Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 1 minut, Semakone a spus:

@unsuflet te lauzi sau nu 😎 ce făcuși astăzi 😁👍

Astept primul răspuns la intrebarea mea dsca fata e cea din poze sau nu. Topicul are 900 vizualizări, fata are clienti altfel nu ar sta cu lunile la noi, dar nimeni nu zice nimic. E frumos asa? Nu cer o recenzie, doar un raspuns. Recenzia mea e ca si scrisă.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 minut, unsuflet a spus:

Astept primul răspuns la intrebarea mea dsca fata e cea din poze sau nu. Topicul are 900 vizualizări, fata are clienti altfel nu ar sta cu lunile la noi, dar nimeni nu zice nimic. E frumos asa? Nu cer o recenzie, doar un raspuns. Recenzia mea e ca si scrisă.

Același lucru pot zice și eu despre o alta fata la care am lăsat și recenzii 😎 .Sper sa fie una pozitivă 😂👍

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 3 minute, Semakone a spus:

Nu te lua după el @unsuflet bagă batul prin gard 😂.Atât vrei sa știu am avut sau nu dreptate la ce am zis cu zona aia 😎👍

Poate nu e cea mai buna zonă, dar eu nu am avut probleme cu Petrică😅.

 

Acum 4 minute, Flx01 a spus:

Știți care sunt motivele pt care cele doua fete cu "dix" in nume nu mai vin in Arad??? 

E interesant mesajul lor, parcă voiau să transmită ceva subliminal prin ceea ce au scris.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 1 minut, unsuflet a spus:

Poate nu e cea mai buna zonă, dar eu nu am avut probleme cu Petrică😅.

 

E interesant mesajul lor, parcă voiau să transmită ceva subliminal prin ceea ce au scris.

Am facut o posrare pe topicul Rebeca.. , si trebuie supusa aprobarii🙆‍♂️🤦‍♂️. O vai vai vai. 

Da ceva ciudat e la mijloc.... 

Dar poate stie @Semakone ceva... 🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 7 minute, shadow0123 a spus:

Atunci da .. ti’o recomandam daca voiai un futai pe cinste si daca nu aveai o problema cu kg in plus.

Acum nu stiu cum ii .. poate s’a schimbat atitudinea .. una alta. 

Noo bun 😁 am vrut să-mi fac și eu o părere despre colegii futaciosi 😂Am fost era țeapănă de beata 😂 înghițea țuică ..am dat una scurtă și am plecat😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 11 minute, Semakone a spus:

Noo bun 😁 am vrut să-mi fac și eu o părere despre colegii futaciosi 😂Am fost era țeapănă de beata 😂 înghițea țuică ..am dat una scurtă și am plecat😂😂😂

"Nu-i pe lungimea mea de undă", chiar nici nu știu după ce te-ai dus,....a mea părere.🤔

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 9 minute, Rafaelooo a spus:

"Nu-i pe lungimea mea de undă", chiar nici nu știu după ce te-ai dus,....a mea părere.🤔

Am fost cu vreo doi ani în urmă chiar la începutul 😎.N-am mai avut ce bea acasă și mi-a zis că are țuică și am fost 😂😂🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 5 minute, Semakone a spus:

Am fost cu vreo doi ani în urmă chiar la începutul 😎.N-am mai avut ce bea acasă și mi-a zis că are țuică și am fost 😂😂🤣

Până ai ajuns tu,.....o băut țuica.....praștie s-o făcut.....😂😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...