Sari la conținut

ANDREEA DEEA...HOT CHOCOLATE 0735750134


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Fasim pariu ka personaju prinsipal...Andreea...imi da bulina di reputatii ?

;)

Ai vizut cocosel...ka fata mea dat ? Papaias pasarica iei pîn o urc pi pereti di fetita mumoasa mumoasa ci ie ia !!! Nu ie dispri mini...o ânciput unu dispri curuleana iei beton...si io îi ântieleg pi flacai sa li curga balili...da oi continoat tu discutiia...cati doriai sa ti baji an siama si sa ni impresonezi ku commurili tali.

 

Asta nu prisepi tu...si tat zisi tu ka lumia nu ie driapta. Uniori ie curvili âmpotriva fraerilor. Si fraeri...tăăăt se smiorcaie şişi fak zeci di conturi !

 

;)

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Bună Andreea ai fi și m-ai interesantă dacă ai face oralul și neprotejat.

Din cate stiu il face...fost de 2-3 ori la ea dar in diferite perioade de timp si acum...nu stiu 1 an parca sau mai putin l-a facut neprotejat

Link spre comentariu

am fost la ea acum 2 zile. sunat raspuns imediat si era libera. mi a explicat unde sa vin , m am conformat, locuri de parcare gasesti, locatia o gasesti foarte usor. urcat la ea in garsoniera am ramas placut surprins de ce am vazut si m am bagat repede la dus unde nu mi a placut ca nu are decat para fixa si mi a fost mai greu sa ma reinprospatez pe colo / pe colo dar am trecut peste cu gandul la fata :) ..... am ales numai un oral deoarece nu aveam chef sa dau la buci....oral frumos facut , fara graba, atenta unde trebuie, s a stradut cu guritza ei mica :) fiind si putin raciutza. am vrut si un 69 scurs fiind vrajit de pasarica ei frumoasa. totul a decurs cum m am asteptam . m am simtit bine . platit 100 lei. plecat satisfacut. 

 

locatie ;10

fata;9

baie;8- primit prosop

actiune;9-10

de revenit; da , dar de data asta pentru o capra :)

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

am fost la ea acum 2 zile. sunat raspuns imediat si era libera. mi a explicat unde sa vin , m am conformat, locuri de parcare gasesti, locatia o gasesti foarte usor. urcat la ea in garsoniera am ramas placut surprins de ce am vazut si m am bagat repede la dus unde nu mi a placut ca nu are decat para fixa si mi a fost mai greu sa ma reinprospatez pe colo / pe colo dar am trecut peste cu gandul la fata :) ..... am ales numai un oral deoarece nu aveam chef sa dau la buci....oral frumos facut , fara graba, atenta unde trebuie, s a stradut cu guritza ei mica :) fiind si putin raciutza. am vrut si un 69 scurs fiind vrajit de pasarica ei frumoasa. totul a decurs cum m am asteptam . m am simtit bine . platit 100 lei. plecat satisfacut.

 

locatie ;10

fata;9

baie;8- primit prosop

actiune;9-10

de revenit; da , dar de data asta pentru o capra :)

oral pro sau neprotejat?

si mai e ceva: sa treci pe lla andreea si sa nu furi in "capra" .... nu stii ce pierzi!;)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...