Sari la conținut

Alina 0721601274


Vizitator gigi2931970

Postări Recomandate

Vizitator gigi2931970
Reputație: 0

 A apărut o fata nouă frumușică super skyny .

Nu cred că are mai mult de 40 kg 

Atitudine bună ( .nu vreau să o promovez) dar pentru iubitorii de fete slăbuțe Recomand! 

Nu știu să pun anunțul din public 24 dacă vrea cineva să o facă!

Am întrebat-o dacă știe de forum ,habar nu avea despre ce vorbesc.

Link spre comentariu
Vizitator gigi2931970
Reputație: 0
Acum 34 minute, ciuciuca a spus:

Gigi și dacă nu o promovezi sau scrii proza, ca alții, cu tot ce s a întâmplat și tone de beletristică imaginară, tot am aprecia sa ne dai minim niste detalii dspre servici sau minim minimorum prețurile 

Halatul 150 lei calitate-preț mi se pare corect 

Oralul bunicel dar am oprit-o că altfel se termina acțiunea.

NP bun se mișcă bine.

Ce m-a uimit pe mine este fapt că chiar dacă este slăbuță are forme feminine sânii sunt așa medii cât încape într-o mână dar frumoși ( numa buni de supt, lins, etc.)

Link spre comentariu

Seara bună, domnilor.

Încurajat de recenzia colegului de mai sus, am hotărât să vizitez domnișoara.

Sunat, programat in 20 de minute, locația în zona gării, destul de discret.

Domnișoara e frumușică (subiectiv), brunetă, slăbuță, dar totuși cu niște forme plăcute (din nou subiectiv).

Nici măcar nu știam că îmi plac fetele skinny,  dar mi-a schimbat părerea.

Ca acțiune, fără multe detalii, tot protejat la alegerea mea. OP bun, lung, 3 poziții la prima rundă, o țigară, o poveste, runda 2, în același ton cu prima, o experiență plăcută.

Fără FK, nici nu am întrebat, nici nu am încercat.

250 - 1 oră, 2 finalizări.

Fata este vorbăreață, are o atitudine plăcută. 

De revenit, posibil.

De recomandat, dacă vă plac fetele petite, merită încercat.

Spor să aveți!

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator gigi2931970
Reputație: 0

Nu cred că din cei peste 800 de futăcioși care au citit pe aici fata a fost vizitată doar de 2 persoane.

Mare dreptate are măgărușulfutăcios când spune că este plin de paraziți care așteaptă ponturi de fete OK fără să se obosească să posteze măcar 2 rânduri!!!

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 5 ore, gigi2931970 a spus:

Nu cred că din cei peste 800 de futăcioși care au citit pe aici fata a fost vizitată doar de 2 persoane.

Mare dreptate are măgărușulfutăcios când spune că este plin de paraziți care așteaptă ponturi de fete OK fără să se obosească să posteze măcar 2 rânduri!!!

Poate prea putini din furăcioșii de pe Arad prefere skini .

Eu de exemplu prefer un corp slim bine proporționat . Cu de toate câte un pic .

Link spre comentariu
Vizitator andreinalina
Reputație: 0
Acum 14 minute, axelov90 a spus:

Poate prea putini din furăcioșii de pe Arad prefere skini .

Eu de exemplu prefer un corp slim bine proporționat . Cu de toate câte un pic .

furaciosii prefera portofelele grase

Link spre comentariu

Am vizitat si eu fata ! 1.60-1.65cm in jur de 40-45kg ,cum a zis si colegul mai sus slaba dar cu forme frumoase (eu fan mature si mai "ciolanoase") frumusica (din punctul meu de vedere) dantura frumoasa! Fata este vorbareata si sociabila !

1-Apartent in bloc nou nota 10 frumos curat geluri de dus ,prosoape curate

2-Halatul 250h cu 2 fin nu te grabeste deloc

Este de revenit dar din pacate eu  am fost in trecere! 

Fata nu stie de forum ! I-am recomandat  cu caldura sa isi faca cont si sa puna si poze 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
Acum 23 ore, audia3tfsi a spus:

Am vizitat si eu fata ! 1.60-1.65cm in jur de 40-45kg ,cum a zis si colegul mai sus slaba dar cu forme frumoase (eu fan mature si mai "ciolanoase") frumusica (din punctul meu de vedere) dantura frumoasa! Fata este vorbareata si sociabila !

1-Apartent in bloc nou nota 10 frumos curat geluri de dus ,prosoape curate

2-Halatul 250h cu 2 fin nu te grabeste deloc

Este de revenit dar din pacate eu  am fost in trecere! 

Fata nu stie de forum ! I-am recomandat  cu caldura sa isi faca cont si sa puna si poze 

Buna, incerc sa ma descurc cu acest forum, va multumesc tuturor pentru recenzii, sunteti foarte drăguți! ❤️
Voi atașa mai jos cateva detalii despre serviciile oferite!! 

🍬Nu accept persoane in stare de ebrietate, subinfluența altor substanțe, cu bile sau altele❣️

🍬150 o finalizare/30 de minute❣️

🍬250 două finalizări/60 de minute❣️

🍬Sunt deschisă și la alte fantezii in limita bunului simț, dacă am omis ceva va rog să fiți indulgenți cu mine deoarece cum am spus și mai sus sunt nouă pe aici❣️

🍬Vă aștept cu drag in locația mea să ne cunoaștem, bunul simt și igiena sunt pe primul loc❣️

  • Like 2
Link spre comentariu
Acum 12 ore, Alinaaa2000 a spus:

Buna, incerc sa ma descurc cu acest forum, va multumesc tuturor pentru recenzii, sunteti foarte drăguți! ❤️
Voi atașa mai jos cateva detalii despre serviciile oferite!! 

🍬Nu accept persoane in stare de ebrietate, subinfluența altor substanțe, cu bile sau altele❣️

🍬150 o finalizare/30 de minute❣️

🍬250 două finalizări/60 de minute❣️

🍬Sunt deschisă și la alte fantezii in limita bunului simț, dacă am omis ceva va rog să fiți indulgenți cu mine deoarece cum am spus și mai sus sunt nouă pe aici❣️

🍬Vă aștept cu drag in locația mea să ne cunoaștem, bunul simt și igiena sunt pe primul loc❣️

Bine ai venit pe forum!!!

Bafta!

Link spre comentariu

Venit de la ea numa ce am ajuns acasa. Despre fata mam speriat . Este foarte frumoasa si este foarte de treaba . Platit 250 lei pt o ora . Cred ca am stat mai mult . Face un oral bun si fata este skinny daca va place . Mie unul imi plac fetele skinny . Pasarica curata fara mirosuri este chiar foarte dragalasa . Am zis ca mai revin maine la ea . ( nu prea sunt cu dat recenzii) pe de alta parte fata mai sta in arad si merita vizitata😁 spor sa aveti .

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 6 minute, maxuser a spus:

In ce zona este locatia?

Accepta si face fuck? anal? 

Este de etnie? 

Daca si-ar citi macar propriul topic, ar putea raspunde chiar ea la intrebari. 

A trantit preturile, fara descrierea completa a serviciilor si gata am deschis pravalia, sa vina clientii...

Nici colegul care a fost la ea nu e foarte darnic in descrieri. 

Scuze ca m-am luat de toata lumea, dar daca analizati obiectiv, am dreptate.

Spor la iubit!

Link spre comentariu
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
  • Oras:Unde mă simt apreciată🤫
Acum 34 minute, alint76 a spus:

Daca si-ar citi macar propriul topic, ar putea raspunde chiar ea la intrebari. 

A trantit preturile, fara descrierea completa a serviciilor si gata am deschis pravalia, sa vina clientii...

Nici colegul care a fost la ea nu e foarte darnic in descrieri. 

Scuze ca m-am luat de toata lumea, dar daca analizati obiectiv, am dreptate.

Spor la iubit!

Cum am mai spus si anterior , incerc usor usor sa ma obișnuiesc cu acest forum, oricum multumesc pentru sfat ,voi fi mai atenta in ceea ce privește descrierea mea. Zi frumoasa! 😘

Link spre comentariu

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 10 minute, Alinaaa2000 a spus:

Cum am mai spus si anterior , incerc usor usor sa ma obișnuiesc cu acest forum, oricum multumesc pentru sfat ,voi fi mai atenta in ceea ce privește descrierea mea. Zi frumoasa! 😘

Ma bucur ca esti alaturi de noi!

Daca tot ai intrat, raspunde si colegilor care au pus intrebari. Eventual o lista completa a serviciilor te-ar ajuta mult si pe tine si pe noi. Tarifele le-ai afisat ok.

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...