Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

  • Membru Premium
Acum 2 ore, colericul a spus:

Am reusit vizita asa ca am lasat recenzia pe topicul unde e discutata. Nu stiu daca ati fost la ea, daca da, in functie de ce am scris putem afla daca suntem compatibili in functie de preferinterile in materie de servicii sexuale primite de la femei.

Unde pana mea e recenzia??? 

Tot o caut si nu o gasesc! 

Posteaza topicul🙏. Presimt ca o sa ma amuz copios🙈🤣

Link spre comentariu
  • Membru Premium
1 oră în urmă, colericul a spus:

Am realizat dar am lasat sa fii dezamagit singur. Nu sunt nici sadic si nici masochist, ea nu are serviciile si atitudinea cautata de mine iar ca sa o vizitez doar ca sa fiu rautacios, nu e stilul meu. 

Stai calm ca va reveni cand va realiza ca nu aceeasi categorie de clienti ii vin de pe Publi24 fata de forum... nu cred ca-si va pune cenusa in cap, mai degraba ma astept la un atac al clonelor in ce ma priveste, in speranta ca voi fi banat sau imi voi pierde cumpatul. 

In primavara mi-am propus sa ajung si pe la Arad sa vizitez ceva, am eu ambitia sa am cel putin o recenzie in fiecare oras important pe forum, Arad, Oradea, Sibiu si poate Deva lipsesc din zona de dincolo de munti iar in zona extracarpatica mai sunt Craiova si Constanta... in rest am peste tot.

La ce am fost in orasele mentionate erau pe circuit inchis, nu puteam sa scriu... 

Pfff CE DEZAMAGIREEEEE🤦‍♂️

 

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0

@unsuflet 

Ești futacioaul cu cea mai mare reputație din arad. Replicile pe care le folosești nu îți caracterizează statutul ( pas deocamdată, nu mai merg decât la cele de pe forum ...) Sunt multi care merg pe cuvântul tău și nu faci altceva decât reclamă negativă fără să fi vizitat duduia...

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 4 ore, Anthonio a spus:

@unsuflet 

Ești futacioaul cu cea mai mare reputație din arad. Replicile pe care le folosești nu îți caracterizează statutul ( pas deocamdată, nu mai merg decât la cele de pe forum ...) Sunt multi care merg pe cuvântul tău și nu faci altceva decât reclamă negativă fără să fi vizitat duduia...

Cum spuneam, am vrut sa o vizitez in 30 min de la postare, dar nu sunt obligat sa vizitez toate rapandulele😅😅😅. Dupa cum stii, pt mine e important si caracterul fetei pt a stabili o relatie interumana cat de cat ok. Daca am simtit-o asa din exprimare, am spus-o public. Nu am oprit pe nimeni sa o viziteze, am spus doar ce am simtit.

Pe publi nu stiu sa selectez graul de neghina, am luat doar tepe, am spus-o la vremea respectiva. Prefer sa incerc tot ce intra nou pe forum, daca are un minim de bun simt. Nu uita ca si la Izabell am fost primul client si prima recenzie.

Spor la fete frumoase si simtite!😉

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 4 ore, unsuflet a spus:

 Nu uita ca si la Izabell am fost primul client si prima recenzie.

Ai dreptate, dar....nu am uitat că i-ai reproșat  că ai invatat-o despre forum  pe banii tăi, si ai  spus replici ce nu-și aveau rostul ca  apoi să bagi coada intre picioare că un maidanez și să mergi din nou la ea🤣🤣🤣 

 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 18 minute, Anthonio a spus:

Ai dreptate, dar....nu am uitat că i-ai reproșat  că ai invatat-o despre forum  pe banii tăi, si ai  spus replici ce nu-și aveau rostul ca  apoi să bagi coada intre picioare că un maidanez și să mergi din nou la ea🤣🤣🤣 

 

Urat sa ma faci maidanez, cred ca era stricata tuica...

Am spus din start ca stie meserie si e de vizitat, dar intr-adevar mai voiam o finalizare, la care aveam dreptul, dar am invatat-o despre forum in timpul ramas dupa prima, iar la finalul orei a zis ca mi-a expirat timpul... 

Sa stii ca eu te respect in continuare si iti multumesc atat pt contributia pe forum cat si pt cea personala. Sarbatori fericite!

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 53 minute, unsuflet a spus:

stricata tuica...

Nu ai nimerit🤣🤣🤣 era vin fiert😇 

Spune-ai că nu ai cu cine să te cerți 😂😂😂 

Ma iritat faptul că îți dai cu părerea doar analizând niște cuvinte, nu suport cuvintele aruncate fără a avea o justificare solidă ( o vizită în cazul de față) 

Știu că tu susții piața locală iar o nou venită nu face altceva decât să diminueze clienți celorlalte prestatoare,rolul nostru e să le păstrăm pe toate nu să le selectăm după interesele altora 

Te respect ca om și ca recenzor, și îți dau un sfat, fi bărbat cu coloana vertebrală și nu te înclina după fiecare adiere de vânt 

Sărbători fericite! 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Doar pt a sti ca nu ma inclin dupa cum bate vantul, iti zic ca momentan sunt certat cu piata locala😅, si totusi nu am lovit in fetele locale, dar nici nu pot merge la una care ma trateaza de sus chiar inainte de a o vizita. Pana la urma eu platesc sa ma simt bine si apreciat...

Inchei sici micul nostru diferend, mergeti si vizitati-o pe Bianca, poate e ce trebuie si pic eu de fraier. M-as bucura sa fie asa.

Sarbatori fericite tuturor, colegi si colege!

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

Eu am rezolvat problema, am fost azi preventiv la Amelya. Acum pot sa vina Sarbatorile, sunt linistit😁. Inteleg ca nu esti casatorit, nu capeti chiar nimic scasa?🤔

Link spre comentariu
  • Membru Premium

La inceput de 2023 va urez LA MULTI ANI, SA FITI SANATOSI SI S-AVEM BANI S-AVEM CE F..... 😜 SA AVEM FETE PE PLACUL NOSTRU. 

FETELOR VA UREZ SI VOUA LA MULTI ANI CU SANATATE SI SA NE "IUBIM" MAI FRUMOS, CA SI IN ANUL CE-A TRECUT

      LA MULȚI ANI 

  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
On 12/13/2022 at 10:53 PM, Flx01 said:

Domnu sogor @hateru_ unde a disparut? Stie cineva? 

Pe un varf de munte plin de musetel :angel
Am vazut un hater si-o freca si el 😆
Nu stiu daca-i asta ca hateri is multi :slap2
Daca ai rabdare si nervi sa-i asculti :boob

  • Haha 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
7 hours ago, x the impaler said:

Pe un varf de munte plin de musetel :angel
Am vazut un hater si-o freca si el 😆
Nu stiu daca-i asta ca hateri is multi :slap2
Daca ai rabdare si nervi sa-i asculti :boob

Prostane, vezi ca musetelul nu creste pe varf de munte. Nu cred ca ingrijitoarea de la casa de copii unde ai crescut, v-a dus la cules de musetel la munte. 🥱🥱🥱🥱

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 39 minute, hateru_ a spus:

Prostane, vezi ca musetelul nu creste pe varf de munte. Nu cred ca ingrijitoarea de la casa de copii unde ai crescut, v-a dus la cules de musetel la munte. 🥱🥱🥱🥱

Hai sa ai un an nou fericit si LINISTIT

Te-ai inverzit de nervi??? 🙈😃😃😃

UNDE FRAST AI UMBLAT??? 

BINE AI REVENIT

NU MAI FI NERVOS.... 

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 2 minute, Flx01 a spus:

Pai cum? Fara sa impartasasca si cu noi??? 🤦‍♂️🙈🤣

Nu mai vrea să împărtășească 🤣🤣🤣 eu am mirosul fin și l-am simțit pe unde umblă 🤣🤣🤣 presimt că săptămână viitoare va merge după porția de antistres🙊

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 1 minut, Anthonio a spus:

Nu mai vrea să împărtășească 🤣🤣🤣 eu am mirosul fin și l-am simțit pe unde umblă 🤣🤣🤣 presimt că săptămână viitoare va merge după porția de antistres🙊

De la palinca de caise ti se trage??? 🙈🤣🤣🤣

 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Chiar acum, Flx01 a spus:

De la palinca de caise ti se trage??? 🙈🤣🤣🤣

 

Acum vrei și tu? Vorbesc cu @x the impalerimpaler și pt tine? Dacă ne adunam mai mulți tragem o fugă la Oradea și ieșim mai ieftin🤣🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...