Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 7 ore, unsuflet a spus:

Nu știu dacă mai am eu șansa să mă sincronizez cu ea , A zis ca preferă să mă primească doar dacă nu mai are programări după mine … 

  • Haha 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
3 minutes ago, axelov90 said:

Nu știu dacă mai am eu șansa să mă sincronizez cu ea , A zis ca preferă să mă primească doar dacă nu mai are programări după mine … 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Chiar ii apreciez sinceritatea! 

Ei ii plac iepurasii ce fut max 2 minute. Vrea sa faca bani cat mai usor posibil si fara sa depuna efort. Sau iei o ora si faci o finalizare. Merge si asa daca futi mai mult de 2 minute.

Nu te incadrezi in preferintele ei. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
1 oră în urmă, hateru a spus:

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Chiar ii apreciez sinceritatea! 

Ei ii plac iepurasii ce fut max 2 minute. Vrea sa faca bani cat mai usor posibil si fara sa depuna efort. Sau iei o ora si faci o finalizare. Merge si asa daca futi mai mult de 2 minute.

Nu te incadrezi in preferintele ei. 

Mna , nu pot sa zic ca nu a fost ok întâlnirea cu ea , nu am fost grăbit , doar ca nu am avut full acces la savarină . 
 

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
2 minutes ago, axelov90 said:

Mna , nu pot sa zic ca nu a fost ok întâlnirea cu ea , nu am fost grăbit , doar ca nu am avut full acces la savarină . 
 

Mna, si esti multumit? 🤨

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 9 minute, hateru a spus:

Mna, si esti multumit? 🤨

 

Nu de tot , dar atitudinea și ON ul a fost acol ce trebuie 

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România

Dar ca și la fetele de la Ex Monalisa …. Nu ai cum așa ceva … mai că-mi vine să dau o vizită în celălalt capăt de țară după ele 🙈

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 hour ago, axelov90 said:

Dar ca și la fetele de la Ex Monalisa …. Nu ai cum așa ceva … mai că-mi vine să dau o vizită în celălalt capăt de țară după ele 🙈

Unde sunt plecate?

Eu am vrut cu Bianca, dar nu a raspuns pe wapp.... Dar o sa incerc, am incredere ca e super ok. 

Dar doar cand nu e Elisa in Arad. Ca atunci ma concentrez acolo. M-a dat gata fata asta.

Link spre comentariu
Reputație: 6025
1 minute ago, axelov90 said:

Niciodata nu am zis sau anunțat ca eu sunt X ulescu 

Stiu, nu am zis asta...aveam impresia ca ai povestit la DG dupa prima intalnire cu ea, de aia am zis ca si-a dat seama :D 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 1 minut, hateru a spus:

Unde sunt plecate?

Eu am vrut cu Bianca, dar nu a raspuns pe wapp.... Dar o sa incerc, am incredere ca e super ok. 

Dar doar cand nu e Elisa in Arad. Ca atunci ma concentrez acolo. M-a dat gata fata asta.

Au plecat acas de sărbători… Bianca zicea ca nu știe dacă mai revine . 

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 2 minute, altmarz a spus:

Stiu, nu am zis asta...aveam impresia ca ai povestit la DG dupa prima intalnire cu ea, de aia am zis ca si-a dat seama :D 

Nici prima data nu a fost rau sau grabita , doar ca soldățelul meu e prea tare și nu prea e confortabil pentru toate fetele 🙈 de aia am înțeles-o . 

  • Like 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
9 minutes ago, altmarz said:

Pentru ca si-a dat seama cine esti pe forum...altfel e ca pe publi :( 

😂😂😂😂😂😂😂

Nu is fraiere fetele astea. Sigur si-a dat seama cine e @axelov90

Dintr-o data l-a lasat sa o bage toata 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România

Ehh uite ca as fi vrut sa mai dau la bucute azi dar nu mi se arata 🙈

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
3 minutes ago, axelov90 said:

Ehh uite ca as fi vrut sa mai dau la bucute azi dar nu mi se arata 🙈

Da-mi si mie ce iei 😂😂😂😂😂😂

Nasatulule! Unde ai mai vrut sa mergi?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Chiar acum, hateru a spus:

Da-mi si mie ce iei 😂😂😂😂😂😂

Nasatulule! Unde ai mai vrut sa mergi?

Nu cred ca ți-ai dori sa ajungi ca mine 🙈 sa nu il poti potoli pe Gogu , oricât i-ai da de munca el e tot apt , și deranjează la pantaloni .

Am încercat și la Criss , dar nu mai răspunde 🤕

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
6 minutes ago, axelov90 said:

Ehh uite ca as fi vrut sa mai dau la bucute azi dar nu mi se arata 🙈

Am vazut de dimi un anunt pe publi. Chiar ma gandeam sa ti-o recomand. Dar am vazut ca l-a sters sau schimbat, ca nu il mai gasesc.

Zicea 1h - 900 ron 😂😂😂

Tu esti cel mai bogat de pe aici, ma gandeam sa iti recomand 😂😂😂

Nu m-am putut rabda si i-am scris pe wapp.

Zice: NP, OP dar se poate si ON in fct de igiena + ca nu face de mult timp, deci fara experienta.

Am intrebat de anal si finalizare orala, ma gandeam ca la 900 pe h, tre sa faca ceva mai special.

A zis ca anal nu, dar finalizare oorala face, dar depinde de persoana, ea e SELECTA.

Ma gandeam, mai da-te dreq de selecta, ceri 900 si nu faci nimic...

I-am spus frumos ca mi se par multi bani, e incepatoare si nici servicii "speciale" nu are. A zis ca ea are doar clienti selecti, foarte multi, chiar refuza multa lume si ca are clienti care ii lasa 2000-2500 pe ora. 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Cica n-au aradenii bani 😂😂😂😂

0730466962 pt cine vrea ceva select 😂😂😂

@axelov90 baga o fisa subtire aci 😂😂

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 1 minut, hateru a spus:

Am vazut de dimi un anunt pe publi. Chiar ma gandeam sa ti-o recomand. Dar am vazut ca l-a sters sau schimbat, ca nu il mai gasesc.

Zicea 1h - 900 ron 😂😂😂

Tu esti cel mai bogat de pe aici, ma gandeam sa iti recomand 😂😂😂

Nu m-am putut rabda si i-am scris pe wapp.

Zice: NP, OP dar se poate si ON in fct de igiena + ca nu face de mult timp, deci fara experienta.

Am intrebat de anal si finalizare orala, ma gandeam ca la 900 pe h, tre sa faca ceva mai special.

A zis ca anal nu, dar finalizare oorala face, dar depinde de persoana, ea e SELECTA.

Ma gandeam, mai da-te dreq de selecta, ceri 900 si nu faci nimic...

I-am spus frumos ca mi se par multi bani, e incepatoare si nici servicii "speciale" nu are. A zis ca ea are doar clienti selecti, foarte multi, chiar refuza multa lume si ca are clienti care ii lasa 2000-2500 pe ora. 

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Cica n-au aradenii bani 😂😂😂😂

0730466962 pt cine vrea ceva select 😂😂😂

@axelov90 baga o fisa subtire aci 😂😂

Mnaaaaa am dat 1000 ora lu aia din buc  , am bagat fisa pt ca avea foarte multe recenzii top .

ma futut de m-a rupt.

Dar prefer să merg mai la sigur , nu-mi place la ghici 

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
11 minutes ago, axelov90 said:

Nu cred ca ți-ai dori sa ajungi ca mine 🙈 sa nu il poti potoli pe Gogu , oricât i-ai da de munca el e tot apt , și deranjează la pantaloni .

Am încercat și la Criss , dar nu mai răspunde 🤕

Eu is batran, de abia il trezesc pe gogu 😂😂😂

Totusi, ce mananci?  Ca si eu vreau reteta 🫡🫡🫡

Vineri pauza, am avut ghinion...azi pauza....se pare ca nu pacatuiesc 😂😂😂

Dar vine febletea mea dupa sarbatori si recuperez!!!!!!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 39 minute, hateru a spus:

Eu is batran, de abia il trezesc pe gogu 😂😂😂

Totusi, ce mananci?  Ca si eu vreau reteta 🫡🫡🫡

Vineri pauza, am avut ghinion...azi pauza....se pare ca nu pacatuiesc 😂😂😂

Dar vine febletea mea dupa sarbatori si recuperez!!!!!!

Fara paine , fara sucuri , foarte putine dulciuri . Și multă apă 

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
Reputație: 1657
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 9 minute, axelov90 a spus:

Fara paine , fara sucuri , foarte putine dulciuri . Și multă apă 

Si eu mănânc așa, degeaba🤣🤣🤣. Plus vin, țelină, nuci etc. Tot degeaba🤣🤣🤣. Sigur e ceva in apa aia pe care o bei tu. De care apă bei🙄?

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

Si eu mănânc așa, degeaba🤣🤣🤣. Plus vin, țelină, nuci etc. Tot degeaba🤣🤣🤣. Sigur e ceva in apa aia pe care o bei tu. De care apă bei🙄?

De-obicei Kangen , sau AquaVia

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

@altmarz unde ești 🤣 labagiule .

Vrei să-mi iau azi dungă cu tine .

Cine se fute cu tine pe banii ..doar Irina și aia cu gingiile restul de fut că le-ai plătit și vai ce recenzii le lași tuuu.

Fă și tuu un sex sportiv și să-ți mulțumesca gagică după 🤣🤣.

Nu că tuuu mergi așa sa nu știe cine ești 😂.Ma duc să știe cine sunt nu mi-e rușine cum arat 🤣...tuuuu te ascunzi in spatele unserului 🖕🖕🖕

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
4 hours ago, Semakaone said:

Pffff 🙈😂 ..ce zi plină a fost astăzi ..bine că v-ați calmant sa pot ieși și eu la futut 😁😂😂💪!

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Ai prins ceva bun?

Link spre comentariu

Reputație: 435
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

@altmarz ce făcuși tatii ai fugit cu para la împărăție și-mi făcuși raport.Bine înțeles l-am primit mi-am executat pedeapsa 🤣 Dar tot îți spun poți să-mi faci raport iară.

Vezi tu multe fete au un al 6.. simț dezvoltat pe tine te-a mirosit Beka de la început și-a dat seama ce fel de om ești de ăia nu te primește.Bine că tuuuu poți latră incontinuare.. același lucru l-ai făcut și la Tania și aș putea m-ai enumera Baaaa barbate tu nu vezi că nu ești în stare să fuți nici pe banii ..te refuză fetele😂..bine că i se m-ai face la cate una milă de tine și te primește..vaiiii ce incantat ești și ce recenzii siropoaselor lași tuuu..bine că sunt copiate , parcă ți-a mai tras atenția cineva 🤔🤣...Fă in continuare ce faci că este bine latră unde nu ești primit fa rapoarte..🤣. Lasă că băieții pot sa fută și cu cont și fără...și să le ,, toarcă,, fetele 😂😂😂.

Atât am avut să-ți spun.

 

                                    Semnat..... Semaka!!!!

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...