Sari la conținut

REGINA SEXULUI ORAL ANDREEA DEEPTROATH - ‪0799552556


Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în REGINA SEXULUI ORAL ANDREEA DEEPTROATH - 0725298705
  • pisicuts a setat ca important acest topic
  • pisicuts a resetat ca important acest topic
  • andreeagfe25 a închis acest topic
  • pisicuts deschis și închis acest topic
  • pisicuts non-important și deschis acest topic
  • Răspunsuri 553
  • Creat
  • Ultimul Răspuns

Top autori

  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am profitat de oferta lunii februarie si am vorbit cu Andreea pe whatsapp de duminica sa ne vedem in cursul zilei de azi.

Locatia: 9 Bd Unirii pe langa BCR.Lipseste oglinda in dormitor, in rest e ok. Oricum e provizorie ca urmeaza sa se mute curand. Mai este cu inca o colega in locatie insa nu ne-am intersectat.

Andreea: 9.5 (10 la fata, 9 la corp) Trasaturi frumoase, buze conturate dar moi, se simt misto, machiata, zambeste frumos. La corp are undeva la 1.60, sani mari siliconati, talie subtire, fund bombat insa nu tonifiat.

Atitudine: 10 Prietenoasa, lipicioasa, usor de intrat in vorba cu ea, o atitudine de iubita perversa, saruta foarte bine, DFK pasional.


ON: 10 Deep complet, cu reflexe de gag din cand in cand, o pupa, o linge, atenta si cu outele, zona perineala, anilingus, face fuck, anduranta mare la deep si face fuck, cim, o mai suge si dupa finalizare, un rasfat total!

NP: 10 Foarte activa in LOT si misionar, saruta pasional, geme frumos, te indeamna sa o futi tare, un mix de perversitate si senzualitate.

Desfasurarea actiunii:

 Ma astepta pe tocuri si intr-o rochita transparenta din plasa. Mi s-a parut foarte sexuala inca de cand am facut cunostinta.
 Dupa dus ne-am asezat pe pat si am inceput sa ne sarutam pasional, se joaca cu limba, se simt super misto buzele si limbuta ei, a coborat incet incet si a facut un deep complet din prima cu foarte multa pofta. Are reflexe de gag din cand in cand insa foarte ambitioasa, un oral foarte misto umed si cu atentie mare si la imprejurimi.
  Am pus un prezervativ si a trecut ea deasupra, m-a futut misto cu ruperi de ritm am trecut si in misionar unde surprinzator...tot ea m-a futut 😊. Mai rar asa ceva sa fii futut in misionar. Cand a obosit ea am preluat eu initiativa dar vroiam sa finalizez in gurita ei prin oral ca imi placuse mult cum face asa ca a continuat ea cu un oral deep foarte umed.
 La un moment dat m-a intrebat daca vreau sa facem face fuck :D. Cum sa refuzi o fata cand vrea sa o futi in gurita 😊?! M-am conformat si am trecut la actiune in picioare langa pat si ea in genunchi. Super senzatia si privelistea cand o tineam de cap cu nasucul lipit de abdomenul meu si ea ma privea cumintica in ochi. Dupa minute bune am finalizat glorios in gurita ei.

O experienta misto!

Cadoul: 300lei - 30min (promotia lunii februarie 😊)

Andreea mi-a facut placere sa te cunosc. Te pup 🤗😘

O zi frumoasa in continuare!

  • Like 10
  • Inimioara 3

Trateaza-ma ca o curva cand iti dau limbi si iubeste-ma cand ne futem pentru ca asa te voi trata si eu!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Creează nouă...