Sari la conținut

ANDREEA DEEA...HOT CHOCOLATE 0735750134


Postări Recomandate

  • Oras:Ct
  • Oras:Ct

Buna Ziua ! Aceasta este un forum serios nu ? :))

De pe ziua de ieri inca ma manca cocoselu' si n-am avut rabdare pana azi dimineata . Vorbisem de ieri cu Domnisoara pentru o scurta rectificare a " uleiului si a distrubutiei "

In rolul principal Andreea , in rol secundar eu , pe masa statea zambind " Caragiale "

De Dimineata am urcat in trasura si-am facut o drumetie catre Casa Modei la etaju 3 frumos elegand .

M-a asteptat goala si putin somnoroasa ,gigicu deja era vesel incepuse deja sa cante din Vivaldi .

Andreea vesela cum o stiti si zambitoare .

Prin garsoniera ei micuta n-am bagat de seama mult deranj nici la baie , atmosfera calda si primitoare .

O tigara , un dush , prosop desigur , gel de dush de care mi-am luat si eu :)) si apoi am trecut la treaba

S-a pus cauciucu si s-a trecut la executia unui oral de calitate superioara si cu mangaieri pe corp .

 

Oralul Protejat la cererea ei dar nici n-am insistat fara : nota 9.

Anal n-am cerut : Nota Bene !

GfE : nota 9

Normalul : nota 9 ce-i drept eu sunt mai clasic si n-am schimbat pozitii .

FK : nu s-a facut .

 

De revenit ! Eu avand fantezii cu brunete inca din liceu o aseman cu una din fostele mele deci cum i-am zis " merita fiecare Penny "

PeSeu : O poza facuta cu samsung J5 facuta de mine .

post-229814-0-06267000-1490863919_thumb.jpg

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Vegas
  • Oras:Vegas

Buna seara! Am fost si eu la domnisoara, titulara al acestui topic.

 

Programarea a fost facuta din timp, respectata cu promptitudine.

 

Am ajuns in locuinta domnisoarei, la indicatiile dansei, si am facut cunostinta cu Andreea. O fata deschisa, joviala si foarte frumoasa (are ceva al ei). Am schimbat niste vorbe, glumite, pret de cateva minute, apoi am mers la baie pentru o scurta igienizare. 

 

Actiunea s-a petrecut firesc, natural, domnisoara avand grija de mine cum se cuvine, si eu de ea de asemenea.

 

Note:

Aspect: 10 din punctul meu de vedere, micuta, frumoasa, arata foarte bine la corp

Oral: 9 - daca era neprotejat era de 10.

Normal: 9 - se implica, geme usor, excitant

Halat: 100 / fin.

 

In concluzie , domnisoara mi-a picat foarte bine, voi reveni de fiecare data cand voi ajunge in Constanta.

De revenit, si de luat acasa.

 

Salutare!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:unde vreau...
  • Oras:unde vreau...

Ce aveti cu fundul meu ??? :laugh2 :laugh2 :laugh2

... da vestea care ne framanta cel mai mult...daca spui da...cat nu prea ne intereseaza ca l vrem...atunci o sa afli si ce avem cu el... :iagree :iagree

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...