Sari la conținut

0749392218 Ramona ❤️❤️❤️


Vizitator Ramona1502

Postări Recomandate

  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures
1 oră în urmă, Ramona1502 a spus:

Îți promit ca mă revansez sper sa fiu ok,te rog sa îmi specifici când vii ca ești tu❤️❤️❤️😘😘😘

ok sper sa ne revedem cu bine si sa avem o intalnire reusita pussy ❤❤❤😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Tg-Mures
  • Oras:Tg-Mures
1 hour ago, Ramona1502 said:

Îți promit ca mă revansez sper sa fiu ok,te rog sa îmi specifici când vii ca ești tu❤️❤️❤️😘😘😘

Pe alfon n-ai cum sa-l confunzi. O are cat un salam (si nu la cantaretul fac referire). 🐎 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
Vizitator Ramona1502
Reputație: 0

Buna dragii mei astăzi voi începe programul de la 14 30 pentru ca m am mutat in zona tudor.pupicei și care doriți sa ne cunoaștem va aștept pentru o programare

Link spre comentariu
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures
Acum 1 minut, Ramona1502 a spus:

Buna dragii mei astăzi voi începe programul de la 14 30 pentru ca m am mutat in zona tudor.pupicei și care doriți sa ne cunoaștem va aștept pentru o programare

Dacă ai avea și telefonul deschis ar fi perfect 😅😅

Link spre comentariu
  • Oras:tg mures
  • Oras:tg mures
Acum 2 ore, Ramona1502 a spus:

Buna dragii mei astăzi voi începe programul de la 14 30 pentru ca m am mutat in zona tudor.pupicei și care doriți sa ne cunoaștem va aștept pentru o programare

Buna sa fie,in meseria aceasta se cere seriozitate si discretie de la clienti,si clienti vor acelas lucru!

Daca anulezi o programare,anunta clientul sa nu steie ca fraierul in fata locatiei,numai de pierdut ai cuasemenea comportament.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Ramona1502
Reputație: 0
1 oră în urmă, kupidon a spus:

Buna sa fie,in meseria aceasta se cere seriozitate si discretie de la clienti,si clienti vor acelas lucru!

Daca anulezi o programare,anunta clientul sa nu steie ca fraierul in fata locatiei,numai de pierdut ai cuasemenea comportament.

Eu am anunțat aici ,probabil s a postat puțin mai greu,scuzele de rigoare și pe viitor voi fi mai atenta,pupici la toti

Link spre comentariu
Vizitator Ramona1502
Reputație: 0
1 oră în urmă, futacios de ocazie a spus:

Nu are tel deschis...poate e inca indisponibila. Da un semn cand deschizi tel sa stim sa te sunam Ramo draga.

Buna! Mereu voi anunța aici când imi voi începe programul 

Link spre comentariu
Vizitator fardugol
Reputație: 0

Am observat, după ce am citit atent de mai multe ori, că există prea multe „coincidențe” între postarea inițială a Ramonei și prima recenzie a lui perversu87.

Expresia „Mall Mureș”, lipsa alineatelor, spațiul dinaintea virgulei, același stil de scris.

Pentru cine citește atent, e clar că ea a scris prima recenzie, dar celelalte două sunt de la useri cunoscuți de la noi deci cât se poate de reale.

Pentru mine asta nu-i o problemă, eu vreau în continuare s-o cunosc, doar că vreau să primesc din partea ei, exact ce aștept după ce am citit recenzia respectivă: inițiativă și implicare.

Ramona, îți aduc ție berea promisă băiatului că inimioara pentru recenzie am dat-o deja.

Link spre comentariu
Acum 17 minute, fardugol a spus:

Am observat, după ce am citit atent de mai multe ori, că există prea multe „coincidențe” între postarea inițială a Ramonei și prima recenzie a lui perversu87.

Expresia „Mall Mureș”, lipsa alineatelor, spațiul dinaintea virgulei, același stil de scris.

Pentru cine citește atent, e clar că ea a scris prima recenzie, dar celelalte două sunt de la useri cunoscuți de la noi deci cât se poate de reale.

Pentru mine asta nu-i o problemă, eu vreau în continuare s-o cunosc, doar că vreau să primesc din partea ei, exact ce aștept după ce am citit recenzia respectivă: inițiativă și implicare.

Ramona, îți aduc ție berea promisă băiatului că inimioara pentru recenzie am dat-o deja.

Eu zic sa imi trimiti mie berea ca daca o dai ei raman insetat🤣🤣🤣 sau ramonica daca vrei ma chemi si o bem impreuna pe banii lui🤫

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures
  • Telefon: 8989989
  • Oras:Mures

Am vizitat-o ieri pe Ramona, pozele/poza sunt reale. Este o domnișoara tinerica, frumușică slim sânii mici spre medii frumușei sfarcuri erectile la atingere. Are o colega mai masiva, nu grasa doar masiva nu am întrebat numele colegei pentru ca nu m-a interesat. M-a așteptat doar în lenjeria intima, am fumat o țigară și după o reîmprospătare rapida am trecut la acțiune.

ON soft fără deep (aviz amatorilor, nu cred ca face) plăcut cu atenție la vecini, a lins-o a supt-o fără graba pana i-am spus sa punem un prezervativ sa trecem la normal unde am avut parte și de puțin FK. Este destul de strâmtă și după 2 potitii am trecut la o finalizare oral-faciala. Achitat 150 ron pentru 1 finalizare. 

Pentru mine a fost o experiență plăcută, și o voi mai revizita dacă va mai rămâne sau va reveni pe la noi. 

Negativ- colega ei nu lucreaza cu programări, este genul primul venit primul servit, asa ca sunt șanse mari sa se intersecteze colegii între ei. I-am recomandat sa se mute singura, dacă va asculta sfatul va fi mai bine pentru ea. 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator Ramona1502
Reputație: 0
Acum 21 minute, misteryoboy a spus:

Am vizitat-o ieri pe Ramona, pozele/poza sunt reale. Este o domnișoara tinerica, frumușică slim sânii mici spre medii frumușei sfarcuri erectile la atingere. Are o colega mai masiva, nu grasa doar masiva nu am întrebat numele colegei pentru ca nu m-a interesat. M-a așteptat doar în lenjeria intima, am fumat o țigară și după o reîmprospătare rapida am trecut la acțiune.

ON soft fără deep (aviz amatorilor, nu cred ca face) plăcut cu atenție la vecini, a lins-o a supt-o fără graba pana i-am spus sa punem un prezervativ sa trecem la normal unde am avut parte și de puțin FK. Este destul de strâmtă și după 2 potitii am trecut la o finalizare oral-faciala. Achitat 150 ron pentru 1 finalizare. 

Pentru mine a fost o experiență plăcută, și o voi mai revizita dacă va mai rămâne sau va reveni pe la noi. 

Negativ- colega ei nu lucreaza cu programări, este genul primul venit primul servit, asa ca sunt șanse mari sa se intersecteze colegii între ei. I-am recomandat sa se mute singura, dacă va asculta sfatul va fi mai bine pentru ea. 

 

Buna și Multumesc pentru vizita 😘😘😘 orice sfat este benefic și voi încerca sa îndrept micile imperfecțiuni

Link spre comentariu
Vizitator Ramona1502
Reputație: 0

Buna dimineața dragii mei ,astăzi programul începe de la ora 15 30 ,va aștept cu mesaje pentru programari la telefon voi putea Răspunde doar in timpul liber pupici

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...