Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 4 minute, Semakone a spus:

Că tot iai comentat pe topic 😂.

Daca mergi să-i spui in Lot cine ești 😂 sa vezi atunci 😂 😂😂.

Ii zic la final când plec😂😂😂. Era la început atunci și a avut mici scăpări cu un prieten care a fost la ea. Dar am studiato pe alte orașe și și-a îmbunătățit serviciile, au scris băieții din alte orașe de bine de ea.Plus că sa făcut mai bunoacă😁😅

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 3 minute, mrwick a spus:

Ii zic la final când plec😂😂😂. Era la început atunci și a avut mici scăpări cu un prieten care a fost la ea. Dar am studiato pe alte orașe și și-a îmbunătățit serviciile, au scris băieții din alte orașe de bine de ea.Plus că sa făcut mai bunoacă😁😅

Ai curaj 🤣🤣🤣.Cu mine nu a avut scăpări ba chiar fie-care întâlnire a fost tot mai bine. Poate Prietenul tau nu sa dus și el pe stilul golanesc știi ce zic🤣.Daca ești bulangiu cu ea te mânca 😂 dacă ești finuț poți avea o întâlnire super reușită 😁 .Tot timpul a fost buna 🤭😏

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 7 minute, Semakone a spus:

Ai curaj 🤣🤣🤣.Cu mine nu a avut scăpări ba chiar fie-care întâlnire a fost tot mai bine. Poate Prietenul tau nu sa dus și el pe stilul golanesc știi ce zic🤣.Daca ești bulangiu cu ea te mânca 😂 dacă ești finuț poți avea o întâlnire super reușită 😁 .Tot timpul a fost buna 🤭😏

Nu râde golanule😂😂, eu deja m-am programat la Simina, nu vreau să o ratez că mie că nu mai prind loc de golanii ăștia de pe forum dacă imi faceam programare cu o zi inainte, făți și tu programare din timp😅😅.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 5 minute, mrwick a spus:

Nu râde golanule😂😂, eu deja m-am programat la Simina, nu vreau să o ratez că mie că nu mai prind loc de golanii ăștia de pe forum dacă imi faceam programare cu o zi inainte, făți și tu programare din timp😅😅.

Până vine Simima 😂  săptămână viitoare le iau pe rand 😁 miercuri 🤭😂.......

PS.Numi fac programare 😂 pe mine mă ia și seara că aduc ciocolata 🤣 😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 9 minute, Semakone a spus:

@criss73 tati 😂ai m-ai mârlănit ceva 🤣👍

Parcă aș mai împinge și io un vagon în gară până apare feblețea😂🙈, dar sincer nu știu la care peron să merg, îmi dai tu un pont😜

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 1 minut, criss73 a spus:

Parcă aș mai împinge și io un vagon în gară până apare feblețea😂🙈, dar sincer nu știu la care peron să merg, îmi dai tu un pont😜

Tot acolo îți stă gândul 🙈😂la care Tati 🤣 vrei sa mergi 🍷

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
La 23.01.2024 la 11:40, Semakone a spus:

N-am fost obraznic 😂👍 așa de prima dată ,dar m-am bucurat de alea de jos. 😋🤭!

A venit Miruna în oraș și nici o inimioară nu ai dat😁😁😁

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...