Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

Reputație: 2441
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, 22leon a spus:

Merita să pun si de popcorn? 🤣 Ca berea tot o aveam deschisă 😜

Bagi pula in el popcorn🤣🤣🤣 am luat țeapă 🙊

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 3 minute, Semakaone a spus:

@Flx01 și @unsuflet ziceți și voi cum stă treabă 🙈 la Rebeka 😂💪😂 .

Că sa o dam pe față 😂😂😂😂

De ce tot insiști pe ceartă ? Părerea mea ca altfel se demonstrează cat ești de bărbat , nu cu certuri virtuale… 🫣dar mna e strict părerea mea tu faci cum crezi 

  • Like 3

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Chiar acum, axelov90 a spus:

De ce tot insiști pe ceartă ? Părerea mea ca altfel se demonstrează cat ești de bărbat , nu cu certuri virtuale… 🫣dar mna e strict părerea mea tu faci cum crezi 

Nu-s pe certă !.Dacă tot sau adus acuzați despre  mine !! .sa dovedească și colegu..

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 7432
Acum 10 minute, Semakaone a spus:

Nu-s pe certă !.Dacă tot sau adus acuzați despre  mine !! .sa dovedească și colegu..

 

Crezi ce vrei, comenteaza ce te taie capul!... 

Am crezut ca ai sa pricepi ceva, dar... 

Simplu

NU MERIȚI. 

DRUM BUN

 

Link spre comentariu
Reputație: 1659
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 30 minute, Semakaone a spus:

@Flx01 și @unsuflet ziceți și voi cum stă treabă 🙈 la Rebeka 😂💪😂 .

Că sa o dam pe față 😂😂😂😂

Iar ai băut? Tu la cât vorbești, te desconspiri singur😆. Ești ca o carte deschisă.

Noapte bună!

  • Minus 1
Link spre comentariu
Reputație: 1659
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 7 ore, Semakaone a spus:

@Flx01 @unsuflet ce să mă descopir că știți tot  😂😂💪.

Sa nu-mi mai vorbiți voi de bun simț și discreție 😂😂😂 voi doi nu aveți așa ceva 😅

Uite cine vorbeste! De obicei aruncăm cu invectivele și jignirile care ne caracterizează, pe care le avem adânc in noi. De fapt tu vorbești uitânðu-te in oglindă, despre tine.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, unsuflet a spus:

Uite cine vorbeste! De obicei aruncăm cu invectivele și jignirile care ne caracterizează, pe care le avem adânc in noi. De fapt tu vorbești uitânðu-te in oglindă, despre tine.

Dacă tot vorbim de , caracter,parcă cu câteva zile în urmă ai scris că și tuuu ști terminația numărului de telefon al prietenului meu hateru. Te întreb..de unde îl știi.? că doar nu era scris pe ușă la intrarea in bloc.Iti spun eu l-ai aflat pentru că ai intrebat ,ai fost curios.Aici dai că om civilizat ,educat dar prin , culise, ești m-ai rău că mine 😂

Link spre comentariu
Reputație: 1659
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 2 minute, Semakaone a spus:

Dacă tot vorbim de , caracter,parcă cu câteva zile în urmă ai scris că și tuuu ști terminația numărului de telefon al prietenului meu hateru. Te întreb..de unde îl știi.? că doar nu era scris pe ușă la intrarea in bloc.Iti spun eu l-ai aflat pentru că ai intrebat ,ai fost curios.Aici dai că om civilizat ,educat dar prin , culise, ești m-ai rău că mine 😂

L-a scris public Roxana, una care scria agramat ca tine si cu care "prietenul" tău hateru se certa, deoarece lui, ca si mie, ne plac oamenii care au ceva intre urechi.

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 1659
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 44 minute, shadow0123 a spus:

Daca si @unsuflet a ajuns sa fie facut nesimtit atunci nu mai intelegi nimic pe forumul asta :))

Omu’ asta cred ca ii cel mai sufletist dintre noi. 

Noi suntem niste animale.

Eu nu mă ingrijorez fiindcă prima dată mă uit să văd cine zice, de abia apoi mă uit să văd ce zice.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 7 ore, unsuflet a spus:

Eu nu mă ingrijorez fiindcă prima dată mă uit să văd cine zice, de abia apoi mă uit să văd ce zice.

Mno.asta este .Dar pe mine mă îngrijorează altceva, că am fost la o domnișoară in aceiași zi și mi-a zis clar că ai intrebat de mine, bine că ți-a zis ce ai vrut tu sa auzi și ai transmis la celălalt .

Știi ce mi-a zis de voi 🙈 sa va dau pace bine că mi-a confirmat că zis așa sa va facă fericiți ,.Cică sunteți cei mai buni clienții, voi luați o ora două sa stați la vorbe și să vă plângeți nefericire de-acasă.!

  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 1659
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
1 oră în urmă, Semakaone a spus:

Mno.asta este .Dar pe mine mă îngrijorează altceva, că am fost la o domnișoară in aceiași zi și mi-a zis clar că ai intrebat de mine, bine că ți-a zis ce ai vrut tu sa auzi și ai transmis la celălalt .

Știi ce mi-a zis de voi 🙈 sa va dau pace bine că mi-a confirmat că zis așa sa va facă fericiți ,.Cică sunteți cei mai buni clienții, voi luați o ora două sa stați la vorbe și să vă plângeți nefericire de-acasă.!

Din nou se dovedeste că mama proștilor e mereu gravidă...și că prostia unora e infinită. Tu tot incerci să bagi un băț prin gard, dar nu prea iti iese. De ce? Fiindcă eu am plătit doar la 2 fete o sesiune de 2 ore. Una a fost Anays din Tm in aprilie 2023, cealaltă Raissaaaaaa in sept 2022. Bănuiesc că la ele ai intrebat de mine🤣🤣🤣🤣

In plus, mai nou nu mai nerg la oră, mi se pare cam mult 400 lei. Niciodată nu intreb de viața colegilor, mă intereseaza mai mult viața mea sau chiar a fetei.

Mai trage un loz, mai caută alt băț să il bagi, dar te rog să o faci cât de inteligent si credibil poți fi tu🤣🤣🤣. Cred ca ai o viată destul de plictisitoare, ai incercat vreodată sa deschizi o carte? Merge și un ebook, numai să nu iti pierzi timpul degeaba aici, incercând sa fi macho man in spstele tastaturii.

Ps. Ți-am acordat prea multă atentie deja, hai sa ne ignorăm reciproc.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 24 minute, unsuflet a spus:

Din nou se dovedeste că mama proștilor e mereu gravidă...și că prostia unora e infinită. Tu tot incerci să bagi un băț prin gard, dar nu prea iti iese. De ce? Fiindcă eu am plătit doar la 2 fete o sesiune de 2 ore. Una a fost Anays din Tm in aprilie 2023, cealaltă Raissaaaaaa in sept 2022. Bănuiesc că la ele ai intrebat de mine🤣🤣🤣🤣

In plus, mai nou nu mai nerg la oră, mi se pare cam mult 400 lei. Niciodată nu intreb de viața colegilor, mă intereseaza mai mult viața mea sau chiar a fetei.

Mai trage un loz, mai caută alt băț să il bagi, dar te rog să o faci cât de inteligent si credibil poți fi tu🤣🤣🤣. Cred ca ai o viată destul de plictisitoare, ai incercat vreodată sa deschizi o carte? Merge și un ebook, numai să nu iti pierzi timpul degeaba aici, incercând sa fi macho man in spstele tastaturii.

Ps. Ți-am acordat prea multă atentie deja, hai sa ne ignorăm reciproc.

😂😂😂😂😂😂. V-ați căcat amândoi în ,piure, degeaba , lasă tu pe mama proștilor 🙈 de mult vreau so cunoscut și eu pe mama deștepților.

Noi trei știm ce să întâmplat acolo 🙈, a fost mai devreme și domnișoara p'aci 🙈 sa făcut scandal acasă 😂😂..,asaiii,.

Nu-mi baga vorbe în ,gură ,,colegu, ..mă poți face ,bețiv ,drogat fără caracter 😅 și că nu știu scrie 🙈😂😂😂.

Același lucru l-ați făcut voi doi și la ,,Katya,, 🙈 după ați făcut-o în toate felurile după ce nu mai va primit 🤦..

Tu ești sănătos la cap 😂😂😂 , mergi tu le plimbi pe fete prin oraș ,le cumperi prezervative 😂 le dai banii 😅 împrumut ,le faci cont pe forum 😂 💪.

Ce carte sa scriu ,că nu am cum 🤦 despre tine 😂 as putea trage un film.

PS.amu iară ai făcut bai sa veziii că nu mai torace 😂😂😂😂😂😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 33213
  • Oras:Banat
  • Oras:Banat
Acum 21 minute, Semakaone a spus:

....a fost mai devreme și domnișoara p'aci 🙈 sa făcut scandal acasă 😂😂

Care-i domnișoara? 😁 

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 38 minute, Semakaone a spus:

😂😂😂😂😂😂. V-ați căcat amândoi în ,piure, degeaba , lasă tu pe mama proștilor 🙈 de mult vreau so cunoscut și eu pe mama deștepților.

Noi trei știm ce să întâmplat acolo 🙈, a fost mai devreme și domnișoara p'aci 🙈 sa făcut scandal acasă 😂😂..,asaiii,.

Nu-mi baga vorbe în ,gură ,,colegu, ..mă poți face ,bețiv ,drogat fără caracter 😅 și că nu știu scrie 🙈😂😂😂.

Același lucru l-ați făcut voi doi și la ,,Katya,, 🙈 după ați făcut-o în toate felurile după ce nu mai va primit 🤦..

Tu ești sănătos la cap 😂😂😂 , mergi tu le plimbi pe fete prin oraș ,le cumperi prezervative 😂 le dai banii 😅 împrumut ,le faci cont pe forum 😂 💪.

Ce carte sa scriu ,că nu am cum 🤦 despre tine 😂 as putea trage un film.

PS.amu iară ai făcut bai sa veziii că nu mai torace 😂😂😂😂😂😂😂😂

Avem fete faine în comună noastră și vouă vă arde de certuri în ,loc să mergeți la iubit voi consumați energia pe chestii negative … 

  • Like 2

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Reputație: 1401
  • Oras:România
  • Oras:România

@Denisax te-am văzut , te arde dorul de noi 🙈

  • Like 1
  • Inimioara 1

"Plăcerile interzise au un gust dulce care adesea ne ispitesc să renunțăm la rațiune, însă adevărata putere stă în capacitatea noastră de a ne controla și de a găsi satisfacție în alegerile noastre responsabile și în armonia cu valorile noastre fundamentale."

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 59 minute, unsuflet a spus:

IGNORE

Știți ce ați făcut voi doi 😂.

Exact o....🙈 😂😂😂

Nu apare fata cu ,, detalii ,,cum ai scris 😂,pardon luate din altă parte 😂😂😂

Și tu și celălalt v-ați arătat ,,,🙈 arama pe față 😂😂😂😂

Link spre comentariu
Reputație: 1659
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 2 minute, Semakaone a spus:

Știți ce ați făcut voi doi 😂.

Exact o....🙈 😂😂😂

Nu apare fata cu ,, detalii ,,cum ai scris 😂,pardon luate din altă parte 😂😂😂

Și tu și celălalt v-ați arătat ,,,🙈 arama pe față 😂😂😂😂

IGNORE

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...