Sari la conținut

Filme preferate


MacArthur

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 6 minute, Timidu89 a spus:

Ba da, dar ca sa poti trimite invitatii trebuie sa fii membru VIP. Mai sunt perioade (de obicei de unele sarbatori) cand poti primi cadouri si atunci poti primi si o perioada de VIP (2 sapt, 1 luna), doar atunci pot trimite invitatii.. 

Nu neaparat, dar eu de obicei stau chiar mai mult timp la seed. Important e sa ai ratia de upload/download peste 1.

Cred ca inca am 1-2 invitatii pe filelist daca va intereseaza, ma uit imediat si confirm…

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau
41 minutes ago, amorezeu said:

Da, confirm, am 3 invitatii si sunt dispus sa ma despart de maxim 2💪🏻

Acum poti trimite si daca nu esti VIP?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 1 minut, Timidu89 a spus:

Acum poti trimite si daca nu esti VIP?

De trimis da, cu siguranta poti trimite sau mai degraba genera codul de invite atata timp cat ai invitatia, insa nu le poti obtine prea usor, decat ca VIP si daca indeplinesti anumite conditii, cum ar fi ratie, vechime, etc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau
10 minutes ago, amorezeu said:

De trimis da, cu siguranta poti trimite sau mai degraba genera codul de invite atata timp cat ai invitatia, insa nu le poti obtine prea usor, decat ca VIP si daca indeplinesti anumite conditii, cum ar fi ratie, vechime, etc.

Eu am mai multe invitatii, dar nu pot genera coduri, imi apare asa: "In acest moment doar clasa VIP poate genera coduri de invitatii."

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 58 minute, Timidu89 a spus:

Eu am mai multe invitatii, dar nu pot genera coduri, imi apare asa: "In acest moment doar clasa VIP poate genera coduri de invitatii."

Asa este, scuzele mele, aparent indiferent de nr de invitatii, mu poti genera codul decat ca VIP user… o mizerie 🤦🏻‍♂️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau

Ultimul film pe care l-am vazut, printre cele mai bune de anul asta deocamdata. Un thriller de actiune care te tine constant in tensiune.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București
La 10.06.2023 la 21:16, Timidu89 a spus:

Ultimul film pe care l-am vazut, printre cele mai bune de anul asta deocamdata. Un thriller de actiune care te tine constant in tensiune.

Guy Ritchie realizează de obicei filme de clasa, inteligente și bine realizate la toate capitolele 👏🤗☺️

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau
  • Telefon: -
  • Oras:Buzau

Un film foarte distractiv, cu multa actiune si umor, iar povestea mi s-a parut surprinzator de buna. In plus de asta, avand de-a face cu multiversul, aduce laolalta mai multe personaje si scene din filme anterioare din universul DC. Merita vazut in cinema pentru experienta.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...