Sari la conținut

ANDREEA DEEA...HOT CHOCOLATE 0735750134


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vasile si senya nu ar fi mai frumos sa va demonstrati altfel superioritatea? Fata asta spre exemplu este pe un drum bun! Am putea sa o susținem cu mai puțin offtopic.. Iar boala pe întrebări de genu asta am si eu..asa ca nu va sfiitzi si fiti mai directi cu ei:)))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Ok stimati puleti si pulane, ultima recenzie nu de alta dar in cateva ore treb sa plec catre aeroport si ne mai vedem in 3 luni + si inainte de un voiaj bun merge o pasarica buna. Deci....orice poveste incepe cu deci, DECI...sunat -> programat -> ajuns...chat chat 15 min si hai la dormitor mami ca eram in erectie iara cand am vazut-o cu ce era imbracata. Oral neprotejat executat ok, hot deasupra un frecus bun, mai pe la spate mai normal mai asa mai asa nu de alta dar am rezistat ceva de data asta :D...finalizat oral de am zis ca ejaculez si creierul ! buuuun Note

 

Oral : 9 o/n

Normal : 10 pasa mic...

Locatie : 10

Aspect : 10 .

Igiena : 10

 

Cer scuze de recenzie dar sunt in graba rog nu punctati, am zis ca de la atata off-topic merge si o recenzie pe aici ! V-am salutat pe toti stimati puleti. Sanatate

 

Recomand pe pasa mic la TOP, merita, nu o sa ne dezamageasca ! Cheers

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta
  • Telefon: andre.deea71
  • Oras:constanta

Ok stimati puleti si pulane, ultima recenzie nu de alta dar in cateva ore treb sa plec catre aeroport si ne mai vedem in 3 luni + si inainte de un voiaj bun merge o pasarica buna. Deci....orice poveste incepe cu deci, DECI...sunat -> programat -> ajuns...chat chat 15 min si hai la dormitor mami ca eram in erectie iara cand am vazut-o cu ce era imbracata. Oral neprotejat executat ok, hot deasupra un frecus bun, mai pe la spate mai normal mai asa mai asa nu de alta dar am rezistat ceva de data asta :D...finalizat oral de am zis ca ejaculez si creierul ! buuuun Note

 

Oral : 9 o/n

Normal : 10 pasa mic...

Locatie : 10

Aspect : 10 .

Igiena : 10

 

Cer scuze de recenzie dar sunt in graba rog nu punctati, am zis ca de la atata off-topic merge si o recenzie pe aici ! V-am salutat pe toti stimati puleti. Sanatate

 

Recomand pe pasa mic la TOP, merita, nu o sa ne dezamageasca ! Cheers

pupic dulce sorinu.drum bun.o sa ne lipsestii.:*:*:*si te asteptam cu mare drag

  • Like 1
Link spre comentariu

cu ceva mai bine de vreo' saptamana in urma am avut ocazia sa o cunosc pe ciocolata noastra fierbinte. in prima seara, cand am vizitat-o pe colega ei scortisoara, saracuta andreea era racita, in pat, si cu indispozita aferenta unei viroze de sezon. nedorind sa fiu contagiat am amanat momentul intrevederii ptr o alta ocazie, insa asa cum obi a reusit sa imi aprinda interesul prin metode bine cunoscute si consacrate de el, nu am dorit sa aman foarte mult aceasta oportunitate. asa ca am sunat, m-am programat relativ repede, ea inca nu era vedeta care a devenit intre timp pe forum, si am ajuns in binecunoscuta locatie. m-am asezat pe canapea cu denisa si andreea si am dezbatut ceva timp criteriile pe care noi baietii le punctam pozitiv in experientele cu fete ca ele, dar in egala masura si ce nu ne sunt pe plac. am gasit teren fertil cu ele, ambele manifestandu-si interesul ptr a oferi baietilor ceva placut, de calitate cu intentia fidelizarii clientilor. le-am explicat suficient cred cum consegventa si constanta serviciilor este incomensurabila si cum noi toti suntem doar simpli vanatori de placere echitabila. recenziile ce au urmat mi-au dovedit ca efortul meu nu a fost in zadar si cred ca imi place mult faptul ca am avut o implicare in descoperirea, educarea si desavarsirea acestor 2 fete deosebite. 

 

nu doresc sa se inteleaga gresit, motivatia prioritara a fetelor este tot cea financiara, insa, in achizitia de servicii conteaza mult si modul in care se traspune aceasta tranzactionare. cred ca andreea reuseste acum sa ofere clientilor ei un factor de satisfactie sporit fata de implicarile ei in trecut cu baietii consumatori de servicii. care ca micuta noastra simte in primul rand implicarea in aceasta pestrita comunitate a noastra si are capacitatea de a percepe mai bine ce se doreste tocmai de la factorul sporit de comunicare directa cu noi. nu doresc sa se inteleaga gresit nici faptul ca eu as fi imun la prezenta ei feminina. andreea este micuta, fragila, cu o feminitate inocenta initial, dar care reuseste sa aprinda foarte repede pregnanta sexualitatii masculine si dorinta de a-i poseda aparent fragilul trup intru totul. ajuta si faptul ca andreea nu se sfieste in a-l oferi! ajuta enorm dorinta ei de a invata, de a perfectiona, de a imbunatatii tehnicile si trairile ei sexuale. cel mai mare ajutor insa este cred descoperirea ei ca poate imbina, ca sa folosesc vechea sintagma, utilul cu placutul. pana mai recent am convingerea ca ea nu credea posibila aceasta uniune, iar ca atare nu se lasa implicata in erotismul momentului. 

 

andreea mi-a marturisit un vis personal precum ca s-ar vedea actrita in filme ptr adulti. i-am explicat ca acest lucru implica stapanirea desavarsita a tehnicilor sexuale necesare ptr a fi o participanta de exceptie in aceasta profesie si nu doar o aparenta de umplutura. mi-a declarat ca isi doreste realmente sa invete si sa isi induca o auto stapanire care i-a scapat pana acum. am convingerea ca ea va creste mult in perioada care urmeaza tocmai ptr ca nivelul ei de intelegere a fost modificat la unul mai profund. m-am delectat in compania ei ceva mai bine de o ora, am testat limitele ei intr-o gama larga de proceduri erotice si am descoperit ca este mica dar foarte prezenta in edificarea ei ca partener sexual. am testat un pic curuletul ei mic si obraznic. a fost interesant insa ceva mai greu tolerabil ptr ea. am explicat cum si aceasta practica necesita un exercitiu adecvat si o urmarire a unor etape importante ptr o penetrare de succes!

 

evident ca o recomand pe andreea ptr ca este ca o gurita de aer proaspat. fragila in aparenta insa puternica in determinare ciocolatica noastra este zic eu pe drumul cel bun in aplicarea practicilor acestei meserii ancestrale. cred ca va oferi momente superbe celor ce vor dori sa o cunoasca pe viitor, insa o avertizez si cu acest prilej ca profesionalismul va trebui sa isi spuna cuvantul! nu mai tin minte cat a fost remunerearea, cred insa ca 200 am lasat. ma poate corecta ea daca mai tine minte!

 

locatie: 9, am apreciat si le-am laudat pentru faptul ca era mult mai curat in apartament de la ultima mea vizita. le-am explicat ce ar trebui sa faca, de unde sa procure prosoape de calitate si in cantitati suficiente, lenjeriile necesare si ritmicitatea schimbarii lor, managementul timpului si metode de eficientizare. ce mai, am facut scoala de management cu ele!

 

andreea: 10, trup strans, ferm, perfect aproape! o fatuca dulce, simpatica. ochi alerti, prezenti, atenti. o superbitate de fetita care genereaza ideea inocentei, doar ptr a fi inlaturata de sexualitatea ei pregnanta. imi plac fetele minione, ea este un superb exemplar de fata tanara dar care a avut poate norocul de a-si descoperi propria sexualitate.

 

oral, normal, anal: 9, este insa o medie care tine cont si de factorul de implicare, de aplecare si strofocare ptr a oferi placere. toate rubricile pot fi evident imbunatatite, mai ales penetrarile anale, insa faptul ca doreste sa se lase ma determina sa ii ofer o nota mare si meritata.

 

gfe: 10, dulce, deschisa, sincera si fara foarte multe perdele, andreea te lasa sa o cunosti daca iti doresti acest lucru. cu mine a fost poate chiar excesiv de sincera, dezvaluind aspecte care tin strict de personal si de intimitatea ei. am admirat si am oferit la randul meu aceeasi masura, doar in speranta in care a fost apreciata.

 

va multumesc ptr atentie!

  • Like 8
Link spre comentariu

bai, serios acum, de ce ma ispitesti mai gabi la off-topic? nu ai sesizat cat de cuminte am fost saptamana asta, si nu doar cele 2 zile de abstinenta declarate  de mine initial???http://media.tumblr.com/tumblr_mbybmqVSPD1rpcgwq.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...