Sari la conținut

Diana 0739569332


Postări Recomandate

  • Oras:craiova
  • Oras:craiova
Acum 9 ore, papura voda a spus:

Domnule frumoasa ești,tânără esti,pielea fina o ai,mai lucrează la servicii și este în regulă.

Ai un cur formidabil!

Astea sunt chestii care sunt sigur ca le va remedia,locatia si cele spuse mai sus nu trebuie acum sa luam foc toti pe asa ceva.Conteaza ca fata arata bine vad ca toti spun asta,este frumoasa corp ok.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 4 ore, tufanici a spus:

Astea sunt chestii care sunt sigur ca le va remedia,locatia si cele spuse mai sus nu trebuie acum sa luam foc toti pe asa ceva.Conteaza ca fata arata bine vad ca toti spun asta,este frumoasa corp ok.

Cum am mai spus , nu lucrez de foarte mult timp în acest domeniu și este normal sa nu știu chiar foarte multe , cu timpul voi învața 

Link spre comentariu
  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

Subscriu la ultimele 2 recenzii,total dezamagit, experienta a fost putin mai interesanta decat o laba. Ba chiar am avut momente in care laba a fost mai senzuala si satisfacatoare decat intalnirea cu aceasta fata. Nu am nimic personal cu ea,chiar arata bn si e simpatica,dar ca servicii lasa de dorit.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Neața,  unii dintre voi va place doar sa comentați de noi și atât dar de ce nu comentați și de voi , specificați ca unii dintre voi veniți în ultimul hal ,neepilati și mai aveți și pretenții sa vi se facă oralul neprotejat și cum trebuie , spălați.va la p..a și după comentați cat doriți , nu am nimic cu nimeni dar sunteți sub orice critica, doar unii din voi , indiferent ca veniți de pe acest forum sau de pe publi , ma port exact cum va comportați și voi . Zi frumoasa 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
7 hours ago, Diana96 said:

Neața,  unii dintre voi va place doar sa comentați de noi și atât dar de ce nu comentați și de voi , specificați ca unii dintre voi veniți în ultimul hal ,neepilati și mai aveți și pretenții sa vi se facă oralul neprotejat și cum trebuie , spălați.va la p..a și după comentați cat doriți , nu am nimic cu nimeni dar sunteți sub orice critica, doar unii din voi , indiferent ca veniți de pe acest forum sau de pe publi , ma port exact cum va comportați și voi . Zi frumoasa 

Pai de ce i primești atunci... 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 21 minute, andrei988 a spus:

Pai de ce i primești atunci... 

Omul când vine la tine , nu ai de unde sa ști cum arata după haine , si e urat sa ii spui " ba îmbrăcate și ieși afara " după încep comentariile ,certuri și sunt sătulă de ele .  Prefer sa le evit

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Ca sa va arat cât de nesimțiți și fără bun simt în voi sunteți,  cine a făcut acest anunț cu poza și nr meu de tel   nu este frumos   se vede clar ca acea poza este luata după acest forum ....rușineeee

Screenshot_20220326-202650_Messages.jpg

Screenshot_20220326-202637_Messages.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 14 minute, gheo00 a spus:

Au mai pățit și alte fete la fel și parcă au făcut reclamație sau ceva de genul și au rezolvat 

Unde se face , ca nu știu,  am incercat sa dau raport nu merge 

Link spre comentariu
2 hours ago, Diana96 said:

Ca sa va arat cât de nesimțiți și fără bun simt în voi sunteți,  cine a făcut acest anunț cu poza și nr meu de tel   nu este frumos   se vede clar ca acea poza este luata după acest forum ....rușineeee

Screenshot_20220326-202650_Messages.jpg

Screenshot_20220326-202637_Messages.jpg

Poate este o ea in spatele anuntului. 

  • Like 3
  • Minus 5
Link spre comentariu
23 hours ago, Diana96 said:

Omul când vine la tine , nu ai de unde sa ști cum arata după haine , si e urat sa ii spui " ba îmbrăcate și ieși afara " după încep comentariile ,certuri și sunt sătulă de ele .  Prefer sa le evit

Adică ții buda cu cacat pe ea, iar dacă omul e mai spălat te duci repede si o freci cu peria? 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...