zis eu ca nu cred? Te-am întrebat de ce dacă ai fost …

Locația este super, atitudinea ei este bună dar serviciile sunt foarte slabe,nu se implica deloc,face ceva slab la oral.

Link spre comentariu
Vizitator Geanina.sara
Reputație: 0
Acum 36 minute, Domnulspion7 a spus:

Geaninuța 🤣iara faci reclama proasta tu nu ai bani sa treci drumul la minimul tau pe economie 🤣 si tu vorbesti de mers la curve 🤣🤣🤣

Ma gândesc să împrumut de la tine,că tu ai de la fetele pe care le exploatezi domnule pește, hai fugi de aici că puți a pește alterat.😅🤣😂

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania
Acum 36 minute, Geanina.sara a spus:

Ma gândesc să împrumut de la tine,că tu ai de la fetele pe care le exploatezi domnule pește, hai fugi de aici că puți a pește alterat.😅🤣😂

Da ma toti suntem pesti si eu si ioda ala si nustiu de care ai mai zis ca ii peste , observ ca la fiecare cont nou ai inceput sa schimbi replica 

O aveai pe aia cu șoseta sau ciorapu dracu mai stie, acum ai luat-o pe asta cu peștele 🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Geanina.sara
Reputație: 0
Acum 1 minut, Domnulspion7 a spus:

Da ma toti suntem pesti si eu si ioda ala si nustiu de care ai mai zis ca ii peste , observ ca la fiecare cont nou ai inceput sa schimbi replica 

O aveai pe aia cu șoseta sau ciorapu dracu mai stie, acum ai luat-o pe asta cu peștele 🤣

👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 15 ore, curvestirbe a spus:

Din pacate , fata nu raspunde la telefon am sunat o si astazi de vreo 4 ori ,la intervale de cate o ora ,ca poate cine stie avea clienti dar nici de data asta nu am avut noroc la fel ca , acum o luna . Atunci am sunat o de cateva ori dar intra direct mesageria .

Apoi frate fata este plecată din oraș…și dacă îți Răspunde tot degeaba …

Link spre comentariu
Vizitator Geanina.sara
Reputație: 0
Acum 19 ore, curvestirbe a spus:

Din pacate , fata nu raspunde la telefon am sunat o si astazi de vreo 4 ori ,la intervale de cate o ora ,ca poate cine stie avea clienti dar nici de data asta nu am avut noroc la fel ca , acum o luna . Atunci am sunat o de cateva ori dar intra direct mesageria .

Vezi că este în oraș, dar este slăbuță rău. 

Link spre comentariu

Cu riscul sa ma repet, dar tipa este foarte Ok! Frumușică, atitudine ProClient, oral foarte bun, normalul protejat cu multă implicare ! Îmi place tipa și ma bucur sa aud ca s-a reîntors. 
 

“sara” ai mare dreptate, ii slăbuță rau( cred ca jumătate din cât are peștioaica ta) Draga peștișorule de aur!

 

o recomand cu încredere pe tipa, săptămâna asta ajung la ea și revin cu noile păreri! 
 

ciocane sa dati , sper sa și avem si cui

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Dej
  • Oras:Dej
La 05.09.2021 la 8:00, claudiu1980 a spus:

A mai vizitat.o careva?

Rog o a doua recenzie,...

Ms

Astăzi am vizitat-o. Am stat o ora si am plătit 250.

Tipa e ok, amabilă, cam 1 60, putin plinuța. Ca punct forte cred ca ar fi ON. Fata chiar se pricepe așa că am lăsat-o aproape până la capăt.  Sexul a fost ok, se implica  geme, isi folosește mâinile. Pe scurt, se implica. Eu zic ca merită o vizită.  

Have fun!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...