Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 15 minute, Semakone a spus:

De Luni iară apar gagicii 🤣 pe gustul meu 🤣🤣

Să apară să avem de unde alege numa să stea mai mult de 3,4 zile. Mâine după meci am vrut să merg la Mely si colega ei să marchez și eu o dublă😂😂. Marchez ciuciu că ele pleacă mâine.

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7431
Chiar acum, mrwick a spus:

Să apară să avem de unde alege numa să stea mai mult de 3,4 zile. Mâine după meci am vrut să merg la Mely si colega ei să marchez și eu o dublă😂😂. Marchez ciuciu că ele pleacă mâine.

Vin altele... 🙈

Miine meciul e important

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Chiar acum, mrwick a spus:

Să apară să avem de unde alege numa să stea mai mult de 3,4 zile. Mâine după meci am vrut să merg la Mely si colega ei să marchez și eu o dublă😂😂. Marchez ciuciu că ele pleacă mâine.

Îți place și ție fetele 😎 . .. m-ai vin la noi 😁 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Chiar acum, Semakone a spus:

@criss73 cum stai au marcat 🤣🤣🤣

Cei de la UTA da 🤣și încă de două ori, eu încă nu 😠, ce să faci, la noi ăștia cu GPS, îi când poți nu când vrei🤣🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Chiar acum, criss73 a spus:

Cei de la UTA da 🤣și încă de două ori, eu încă nu 😠, ce să faci, la noi ăștia cu GPS, îi când poți nu când vrei🤣🤣🤣🤣

😂😂😂😂🤦🤦

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Chiar acum, criss73 a spus:

Cei de la UTA da 🤣și încă de două ori, eu încă nu 😠, ce să faci, la noi ăștia cu GPS, îi când poți nu când vrei🤣🤣🤣🤣

Să inteleg că ai văzut tot meciul in loc să fugi la pauză undeva? Mie tare mult imi plăcea când juca Uta la Oradea sau Sibiu...

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7431
Acum 2 minute, unsuflet a spus:

Să inteleg că ai văzut tot meciul in loc să fugi la pauză undeva? Mie tare mult imi plăcea când juca Uta la Oradea sau Sibiu...

Nu e asa usor....., uni merg la meci cu nevestele, alții cu copii, alti  cu copii, cu neveste, si pprieteni🙈

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Im 2022 decembrie, juca Brazilia cu nu mai stiu cine la CM. Eram la o fată care ținea cu Brazilia. Nu era televizor in dormitor, ne intrerupeam mereu când marcau gol. Iar sud americanii ăstia nenorociți marcheaza mult😡...noroc ca nu a luat in considerare acel timp.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...