Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

Vizitator unsuflet
Reputație: 0
La 25.03.2023 la 20:46, altmarz a spus:

Am si eu o curiozitate..."micuta nimfomana" lucreaza in weekend? 

Ca tare se incapataneaza sa nu imi raspunda la mesaje 🤣

Iti raspund eu, cam tarziu, dar doar acum am intrat aici. Nici eu nici ea nu lucram in weekend🤣🤣🤣🤣 in mod normal. Din cate am inteles, ea nu va lucra nici azi sau la inceputul acesta de saptamana.

Link spre comentariu
1 hour ago, unsuflet said:

Iti raspund eu, cam tarziu, dar doar acum am intrat aici. Nici eu nici ea nu lucram in weekend🤣🤣🤣🤣 in mod normal. Din cate am inteles, ea nu va lucra nici azi sau la inceputul acesta de saptamana.

Mulțumesc... Să fie sănătoasă atunci :)

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
25 minutes ago, altmarz said:

Eu nu voiam sa comunicam foarte mult 🤣

Dar am inteles...poate o prind cumva...

Astept cu nerabdare o recenzie din partea ta! 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Morrr când văd recenzii cu 10 pe linie, vă place să vă mințiți? Vreți să le luați de neveste de le ridicați în slăvi! De nu ați mai văzut pizdă de un an vă înțeleg oricum ar fi e mai bună că o labă 

 Cu cât le lăudați mai mult cu atât le dați mai multe aere de dive și vor scădea în calitatea serviciilor, scrieți adevărul pt a se corecta și pt a oferi calitate

 

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 55 minute, Chiochiu a spus:

Morrr când văd recenzii cu 10 pe linie, vă place să vă mințiți? Vreți să le luați de neveste de le ridicați în slăvi! De nu ați mai văzut pizdă de un an vă înțeleg oricum ar fi e mai bună că o labă 

 Cu cât le lăudați mai mult cu atât le dați mai multe aere de dive și vor scădea în calitatea serviciilor, scrieți adevărul pt a se corecta și pt a oferi calitate

 

 

Incepe telenovela 🤣🤣🤣🤣am vrut sa las și eu o recenzie la o fata vizitată recent da m-am răzgândit🤭🤭🤭

 

 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 28 minute, Tom88 a spus:

După ce ați făcut cu săracul Marius ce sa mai zis eu 🤣🤣🤣eu fiind la altcineva 

Nu mai bagati in seama toate comentariile, ele au fost sunt si vor mai fi. 

SCRIETI RECENZII PT INFORMARE TREBUIE SA AVEM MAI MULTI CARE SCRIU RECENZII IN ARAD. 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
3 hours ago, Tom88 said:

Nu mai am curaj 🤣🤣🤣eu fiind nou aici🙄🤭🤭data viitoare 😏😏😏

Mda, e fain doar sa iei informatii....

Daca imi amintesc bine, pana acum doar ai aruncat niste comentarii pe anumite topicuri, fara sa spui nimic concret.

Hai incearca o recenzie. Nu trebuie sa dai neaparat note, dar poti sa povestesti ce s-a intamplat si cum a fost, cum arata fata, ce servicii are. 

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 hour ago, Tom88 said:

După ce ați făcut cu săracul Marius ce sa mai zis eu 🤣🤣🤣eu fiind la altcineva 

Ce am facut cu saracul Marius? 

Faceti fratilor recenzii detaliate, obiective, explicati de ce ati dat 10 sau alta nota. Spuneti cum arata fata, fara ocolisuri de genul "are cateva kg in plus" cand in realitate ii atarna burta ca soanca la afumat.

Spuneti ce servicii a practicat, cum le-a facut, cat le-a facut. Cum s-a comportat, ce atitidine a avut. 

Nu e neaparat sa dati note, daca nu le puteti sustine cu motivesi detalii. Doar povestiti experienta.

E clar ca avem gusturi diferite, simtim diferit, prindem fetele in stari diferite, dar daca adunam cat mai multe detalii de la cat mai multi futaciosi, putem sa facem un profil cat mai corect al fetei!

Dar nu aruncati doar o insiruire de note care nu spun nimic...

 

Link spre comentariu

Daca sunt membrii noi mai bine ii incurajati, decat sa le sariti in cap. Si eu la inceput scriam doua-trei randuri, pana am prins putin si am ajuns sa scriu cat am scris in recenzia pentru Alina690 (zic de ea pentru ca la ea am lasat ultima recenzie)

 

Adica tot prost scriu...dar mult 🤣

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
18 minutes ago, altmarz said:

Daca sunt membrii noi mai bine ii incurajati, decat sa le sariti in cap. Si eu la inceput scriam doua-trei randuri, pana am prins putin si am ajuns sa scriu cat am scris in recenzia pentru Alina690 (zic de ea pentru ca la ea am lasat ultima recenzie)

 

Adica tot prost scriu...dar mult 🤣

Pai nu ii incurajez eu pe astia noi? Daca nu eu, atunci cine? Pai aia zic si eu, sa scrie. Nu sa tranteasca niste randuri despre nimic.

Si daca scriu prost, macar sa scrie mult, asa ca tine :)

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ba, da' ce imi place de astia noi! 

Ii doare pe ei la basca de reputatia fetelor consacrate si scriu exact ce gasesc! 

Bravo baieti! 

Daca te stiu cine esti, parca nu ai scrie "de rau". Parca nu ai critica, chiar daca...parca...nu ti-a convenit tot...

Avantajul baietilor noi ce nu se lauda ca sunt de pe forum!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 11 minute, hateru_ a spus:

Ba, da' ce imi place de astia noi! 

Ii doare pe ei la basca de reputatia fetelor consacrate si scriu exact ce gasesc! 

Bravo baieti! 

Daca te stiu cine esti, parca nu ai scrie "de rau". Parca nu ai critica, chiar daca...parca...nu ti-a convenit tot...

Avantajul baietilor noi ce nu se lauda ca sunt de pe forum!

Avantaj dar si dezavantaj. 

Fetele consacrate de la noi sunt altfel dupa ce te cunosc (mai putin una pt mine🙈). 

Dezavantajul baiatului nou este ca nu-l cunosteau fetele.... 🙈😂,daca le mai viziteaza va avea de cistigat. 

  • Confuz 1
Link spre comentariu
2 minutes ago, Flx01 said:

Avantaj dar si dezavantaj. 

Fetele consacrate de la noi sunt altfel dupa ce te cunosc (mai putin una pt mine🙈). 

Dezavantajul baiatului nou este ca nu-l cunosteau fetele.... 🙈😂,daca le mai viziteaza va avea de cistigat. 

Tare mă descurajați acum să mai trec prin Arad 🤣

Link spre comentariu
Acum 7 minute, Flx01 a spus:

... Dezavantajul baiatului nou este ca nu-l cunosteau fetele.... 🙈😂,daca le mai viziteaza va avea de cistigat. 

Ideal ar fi sa se faca si el verde (la promotie) si sa se prezinte inainte.. in felul acesta, toata lumea ar avea de castigat 😂 

Poate asa ar fi (si) mai multe consacrate 😉

  • Haha 1
  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
  • Telefon: Fără credit
  • Oras:Frumosul oraș de pe malul Begăi
24 minutes ago, Flx01 said:

Avantaj dar si dezavantaj. 

Fetele consacrate de la noi sunt altfel dupa ce te cunosc (mai putin una pt mine🙈). 

Dezavantajul baiatului nou este ca nu-l cunosteau fetele.... 🙈😂,daca le mai viziteaza va avea de cistigat. 

Orice fată după mai multe vizite se comporta mai relaxat, mai prietenos poate, e ceva normal... Se obișnuiește cu persoana și știe detalii despre el și preferințele lui. 

E o chestie normală, nu trebuie să ai cont pe forumul ăsta minunat pentru așa ceva. 

 

Dacă așa se pune/pui problema... E trist 🥺

  • Confuz 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
7 hours ago, Flx01 said:

Avantaj dar si dezavantaj. 

Fetele consacrate de la noi sunt altfel dupa ce te cunosc (mai putin una pt mine🙈). 

Dezavantajul baiatului nou este ca nu-l cunosteau fetele.... 🙈😂,daca le mai viziteaza va avea de cistigat. 

Pai dezavantaj pentru cei ce merg pentru prima data!

E normal ca lucrurile sa evolueze dupa mai multe vizite, e ca intr-o relatie sau parteneriat, dar nu e normal sa ai o atitudine de acest gen daca nu cunosti baiatul!!! 

Nu ar trebui sa conteze ca esti de pe forum sau nu, ca e prima vizita sau va stiti de 3 ani, atitudinea si comportamentul ar trebui sa fie ok! 

Din nou, e normal ca lucrurile sa evolueze dupa mai multe vizite, dar cred ca interesul ar trebui sa il atragi pe acela ce iti trece pragul pentru prima data!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...