Sari la conținut

Toate prostiile😈


Postări Recomandate

Reputație: 6026
4 minutes ago, Dian90 said:

Nu voi spune că nu va recunoaște și tot eu voi fi luat la pulă de ea și susținători ei 

  Lingele pe toate dacă îți place și îți comvine ca iubitul, soțul stiuca să se termine in ea și tu să o savurezi 

 De două ori am pățit să îmi deschidă știuca ușa, o dată a rămas și el  în apartament in altă cameră și a fost bine, cealaltă dată mai bine plecam și eu odată cu el decât să-i ascult poveștile dramatice care mi-au tăiat tot cheful

Daca ai inceput sa spui ceva, ori iti asumi si spui exact cine si ce, ori nu mai spui deloc...

Asta cu stiu eu pe cineva care...dar nu va spun si voua...las-o jos ca macane :)

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 4 minute, Dian90 a spus:

Nu voi spune că nu va recunoaște și tot eu voi fi luat la pulă de ea și susținători ei 

  Lingele pe toate dacă îți place și îți comvine ca iubitul, soțul stiuca să se termine in ea și tu să o savurezi 

 De două ori am pățit să îmi deschidă știuca ușa, o dată a rămas și el  în apartament in altă cameră și a fost bine, cealaltă dată mai bine plecam și eu odată cu el decât să-i ascult poveștile dramatice care mi-au tăiat tot cheful

Interesant! Eu nu stiu sa aiba peste vreuna la care merg. Iubiti mai stiu.

Spalata e ca noua😆😆😅.

Link spre comentariu
Vizitator Dian90
Reputație: 0
Acum 3 ore, altmarz a spus:

Daca ai inceput sa spui ceva, ori iti asumi si spui exact cine si ce, ori nu mai spui deloc...

Asta cu stiu eu pe cineva care...dar nu va spun si voua...las-o jos ca macane :)

Ia-i macanit și tu cu botu prin scorbură și ai plecat chiar fericit după cum ar declarat tu 

 Am scris la odată dar conducerea nu mi-a aprobat postarea, așa că nu mă mai repet, aici se acceptă doar reclama pozitivă 

 Când scrii recenzii bifează și ce nu-ți place, nu doar le ridică in slavi că nu ține 

Acum 3 ore, unsuflet a spus:

Spalata e ca noua

Doar dacă storci și o lămâie în ea :))) 

@Flx01 bravo!!! "Nu vă așteptați la o bombă sexy" sper să nu fi greșit :)) te-am citat din  recenzia Evei, puteai fi un pic mai detaliat sânii sunt mari dar nu cei mai frumoși, fundul nu chiar atragător se văd greutățile vieții, asta e și motor vulnpt care nu i-am recenzie, nu puteam sări peste, dacă scriam in limbajul meu nu mai vizita Aradul:)) 

Deși fizice nu mă atrage deloc am vizitato de trei ori, are o atitudine și o igienă ( cel mai important pt mine) de locul cel mai de sus din podium 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 8 ore, midlifecrisx a spus:

Interesant. Sunt curios si eu de mai multe detalii, in privat.

 

Acum 3 ore, Dian90 a spus:

Nu voi spune că nu va recunoaște și tot eu voi fi luat la pulă de ea și susținători ei 

  Lingele pe toate dacă îți place și îți comvine ca iubitul, soțul stiuca să se termine in ea și tu să o savurezi 

 De două ori am pățit să îmi deschidă știuca ușa, o dată a rămas și el  în apartament in altă cameră și a fost bine, cealaltă dată mai bine plecam și eu odată cu el decât să-i ascult poveștile dramatice care mi-au tăiat tot cheful

Cand vad cum gandesc sau ce fac unii colegi, cate strambe baga la fete "pe din dos", colegi pe care la un moment dat i-am ajutat cat am putut de mult, imi e scarba sa mai scriu vreo recenzie pe aici. Chiar e atat de greu sa ne vedem fiecare de treaba si de placerile lui?

Libertatea ta se termina cand o incalci pe a mea.

Dian90 vad ca pt tine toti suntem prosti.

Link spre comentariu
Reputație: 6026
50 minutes ago, Dian90 said:

Ia-i macanit și tu cu botu prin scorbură și ai plecat chiar fericit după cum ar declarat tu 

 Am scris la odată dar conducerea nu mi-a aprobat postarea, așa că nu mă mai repet, aici se acceptă doar reclama pozitivă 

 Când scrii recenzii bifează și ce nu-ți place, nu doar le ridică in slavi că nu ține 

Deci nu ai nimic concret de spus, esti bun :) 

Te-ai gandit sa te faci politician? Aia vorbesc mult fara sa spuna nimic...cam asa...ca tine...

 

EDIT: Eu nu iti mai raspund pana nu inveti sa vorbesti cu subiect si predicat, de politicienii de pe aici m-am cam saturat...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai

De când e practica asta cu apel video a fetelor înainte de a stabili o programare? 

Nu e suficient că au interfon cu camera video la întrarea în locațiile alea de LUX, mai trebuie să îmi apară moaca și pe telefon? 

Unii dintre noi suntem atât de urâți încât dacă se crapă ecranul telefonului îmi cere și despăgubiri.... Și pe lângă că sunt urât, mai sunt și sărac 🥺

 

În altă ordine de idei, băiatul ăsta cu nume(mai mult) de fată - Dian90, eu zic că nu bate câmpii și nici nu vorbește baliverne. Dar tot ce o să reușească e să-și atragă antipatii. NU mereu e de bun augur să scrii cu subiect și predicat pe forumul ăsta minunat... Din păcate 🥺

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 8 ore, hateru_ a spus:

Ai revenit? Nu te lasi batut 😂😂😂

Daaaa reveni că nu-mi plăcu ultima ta recenzie 🤭🤭🤭ai uitat sa scri lucrurile de baza 😅că tot te uitași la curul ei bombat😃😃😃

Link spre comentariu
Reputație: 6026
4 hours ago, Cozonac_7 said:

De când e practica asta cu apel video a fetelor înainte de a stabili o programare? 

Nu e suficient că au interfon cu camera video la întrarea în locațiile alea de LUX, mai trebuie să îmi apară moaca și pe telefon? 

Numarul de telefon il mai schimbi, dar chipul nu prea poti...e mai eficient sa iti trimita poza pe grupuri de whatsapp decat numarul :) 

Stiu ca sunt putin rau, dar din punctul meu de vedere e inacceptabil asa ceva si ma surprinde ca nimeni nu a mentionat lucrul acesta, pana acum... 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
3 hours ago, Bufonul96 said:

Daaaa reveni că nu-mi plăcu ultima ta recenzie 🤭🤭🤭ai uitat sa scri lucrurile de baza 😅că tot te uitași la curul ei bombat😃😃😃

Ti-ai ales bine numele de data asta - bufonul! Te caracterizeaza perfect! Dupa ce te baneaza din nou, pot sa te ajut cu alte nume de user care ti se potrivesc de minune!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
6 hours ago, Cozonac_7 said:

 

În altă ordine de idei, băiatul ăsta cu nume(mai mult) de fată - Dian90, eu zic că nu bate câmpii și nici nu vorbește baliverne. Dar tot ce o să reușească e să-și atragă antipatii. NU mereu e de bun augur să scrii cu subiect și predicat pe forumul ăsta minunat... Din păcate 🥺

De acord cu tine. Doar ca trebuie sa se mai cizeleze putin. 

E normal sa iti atragi antipatii daca scrii cu subiect si predicat! Nici unei fete nu ii convine asta! Dar pana la urma, asta e ideea forumului! Sa ne povestim experienta, cu bune si rele, asa cum am trait-o / vazut-o. Mai departe, fiecare decide ce face cu banii lui si ce fel de experienta isi doreste. Dar daca e grasa, spune ca e grasa! Nu ca "nu e pt amatorii de slim". Unora le plac grasele si vor aprecia astfel de fete. 

 

Link spre comentariu
Vizitator Dian90
Reputație: 0
Acum 9 ore, unsuflet a spus:

Dian90 vad ca pt tine toti suntem prosti.

Eu nu îmi amintesc să fi spus așa ceva și nici cu nu am avut intenția,  dacă nu ii recomandai repaus colegului Mariusbora nu scriam nimic, ți-am spus că nu suntem mai presus sau mai în siguranță vizitând doar de pe forum și mai ales pe cele calatoare

 

Acum 8 ore, altmarz a spus:

EDIT: Eu nu iti mai raspund pana nu inveti sa vorbesti cu subiect si predicat, de politicienii de pe aici m-am cam saturat...

 Dacă subiectul nu-i in acord cu predicatul se pune? 

 Nu am nevoie de răspunsul tău, eu nu te-am întrebat, te-ai băgat singur în discuție 

Recunoaște că ți-ar face plăcere să ști cine e

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 7 ore, Cozonac_7 a spus:

De când e practica asta cu apel video a fetelor înainte de a stabili o programare? 

Nu e suficient că au interfon cu camera video la întrarea în locațiile alea de LUX, mai trebuie să îmi apară moaca și pe telefon? 

Unii dintre noi suntem atât de urâți încât dacă se crapă ecranul telefonului îmi cere și despăgubiri.... Și pe lângă că sunt urât, mai sunt și sărac 🥺

 

În altă ordine de idei, băiatul ăsta cu nume(mai mult) de fată - Dian90, eu zic că nu bate câmpii și nici nu vorbește baliverne. Dar tot ce o să reușească e să-și atragă antipatii. NU mereu e de bun augur să scrii cu subiect și predicat pe forumul ăsta minunat... Din păcate 🥺

Na hai, nu te mai plange...n ai dat rau pe sticla cu sortu😁

 

In functie de mimoza, mai facem si cate o exceptie...dar, nu multe ca ai vazut ce se intampla'n sat.

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 3 minute, Dian90 a spus:

Eu nu îmi amintesc să fi spus așa ceva și nici cu nu am avut intenția,  dacă nu ii recomandai repaus colegului Mariusbora nu scriam nimic, ți-am spus că nu suntem mai presus sau mai în siguranță vizitând doar de pe forum și mai ales pe cele calatoare

 

 Dacă subiectul nu-i in acord cu predicatul se pune? 

 Nu am nevoie de răspunsul tău, eu nu te-am întrebat, te-ai băgat singur în discuție 

Recunoaște că ți-ar face plăcere să ști cine e

Despre Ella este vorba🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 3 minute, altmarz a spus:

Daaaaa, claaaar, nu mai pot...nu o sa pot sa mai merg la fete ca nu imi zici ce ai visat tu aseara 🤣🤣🤣

Ella este la care ai băgat guriță in scorbura 😁😁😁

Link spre comentariu
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
17 minutes ago, farafiltre said:

Na hai, nu te mai plange...n ai dat rau pe sticla cu sortu😁

 

In functie de mimoza, mai facem si cate o exceptie...dar, nu multe ca ai vazut ce se intampla'n sat.

Șorțul a fost pentru publicitate! :) Nici nu mai știu cum o chema pe fătucă... Știu doar că a primit o Panamera cadou, pentru că, citez: "Și așa o țineam degeaba."

Credeam că ai treburi importante. Eu am încercat zadarnic... Dacă știam că nu ai de gând să concretizezi nimic, mergeam eu, dar am zis că ai prioritate și că e deja bătut în cuie. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator Dian90
Reputație: 0
Acum 10 ore, Bufonul96 a spus:

Despre Ella este vorba🤣🤣🤣🤣

Nu despre Ella este vorba...  Vă las in bula voastră visătoare să credeți că tot ce zboară se mănâncă deși realitatea e mult diferită față de aparențe 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 25 minute, Dian90 a spus:

Nu despre Ella este vorba...  Vă las in bula voastră visătoare să credeți că tot ce zboară se mănâncă deși realitatea e mult diferită față de aparențe 

 

 

 

 

 

Chiar nu vad rostul de ce arunci o chestie si pleci !? Cu ce te ajuta pe tine sau pe noi? Multumim.$

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 13 ore, Cozonac_7 a spus:

Șorțul a fost pentru publicitate! :) Nici nu mai știu cum o chema pe fătucă... Știu doar că a primit o Panamera cadou, pentru că, citez: "Și așa o țineam degeaba."

Credeam că ai treburi importante. Eu am încercat zadarnic... Dacă știam că nu ai de gând să concretizezi nimic, mergeam eu, dar am zis că ai prioritate și că e deja bătut în cuie. 

Sânziana.😁😆 Se tine si ceva sarbatoare locala, sau chiar nationala...plm, ai disperat o pqna cineva a platit din cauza ta, cu fata nu oricum! Si cu sortul, pe țâța goala😁😆😆🤣😂

S q concretizat, plm, vorba i vorba. Nu ne batem joc...dar am urcat la etaje de mi a venit sa vomit. ..macar a meritat efortul... acu daca ma gandesc, nu mi parea rau nici daca trebuia sa ma bag p'o gura de canal.🙂

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
4 hours ago, farafiltre said:

plm, ai disperat o pqna cineva a platit din cauza ta, cu fata nu oricum! Si cu sortul, pe țâța goala😁😆😆🤣😂

Am făcut o grămadă de drăcii și eu de-a lungul timpului... Pe unele le-am și uitat :)

Toate se întorc în viață. Astăzi m-am trezit că am primit (iarăși) block. Nici măcar nu știu motivul, dar sigur meritam! 

  • Haha 2
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara
Acum 40 minute, Cozonac_7 a spus:

*Astăzi m-am trezit că am primit (iarăși) block. 

 

Ie din pasiune, nu baga in seama...😁

  • Haha 1

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
  • Oras:frumosul oras de pe malul Begai
35 minutes ago, farafiltre said:

Ie din pasiune, nu baga in seama...😁

O fi... Dar nu pot trece peste așa de ușor. 

Inimioara mea e tare sensibilă, m-a afectat grav! 🥺

  • Haha 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Acum 23 ore, hateru_ a spus:

 Dar daca e grasa, spune ca e grasa! Nu ca "nu e pt amatorii de slim". Unora le plac grasele si vor aprecia astfel de fete. 

 

daca spune ca tipa "nu e pt. amatorii de slim", tu intelegi ca e grasuta / grasa? presupun ca da. 

din moment ce baietii au inteles mesajul, totul e ok, parerea mea. nu e obligatoriu sa folosesti termeni care pot deranja, daca o poti face si cu cuvinte "mestesugite". important e ca cititorii sa priceapa ideea.

la modul general, sunt persoane care ar repeta o vizita la o tipa mai plinuta, din alte considerente (frumusetea fetzei, atitudine, prestatie). daca scrii in recenzie ca e grasa, s-ar putea sa nu o mai vezi. greutatea e un subiect sensibil printre femei.

dpmdv, alte pareri ar trebui sa ne dea de gandit. ceva de genu' "sani superbi", cand ei atarna pana la buric... si mai pot da exemple, dar cred ca m-am facut inteles.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 minute ago, marianblaga said:

daca spune ca tipa "nu e pt. amatorii de slim", tu intelegi ca e grasuta / grasa? 

Nu chiar. Si iti dau un exemplu. Nu mai stiu cum o cheama, era colega cu Larissa intr-o perioada. Inalta, corpolenta, solida dar nu grasa. Sau Tyson, daca o stii. Cred ca astfel de fete nu sunt pentru amatorii de slim.

Insa sunt si altele carora le atarna burta...

Eu zic ca e o diferenta.

Cand o faci prin cuvinte mestesugite, exista riscul sa nu fie inteles mesajul. 

Daca nu vrei sa spui "ca e grasa", macar o poti descrie mai amanuntit. Nu zic ca trebuie sa jignesti...

 

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Acum 4 minute, hateru_ a spus:

Daca nu vrei sa spui "ca e grasa", macar o poti descrie mai amanuntit. Nu zic ca trebuie sa jignesti...

 

daca femeia e grasa, asta e! nu e din cauza ta sau a mea. nu o jignesti cu nimic daca scrii asta.

...doar ca nu "da bine" pt ea sa "o faci" grasa. nu-i place, chiar daca stie ca e asa. in cazuri de genu', poti folosi un eufemism iar oamenii vor pricepe.

am observat treaba asta inclusiv aici, pe forum, nu numai in viata reala.

...si mai e un aspect. avand in vedere ca fetele vb intre ele, s-ar putea sa te trezesti ca vreo tipa la care vrei sa mergi, sa nu te (mai) primeasca, tocmai din cauza acestui gen de caracterizare. "ia uite ma, asta ne face <grase>... ia mai da-l incolo!" (sa pun si eu un eufemism).

🙏

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...