Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
10 minutes ago, 666lion9 said:

Frate,esti cel mai tare!!

Vezi sa nu fie geloasa Alinuta!stima si respect!

 Sa nu ma spuneti careva.... Daca ma prinde.... :slap2🥰 😂 Nu mai vedeti poze din setul cu chilotii de craciun ca restu sunt la fotograf 🤣🤣🤣 Ea e SMME ❣️ Cel mult ma cearta putin... dar sexul de impacare e intotdeauna cel mai hot 🥰 

  • Like 1
  • Haha 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Acum 1 minut, IndianuSibiu a spus:

Pai tu i vezi cum ma atacă paraziți ăștia le răspund cu aceiași monedă  :))n

Nebuno,numa injuri pe aici.nici caterinca n ai in tine.daca tot ne injuri,fa o mai poetic,mai pe caterinca..uita te la domnul dascalescu,ce misto poetic face cu tine🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Chiar acum, 666lion9 a spus:

Nebuno,numa injuri pe aici.nici caterinca n ai in tine.daca tot ne injuri,fa o mai poetic,mai pe caterinca..uita te la domnul dascalescu,ce misto poetic face cu tine🤣🤣

Coteiule doar ți-am zis sa nu mai ieși din coteț ca latri numai aiurea dar văd că continui =)))

Link spre comentariu
1 minute ago, 666lion9 said:

Nebuno,numa injuri pe aici.nici caterinca n ai in tine.daca tot ne injuri,fa o mai poetic,mai pe caterinca..uita te la domnul dascalescu,ce misto poetic face cu tine🤣🤣

Poezia e la maestrul Impaler! Eu nu mă pot supăra pe Indianu asta a.k.a. Știm cine, ca la cum isi pune pulile in propoziție, mai un pic si se înjura. 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 1 minut, dascalescu-d a spus:

Poezia e la maestrul Impaler! Eu nu mă pot supăra pe Indianu asta a.k.a. Știm cine, ca la cum isi pune pulile in propoziție, mai un pic si se înjura. 😂😂😂

 Nu vam înjurat ca nu mi-am băgat nimic în voi, doar am spus adevărul, ca ăștia putini ce sunteți sunteți o haită de păduchioși și paraziți, într-un cuvânt insecte libidinoase  =)))))

 

Link spre comentariu
Acum 1 minut, IndianuSibiu a spus:

 Nu vam înjurat ca nu mi-am băgat nimic în voi, doar am spus adevărul, ca ăștia putini ce sunteți sunteți o haită de păduchioși și paraziți, într-un cuvânt insecte libidinoase  =)))))

 

Tu iti dai seama ca nu mai ai nicio sansa sa vii sa te futi in vestul tarii Arad,Tm,Oradea..la cum ne injuri deja stiu vreo 3 futaciosi care s au abonat sa mearga sa ti traga o mama de bataie daca te prin prin orasele astea..asa ca mai usor cu injuraturile

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

@pisicuts chiar trebuie sa il induram pe  indianul asta doar fiindca are abonament platit? Chiar  atat de degradant o ducem? Noi restul nu contam deloc? Jigneste o comunitate intreaga si nu faci nimic? Daca e asa, pacat de contributia noastra onesta, pacat de sutele de recenzii facute pt a avea fete de treaba, daca vine un incult si ne face troaca de porci pe toti.

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Chiar acum, 666lion9 a spus:

Tu iti dai seama ca nu mai ai nicio sansa sa vii sa te futi in vestul tarii Arad,Tm,Oradea..la cum ne injuri deja stiu vreo 3 futaciosi care s au abonat sa mearga sa ti traga o mama de bataie daca te prin prin orasele astea..asa ca mai usor cu injuraturile

Marș în  coteț coteiule turbat. Tu chiar ești handicapat ca nu o cunosc pe tipa respectiva și nu am avut ocazia sa o întâlnesc deși as fi vrut.  Iar cu amenințări către ea continua tu și poate te trezești cu politia pe la ușă pentru hărțuire:))

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 1 minut, unsuflet a spus:

@pisicuts chiar trebuie sa il induram pe  indianul asta doar fiindca are abonament platit? Chiar  atat de degradant o ducem? Noi restul nu contam deloc? Jigneste o comunitate intreaga si nu faci nimic? Daca e asa, pacat de contributia noastra onesta, pacat de sutele de recenzii facute pt a avea fete de treaba, daca vine un incult si ne face troaca de porci pe toti.

 Cu ce team deranjat lipitoare,  ca nu team mai băgat in seama :)) team înjurat eu sau ceva 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Acum 6 minute, IndianuSibiu a spus:

Marș în  coteț coteiule turbat. Tu chiar ești handicapat ca nu o cunosc pe tipa respectiva și nu am avut ocazia sa o întâlnesc deși as fi vrut.  Iar cu amenințări către ea continua tu și poate te trezești cu politia pe la ușă pentru hărțuire:))

Stim ca esti ella brunela xxl,nu te mai ataca asa..

Link spre comentariu

Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 38 minute, 666lion9 a spus:

Hai nu ma bolânzâ,sa nu-mi zici ca ai client

Ești sigur de ce spui? 😢( Indianu a devenit Indianca în câteva ore?)

Acum 38 minute, IndianuSibiu a spus:

Hai moluștelor știți voi care sunteți ca va las ca am de muls oile iar pe restu i salut

Ce zic mai ăștia pe aici? Ca ai vulvă?😕

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...