Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 9 ore, Mihai2209 a spus:

Prietene, am 6 camioane ale mele, nu este o lauda asta, dar din pacate pentru tine n-ai nimerit-o...eu fac Eurppa, dar ca ai adus discutia de soferii de raba, sa stii si tu ca un sofer de raba castiga de 3 ori mai mult ca tine😉, iar la chestia cu fututul n-ai tu fire de par in cap la cate mii de Euro am spart pe la puf prin alte tari😉, ca vezi ca la un Laufhaus este 100 euro numarul, daca merg la 4 fete ala iti e salariu pe o luna🤣🤣🤣, dar nu este o lauda ca imi permit sau cati bani am, dar esti prost informat😉

Chiar și Ciolacu a confirmat cât câștigă un șofer pe orice rabă 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 5 ore, anthonio a spus:

Chiar și Ciolacu a confirmat cât câștigă un șofer pe orice rabă 🤣🤣🤣

Nu castiga chiar cat a spus Ciolacu din salariu, dar sare de 7500 lei, dar daca luam si chestia cu ce "ciubuc" face un sofer de raba...sare si de 10000 lei, dar oricum sunt 100% sigur ca face mai mult ca el, ca eu vad ca el este doar cu comentatul si 0 recenzii, asta inseamna ca nu prea viziteaza, ca nu are bani si doar comenteaza aiurea, eu zic sa isi vada de ale lui ca nu l-am bagat eu in seama, dar pentru el sa stie asa, nu am numele cu "galben" doar pentru ca am postat ca el aiurea, am facut recenzii la greu

Link spre comentariu
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
1 oră în urmă, Mihai2209 a spus:

Nu castiga chiar cat a spus Ciolacu din salariu, dar sare de 7500 lei, dar daca luam si chestia cu ce "ciubuc" face un sofer de raba...sare si de 10000 lei, dar oricum sunt 100% sigur ca face mai mult ca el, ca eu vad ca el este doar cu comentatul si 0 recenzii, asta inseamna ca nu prea viziteaza, ca nu are bani si doar comenteaza aiurea, eu zic sa isi vada de ale lui ca nu l-am bagat eu in seama, dar pentru el sa stie asa, nu am numele cu "galben" doar pentru ca am postat ca el aiurea, am facut recenzii la greu

Din ce ți-am recomandat ulterior ai mai vizitat ceva?

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Ba fratilor, sa nu va fie frica sa o ziceti pe aia dreapta cand aveti o experienta nasoala cu vreouna. Eu de ex cand am zis ca o sa pun pe forum ce s-a intamplat am fost amenintat cu politia si mi-a injurat sotia pe care n-o am. Cu toate astea, cred ca-i important sa spunem lucrurilor pe nume cand e cazul. Numa' asa putem sa stim unde sa bagam loz si unde sa ne bagam picioarele. Poate exagerez un pic da, la mine din 10 intalniri 8 merg bine si 2 is average si mai bag fise si pe publi unde pana acuma am avut un noroc chior.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
6 hours ago, Futermann said:

Ba fratilor, sa nu va fie frica sa o ziceti pe aia dreapta cand aveti o experienta nasoala cu vreouna. Eu de ex cand am zis ca o sa pun pe forum ce s-a intamplat am fost amenintat cu politia si mi-a injurat sotia pe care n-o am. Cu toate astea, cred ca-i important sa spunem lucrurilor pe nume cand e cazul. Numa' asa putem sa stim unde sa bagam loz si unde sa ne bagam picioarele. Poate exagerez un pic da, la mine din 10 intalniri 8 merg bine si 2 is average si mai bag fise si pe publi unde pana acuma am avut un noroc chior.

aia zic si eu dar n-ai cu cine 😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 10/11/2024 at 9:09 PM, hateru said:

Mama prostilor e mereu gravida, o carte de Nicu Gavriluta...cred ca e destul de "usoara" sa o intelegi...atat tu cat si alti cativa de pe aici...

O sa spuneti ca ii iau apararea....ce sa zic....ii iau apararea pt ca o cunosc .....am vreo douazeci de vizite (mai mult sau mai putin, ca nu am numarat) la Elisa de cand e la noi. In afara de prima si ultima (mama ei de soarta 😔) care au fost la o finalizare, restul au fost de o ora. Cred ca am petrecut mult timp cu ea si am ajuns sa o cunosc destul de bine....sa pot sa imi dau cu pararea deapre Elisa .....si mai apare cate unul ce a vazut-o doar o data...sau de 2 ori....sa ii puna etichete proaste legate de atitudine sau caracter! 

Nu cred ca are rost sa discutam despre servicii....care sunt de TOP......sau despre faptul ca e o bomba sexy.....o femeie superba! Am vreo 8 ani pe forumul asta....am vazut top din Buc...top din Brasov....top de la mama dracului....si Elisa nu e cu nimic mai prejos decat toate aceste fete! Din toate punctele de vedere! Cum bine zice @M0ff0ss, daca ar fi un rop pe Arad, Elisa ar fi acolo. Fara discutie!

Vad ca discutam despre atitudine si caracter! Repet, o cunosc mult mai bine decat marea majoritate de aici! Si cu siguranta o cunosc mai bine decat cei care o criticati! 

Voi aveti impresia ca as fi mers la ea de 20 de ori daca nu avea caracter????? Sau daca avea atitudine de cacat???? Femeia asta e un vulcan de energie, iti da o stare de bine cum putine o pot face, atitudine foarte buna, companie placuta, iti ofers un pachet complet...ce dracu tot vorbiti acolo???

Stiti foarte bine ca nu ma ascund in recenzii si spun ceea ce "patesc" de fiecare data! Aveti impresia ca o laudam daca nu era cazul?????

Nu cred ca "am mancat pita cu unsoare toata viata" si acum ca am dat de "pita cu pateu" sunt impresionat! Am mancat si "caviar" si credeti-ma ca Elisa intra la categoria delicatese in aceasta meserie!

Eu nu zic ca poate unii nu ati avut vreo experienta mai putin buna....eu va cred....dar de aici si pana la atacurile asupra Elisei e cale lunga. Vad ca acum toata lumea are ceva cu ea. Dar nici unul nu a avut coaie sa scrie o recenzie pertinenta si corecta la momentul respectiv! Asa ca.....

Daca mai sunt pe aici colegi care mai au putina incredere in hateru, va spun sa nu plecati urechea la prostiile astea si sa mergeti la Elisa ca e ceea ce trebuie! Din toate punctele de vedere!

 

👍👍👍👍👍 nu is de acord cu tine si vad ca mai sunt si altii dar nu vor sa faca recenzie. eu te inteleg si ma gandesc ca nu te-ai fi intors la ea daca nu ar fi ok. pentru mine nu e de revenit si eu am vazut multe top dar fiecare sa ia din toata povestea ce crede ca a fost adevarat. pacat ca la voi nu se scriu recenzii proaste si stati si ascundeti adevarul si e numa lauda peste lauda. nu mai dezbat subiectul, e treaba voastra ce faceti acolo. oricum hateru, frumos din partea ta ca i-ai luat apararea chiar daca te-a trecut pe linie moarta 👍👍👍👍👍👍desi daca are multi fani as fi asteptat sa sara mai multi 🤣 nu stiu ce ai putut face 😂😂😂😂poate nu-i mai place fata ta 😂😂😂😂 io is nesimtit si daca ar face vreuna asta ar fi exact invers 😂😂😂😂😂 

Link spre comentariu

Abia când dai de nasoale, apreciezi o fată ca Elisa la adevărata ei valoare.
Și mie mi s-a întâmplat să-mi dea "seen" și niciun alt răspuns, dar s-a întâmplat și situația opusă: să ma ia in ziua ei liberă,
doar pentru că nu puteam ajunge la ea în altă zi în săptămâna respectivă.
E top fata, indiferent ce răutăți se spun despre ea (părerea mea; de aceea am și propus-o în top, deși în lipsa coloraturii necesare nu o pot vota) Că mai dă rateuri nu face altceva decât sa o facă mai umană, ne asigură ca n-avem de-a face cu o actriță roboțel.
Problema cu forumul acesta este că a devenit o platformă de promovare. Și atunci fetele care plătesc obțin un ascendent nemeritat, care nu reflectă neapărat realitatea, asupra fetelor cu adevărat bune, dar care au si ele slăbiciunile lor și zile mai proaste, ceea ce este inerent condiției umane.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
On 10/11/2024 at 10:44 PM, Cumintzelul said:

Zici?

Nu cred, sunt sigur de asta. Si ma bazez pe vreo douaj'de vizite la Elisa. Sa stii ca imi place sa imi respect banii....dar mai ales timpul. Asa ca sunt foarte selectiv in a alege unde merg. Si la Elisa tot timpul am gasit asta, asa ca m-am intors iar si iar. Da, face parte din "creme de la creme". 

Sincer, ma surprinde ca nu ai avut experiente bune cu Elisa, dar se mai intampla. Si au am avut experiente proaste acolo unde alti colegi lauda foarte mult. 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
6 hours ago, Iamcurvar said:

👍👍👍👍👍 nu is de acord cu tine si vad ca mai sunt si altii dar nu vor sa faca recenzie. eu te inteleg si ma gandesc ca nu te-ai fi intors la ea daca nu ar fi ok. pentru mine nu e de revenit si eu am vazut multe top dar fiecare sa ia din toata povestea ce crede ca a fost adevarat. pacat ca la voi nu se scriu recenzii proaste si stati si ascundeti adevarul si e numa lauda peste lauda. nu mai dezbat subiectul, e treaba voastra ce faceti acolo. oricum hateru, frumos din partea ta ca i-ai luat apararea chiar daca te-a trecut pe linie moarta 👍👍👍👍👍👍desi daca are multi fani as fi asteptat sa sara mai multi 🤣 nu stiu ce ai putut face 😂😂😂😂poate nu-i mai place fata ta 😂😂😂😂 io is nesimtit si daca ar face vreuna asta ar fi exact invers 😂😂😂😂😂 

Daca te limitai la o recenzie, fie si ea proasta, nu cred ca era vreo problema. Dar te-ai dus in niste "directii" in care nu aveai ce sa cauti. 

Nu aveam cum sa nu ii iau apararea din moment ce stiu ce fel de persoana e. Daca tu ai fi facut altceva daca erai in locul meu.....ei bine, nu esti in locul meu. Eu am avut intalniri extraordinare cu ea si astea nu se sterg cu buretele, indiferent de situatie. 

M-a deranjat foarte tare cum se aduna toti vitejii acum sa dea in Elisa. Faceti recenzii daca nu ati fost multumiti, cu asta sunt de acord cu tine. Din alea obiective si fara sa va dati cu parerea despre ce nu cunosteti! Ai aparut tu cu o recenzie....hop inca unul nemultumit....hop altul.....hop ca si-a schimbat atitudinea.....nah, sa-mi bag pula! Hai sa sarim toti la gatul ei si sa o facem sa "pice prost", in conditiile in care ar trebui sa ne bucuram ca e la noi, mai ales ca "e vai mama noastra pe Arad", ne cam ocolesc fetele. 

Hai sa incetam subiectul si sa ne vedem de iubit, acolo unde ne dorim (si unde suntem primiti cu drag :) )

 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
On 10/11/2024 at 10:08 PM, anthonio said:

De ce trebuie să ne atacăm uni pe alții? Viața îi atât de scurtă și merită să o trăim în armonie nu in ranchiună. 

 Nu puneți la suflet! Pe acest forum minunat fiecare își urmărește interesele, vă spun din experiența că după multe vizite și recenzii formidabile scade calitatea serviciilor. 

 Aș putea să scriu recenzii negative la unele fete dar nu o fac, că oricum îmi săriți in cap 🤣🤣🤣 

Weekend minunat vă doresc 

Esti culmea :)))))

Ce farmec ar avea forumul asta daca nu ne-am ataca intre noi :))))

Eeeee, sa nu zici ca ti-e "frica" sa scrii recenzii? Hai ca nu te cred. 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
30 minutes ago, hateru said:

Nu cred, sunt sigur de asta. Si ma bazez pe vreo douaj'de vizite la Elisa. Sa stii ca imi place sa imi respect banii....dar mai ales timpul. Asa ca sunt foarte selectiv in a alege unde merg. Si la Elisa tot timpul am gasit asta, asa ca m-am intors iar si iar. Da, face parte din "creme de la creme". 

Sincer, ma surprinde ca nu ai avut experiente bune cu Elisa, dar se mai intampla. Si au am avut experiente proaste acolo unde alti colegi lauda foarte mult. 

Eu nu am avut așa multe vizite la ea, încât să contest recenziile bune pe care le are, însă am văzut unele chestii care m-au făcut să nu o mai vizitez. Pentru mine, Fata nu intră nici măcar în top 7 (să nu zic 10) raportat la fetele din industrie pe care le-am întâlnit, dar e pur și simplu vorba de gusturi și de compatibilitate. 

*Pentru tine, cred că e trecerea prea bruscă de la "idolatrizarea" Sarei la cea a acestei fete :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
41 minutes ago, Cumintzelul said:

 

*Pentru tine, cred că e trecerea prea bruscă de la "idolatrizarea" Sarei la cea a acestei fete :)))

Nu ma asteptam din partea ta sa o dai asa....e urat....dar nah. Oricum, nu are legatura. 

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
La 12.10.2024 la 13:47, unsuflet a spus:

Din ce ți-am recomandat ulterior ai mai vizitat ceva?

Da, pe Rebeca si mai am cateva fete pe lista, dar probabil pe Miercuri sau Joi cand ajung in tara voi opri iar pe la voi si mai fac o vizita sau doua

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ar
  • Oras:Ar
Acum 6 ore, Mihai2209 a spus:

Da, pe Rebeca si mai am cateva fete pe lista, dar probabil pe Miercuri sau Joi cand ajung in tara voi opri iar pe la voi si mai fac o vizita sau doua

Incet, incet, iti faci flotant pe Arad😁.

Sâni mari au Bibi și Eliza04.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 15 ore, hateru a spus:

Esti culmea :)))))

Ce farmec ar avea forumul asta daca nu ne-am ataca intre noi :))))

Eeeee, sa nu zici ca ti-e "frica" sa scrii recenzii? Hai ca nu te cred. 

 Hai să ne certăm atunci 🤣🤣🤣

 Da! Mi-e frică să scriu recenzii negative 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
On 10/11/2024 at 10:50 PM, Mihai2209 said:

Prietene, am 6 camioane ale mele, nu este o lauda asta, dar din pacate pentru tine n-ai nimerit-o...eu fac Eurppa, dar ca ai adus discutia de soferii de raba, sa stii si tu ca un sofer de raba castiga de 3 ori mai mult ca tine😉, iar la chestia cu fututul n-ai tu fire de par in cap la cate mii de Euro am spart pe la puf prin alte tari😉, ca vezi ca la un Laufhaus este 100 euro numarul, daca merg la 4 fete ala iti e salariu pe o luna🤣🤣🤣, dar nu este o lauda ca imi permit sau cati bani am, dar esti prost informat😉

Cât tu faci Europa şi spargi mii de euro 🤣🤣 nevastă-ta ce face singurică acasă? 🤣🤣 da e bine că ai camioane şi faci mulți bani 🤣🤣🤣🤣 şi iți permiți sa fuți 🤣🤣

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
Acum 1 oră, Dedei90 a spus:

Cât tu faci Europa şi spargi mii de euro 🤣🤣 nevastă-ta ce face singurică acasă? 🤣🤣 da e bine că ai camioane şi faci mulți bani 🤣🤣🤣🤣 şi iți permiți sa fuți 🤣🤣

 

Vezi ca ne cam suparam daca se ajunge la familie, cred ca te cam zbor de pe aici curand, dar pentru a iti raspunde la aceasta intrebare de cioban, nu sunt insurat si nu este treaba ta, dar si prietena mea este pe camion, tot unu din camioanele mele, dar cum spui de soferi ca ii inseala femeile, pe ei ii inseala ca sunt plecati, dar cum e ca pe tine sa te insele cu tine de mana?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...