Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 9 ore, mrwick a spus:

Dreptate ai că nu ai la cine să te duci. Am vrut să merg la fetele care au plecat, m-am și aranjat făcut băiat frumos și pl că or plecat😂😂. După am mai scris la 3 dive de pe forum, că de sunt dive și nu se deranjează divele să răspundă. Poate am mâine mai mult noroc cu Publi😅.

Du-te la Lore 🤣 că te alăptează ea.....și are lăptarii nu glumă 🙊 

Link spre comentariu
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 45 minute, Dedei90 a spus:

Iți recomand publi 🤣🤣🤣🤣 Acolo nu sunt dive că nu au parte de multă laudă ca şi aci. Prea multă laudă strică si uită de unde au plecat 🤣🤣🤣

Da și când iei o țeapă pe publi, o iei, o ții minte mult și bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
12 minutes ago, Leeonidas said:

Și este și acuma ,doar că trebuie descoperite 🙊😜!!!

Sunt destule 🤣🤣🤣 Ştii şi tu da eşti bandit şi nu spui 🤣🤣🤣🤣 Am descoperit şi eu câteva bune bune 😅

Sunt in TM zilele astea şi vreau să descopăr ce e pe acolo 😂😂😂😂 Alea de pe forum au nişte tarife de iti vine să plângi 😂😂😂

Merg la Dia dacă o prind 👍👍👍

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 24 minute, Dedei90 a spus:

Sunt destule 🤣🤣🤣 Ştii şi tu da eşti bandit şi nu spui 🤣🤣🤣🤣 Am descoperit şi eu câteva bune bune 😅

Sunt in TM zilele astea şi vreau să descopăr ce e pe acolo 😂😂😂😂 Alea de pe forum au nişte tarife de iti vine să plângi 😂😂😂

Merg la Dia dacă o prind 👍👍👍

De parcă tu ai spune 🙊🤣🤣.

Spor la iubit pe Dia ✌️👍

Link spre comentariu
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 26 minute, hateru a spus:

 

Cel mai important a fost ca am plecat "linistit" de la ea. Si nu ma refer ca m-am descarcat sexual, ci m-am descarcat si mental, chiar aveam nevoie de asta. Super experienta alaturi de o femeie minunata!

 

Exact asta caut și eu de câțiva ani, de fapt de la experiența cu Raluca, ea m-a invățat că se poate și altfel, nu doar să dai repede din buci😅.

Eva e profesionistă, cu ea decurg altfel lucrurile, e bine din prima cu cine rezonează, dar acest sentiment se poate găsi și local, doar că nu așa din prima, trebuie insistat si revenit, dar se poate.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 7 minute, unsuflet a spus:

Exact asta caut și eu de câțiva ani, de fapt de la experiența cu Raluca, ea m-a invățat că se poate și altfel, nu doar să dai repede din buci😅.

Eva e profesionistă, cu ea decurg altfel lucrurile, e bine din prima cu cine rezonează, dar acest sentiment se poate găsi și local, doar că nu așa din prima, trebuie insistat si revenit, dar se poate.

De care  locală spune-ți ,, dumneavoastră că trebuie insistat 😁 că nu-i din prima 🤣🙊✌️

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
12 minutes ago, unsuflet said:

Exact asta caut și eu de câțiva ani, de fapt de la experiența cu Raluca, ea m-a invățat că se poate și altfel, nu doar să dai repede din buci😅.

Eva e profesionistă, cu ea decurg altfel lucrurile, e bine din prima cu cine rezonează, dar acest sentiment se poate găsi și local, doar că nu așa din prima, trebuie insistat si revenit, dar se poate.

O fi Eva profesionista....dar eu cred (sau sper) ca am avut parte si de femeia Eva, nu doar de profesionista Eva. Mi se pare greu sa te prefaci in "halul" asta. 

Nu stiu unde poti gasi acest sentiment local. Eu l-am intalnit anul asta doar la trio E.

Elisa, unde aveam vizite saptamanale si plecam de la ea cu o stare de bine incredibila. E o femeie extraordinara!

Eliza, unde desi am doar 2 vizite pana acum, au fost incredibile. Abia astept sa o revad.

Eva, cu aceasta vizita minunata! 

Local....nu stiu unde....

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 7 minute, hateru a spus:

O fi Eva profesionista....dar eu cred (sau sper) ca am avut parte si de femeia Eva, nu doar de profesionista Eva. Mi se pare greu sa te prefaci in "halul" asta. 

Nu stiu unde poti gasi acest sentiment local. Eu l-am intalnit anul asta doar la trio E.

Elisa, unde aveam vizite saptamanale si plecam de la ea cu o stare de bine incredibila. E o femeie extraordinara!

Eliza, unde desi am doar 2 vizite pana acum, au fost incredibile. Abia astept sa o revad.

Eva, cu aceasta vizita minunata! 

Local....nu stiu unde....

 

La Mara 🍻✌️

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
37 minutes ago, Leeonidas said:

Sa nu-mi zici că nu-i bună 🤣.

Doar trebuie ,,gatilata,, să iasă ceva frumos 😁🙊✌️

Nu-i buna, ii foarte buna! Arata beton gagica, nimic de zis! 

Probabil ca nu am stiut eu sa o gadil cum trebuie, ca a fost naspa experienta mea.

Link spre comentariu

  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 3 ore, hateru a spus:

O fi Eva profesionista....dar eu cred (sau sper) ca am avut parte si de femeia Eva, nu doar de profesionista Eva. Mi se pare greu sa te prefaci in "halul" asta. 

Nu stiu unde poti gasi acest sentiment local. Eu l-am intalnit anul asta doar la trio E.

Elisa, unde aveam vizite saptamanale si plecam de la ea cu o stare de bine incredibila. E o femeie extraordinara!

Eliza, unde desi am doar 2 vizite pana acum, au fost incredibile. Abia astept sa o revad.

Eva, cu aceasta vizita minunata! 

Local....nu stiu unde....

 

Eva e profi, dar sunt sigur ca ai descoperit și omul frumos din ea, nu doar profesionista. Felicitări pt experienta avută.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...