Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 4 minute, criss73 a spus:

La una cu ochii superbi, ma dat gata doar priviri 🙈😇

Și recenzia, recenzia unde e?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 12 minute, criss73 a spus:

Nu, nu. astăzi a fost bineee de tot, încă sunt în starea ai de euforie, am reușit să marchezzzz🤣🤣

Ai avut termosul cu cafea la tine 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 1 minut, criss73 a spus:

Să-mi bag p-la că nu mai știu nici să scriu 🤣

Așa tare te-a amețit😆?

Lasă că am inteles ce ai vrut să spui.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 14 minute, altmarz a spus:

Ai ajuns deja? 😱

Da..sunt lângă parc aici... 

Chiar acum, Semakone a spus:

@BunaNebuna când ai fost la noi 😁 băieți veseli care te-au vizitat sau prezentat sau nu că sunt de pe forumul 🤣.

PS. Întreb pentru un prieten 😅😂😂😂

Nu am înțeles.

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, Semakone a spus:

@BunaNebuna când ai fost la noi 😁 băieți veseli care te-au vizitat sau prezentat sau nu că sunt de pe forumul 🤣.

PS. Întreb pentru un prieten 😅😂😂😂

Eu nu am anunț în alta parte.lucrez DOAR cu forum .deci oricine ajunge la mine ajunge din forum sau cu recomandare ca între băieți.  

Fie recenzia făcută în timp scurt sau mai lung.. îmi dau seama cam cine e sau cine poate fii ..iar unii care vin pe modul sunt x de pe forum au impresia ca eu o sa ma comport posibil cu mare atenție ca să nu cumva sa fac ceva greșit sa comenteze! Dar au greșit persoana 😂😂 ma doare fix în pix cine e cine când e vorba de zona mea de confort psihica în primul rand în ceea ce privește activitatea și în al doilea rand dacă nu îmi convine ceva ..pa la revedere poate sa fie și cel mai mare membru. 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 minute, Semakone a spus:

@BunaNebuna când ai fost la noi 😁 băieți veseli care te-au vizitat sau prezentat sau nu că sunt de pe forumul 🤣.

PS. Întreb pentru un prieten 😅😂😂😂

Mi au anulat ei și programările făcute direct aici în pm...😅😅seriozitate maxima ..

Link spre comentariu
  • Oras:Nicăieri
  • Oras:Nicăieri
Acum 46 minute, criss73 a spus:

La una cu ochii superbi, ma dat gata doar priviri 🙈😇

Povestea unei ejaculări 

El a intrat în casă. Ea s-a uitat la el. 

SFÂRȘIT 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 7 minute, anthonio a spus:

Pune-i la țepari 😁

A anulat în timp ok .. nu a țepuit (sa zicem) 😅😅dar în ziua aia ...mi au futut ziua frumos în loc sa ma futa pe mine..ceva de genul .

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 28 minute, anthonio a spus:

De ce sunteți secretoși?  Spuneți mi și mie care e tipa care va face din priviri 

Cunoști și tu acei ochi frumoși, doar că probabil pe tine nu te-au influențat in așa mare măsură...sau era intuneric rău in cameră😅. V-ati futut ca orbii🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 31 minute, BunaNebuna a spus:

Eu nu am anunț în alta parte.lucrez DOAR cu forum .deci oricine ajunge la mine ajunge din forum sau cu recomandare ca între băieți.  

Fie recenzia făcută în timp scurt sau mai lung.. îmi dau seama cam cine e sau cine poate fii ..iar unii care vin pe modul sunt x de pe forum au impresia ca eu o sa ma comport posibil cu mare atenție ca să nu cumva sa fac ceva greșit sa comenteze! Dar au greșit persoana 😂😂 ma doare fix în pix cine e cine când e vorba de zona mea de confort psihica în primul rand în ceea ce privește activitatea și în al doilea rand dacă nu îmi convine ceva ..pa la revedere poate sa fie și cel mai mare membru. 

Eu te-am întrebat altceva 🤣 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 11 minute, unsuflet a spus:

Cunoști și tu acei ochi frumoși, doar că probabil pe tine nu te-au influențat in așa mare măsură...sau era intuneric rău in cameră😅. V-ati futut ca orbii🤣🤣🤣

🤔🤔🤔

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7431
1 oră în urmă, criss73 a spus:

Stai să văd când îmi revin dacă mai știu ce sa întâmplat, mi sa c-am tăiat filmul 🤣

Este iubibila rău. 

Bai deci cum iubeste domnița asta...,nu are rost🙈, pffffuiii. 

 

Link spre comentariu

  • Membru Premium
Reputație: 7431
1 oră în urmă, BunaNebuna a spus:

Nu ma duc eu acolo mai ..ce-ai! Pai dacă mai ma duc odată iar fac 20 de pag aici 😅😅 mi am și amintit de ala care m-a terorizat cu mesaje de dragoste de zici ca a fost mare futai sex nebun iubire relație... vaii ca iar mi am amintit.zicea ca a fost membru pe forum și făcea recenzii ...dar era teroare omu . Și rocker asa.. doamne 😅😅 @Flx01 sau @unsuflet voi știți sigur de cn zic .. 

Nu ne suparam! Avem nevoie de 20-30 de pagini aici.... 😜

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...