Sari la conținut

ANDREEA DEEA...HOT CHOCOLATE 0735750134


Postări Recomandate

  • Oras:Ct
  • Oras:Ct

Buna ziua dragi mosului ! Astazi sarbatorim cei 40 de mucenici sau cum li s-o zice adica sarbatoare mare si-am hotarat sa-l duc pe " Kabirov " sa-si reaminteasca de momentele sale din liceu si facultate , unde in alta parte decat la o bruneta .

Drept urmare am apelat cu incredere , in urma recenziilor bune facute aici pe aceasta domnita .

O mai apelasem si-n alte zile si am redescoperit aceiasi voce placuta la telefon .

Azi dimneata am sunat , tot azi Gigicu a vazut aeru proaspat de bruneta :))) .

Locatia usor de gasit , Casa Modei de pe Stefan cel Mare , Constanta . Tariful a fost stabilit de la inceput . Am urcat pana la etaju 3 si deja-mi simteam unele parti reci . Hoop ca deschide o mica faptura la vreo 1,60 cm bruneta cu un zambet larg si deschis . Ceva discutii , o tigara , relaxare , nu a fost pe fuga nimic . A urmat dusul , unde am primit si prosopel , gel de dush de la Dove ,  Curat-Aranjat prin baie si prin incapere zic in gandu meu ca fatuca e si gospodina . N-am simtit miros de tigare in aer cand am intrat . Atmosfera calduroasa gen ,gagica cu caracter pozitiv si deschisa .

Am trecut apoi la fapte ... Sanisori ei potriviti mi-au atras prima oara atentia apoi am dat o limba prin pasarica caci imi place :)) Si acu cand povestesc mi se scoala iar o idee :))) . A inceput cu un oral bine punctat cu atentie mare asupra inculpatului ,si dupa 5 minute de interogatoriu am inceput ptr alte 5 mnute un 69 , zic 5 minute dar nu ma uitam la ceas . placerea era de partea mea . Oralul a fost protejat si n-am incercat sa modific acest lucru , senzatia e cam aceiasi .

Trecand la fapte , am introdus intregu in fractie , ea deasupra eu dedesubt apoi invers apoi putina caprita iar si dai iar cu mana pe sanisori . Ce sa mai zicem , lucru dragut . Andreea avea privirea calda , zambea , mai si gemea dar cum pereti sunt subtiri mi-am dat seama ca se aude .

Finalizarea a fost pe corp ,iepurasii atomici de sarind prea departe :)) .

Deci ma mai duc in functie de timp si bani si recomand si altora .

Am intrebato daca ar vrea cu 2 odata , mi-a zis ca nu dar nu e o problema .A urmat inca o tigara , o pupatura iar pe sanisori , tolu-pe-chioru si acasa . Desigur pe drum mi s-a ridicat iar nivelu de trai .

Cu tot cu sosire plecare dush si actiune am stat 50 de minute si-am platit 100 ron . Si pentru revenire garantata de comun acord i-am facut si-o poza . Deci .. ( nu stiu cum sa incarc poza )

Locatia 9 ( 10 e la mine acasa ) . 

  Aspect 10 ( am avut o prietena similara cu fizicul si comportamentul ei )

   Oral 10 ( pentru incurajare )

  Normal 9

  GFE 9

FK nu s-a facut

69 nota 9.5 :))

De revenit , eu unu zic ca merita fiecare Cent !

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...