Sari la conținut

Andreea-Blonda Miniona💋0730298613


Andreea_Mg

Postări Recomandate

  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
1 oră în urmă, camaro_dee a spus:

M-am delectat din nou cu ochii tai superbi. 

Multumesc pt searea minunata....si CIM-ul bestial

Oricând cu cea mai mare placere.💋💋💋💋

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Am vizitat.o și eu într.un final pe Andreea, doar ca am fost puțin dezamăgit de prestația ei sau m.am așteptat eu la altceva. Am sunat am ajuns la locație. M.a primit. M.am cerut la dus dar pe când am ieșit de la dus era deja dezbracata. A făcut un oral ok apoi schimbat câteva poziții și într.un  final terminat. Ma asteptam la altceva din partea ei. Se grăbește puțin, nu te prea lasă sa o săruți pe sâni...se tot trage. Geme fals...

A fost o experienta ok, nimica impresionant. De vizitat nu am sa o mai vizitez. 

De recomandat nu am sa o recomand. Am făcut aceasta recenzie iar fiecare face cum considera. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
Acum 36 minute, solobanu a spus:

Am vizitat.o și eu într.un final pe Andreea, doar ca am fost puțin dezamăgit de prestația ei sau m.am așteptat eu la altceva. Am sunat am ajuns la locație. M.a primit. M.am cerut la dus dar pe când am ieșit de la dus era deja dezbracata. A făcut un oral ok apoi schimbat câteva poziții și într.un  final terminat. Ma asteptam la altceva din partea ei. Se grăbește puțin, nu te prea lasă sa o săruți pe sâni...se tot trage. Geme fals...

A fost o experienta ok, nimica impresionant. De vizitat nu am sa o mai vizitez. 

De recomandat nu am sa o recomand. Am făcut aceasta recenzie iar fiecare face cum considera. 

Multumesc de vizita și recenzie .Apreciez părerea ta .💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
Acum 45 minute, solobanu a spus:

Am vizitat.o și eu într.un final pe Andreea, doar ca am fost puțin dezamăgit de prestația ei sau m.am așteptat eu la altceva. Am sunat am ajuns la locație. M.a primit. M.am cerut la dus dar pe când am ieșit de la dus era deja dezbracata. A făcut un oral ok apoi schimbat câteva poziții și într.un  final terminat. Ma asteptam la altceva din partea ei. Se grăbește puțin, nu te prea lasă sa o săruți pe sâni...se tot trage. Geme fals...

A fost o experienta ok, nimica impresionant. De vizitat nu am sa o mai vizitez. 

De recomandat nu am sa o recomand. Am făcut aceasta recenzie iar fiecare face cum considera. 

Interesant!

Am trecut prin bratele Andreei de mai multe ori, niciodata nu m-am simtit grabit, cu sanii ei m-am jucat "in draci",in pat pur si simplu m-a rupt,  eu am sa o vizite si revizitez de cate ori am sa am ocazia.

Dar.....in fine, gusturile nu se discuta, poate nu ai fost tu pe gustul ei

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Acum 22 ore, camaro_dee a spus:

Interesant!

Am trecut prin bratele Andreei de mai multe ori, niciodata nu m-am simtit grabit, cu sanii ei m-am jucat "in draci",in pat pur si simplu m-a rupt,  eu am sa o vizite si revizitez de cate ori am sa am ocazia.

Dar.....in fine, gusturile nu se discuta, poate nu ai fost tu pe gustul ei

Ai dreptate...poate nu i.a plăcut ceva. 

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
La 02.06.2022 la 10:57, solobanu a spus:

Ai dreptate...poate nu i.a plăcut ceva. 

Bună, nu știu cine ești,dacă ești cel de ieri (cu invitatia la.....),sau cel de alaltăieri dimineața .rămâne la aprecierea ta dacă vrei sa ma mai vizitezi sau nu .

P.S accept și indicații (ex ."vreau sa te dezbrac eu" ,sau când vrei sa te joci cu sânii .

Te pup 💋💋💋

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila

Bună seara tuturor .Din motive personale sunt nevoita sa plec din seara asta .va pup 💋💋💋

Indisponibila

  • Like 1
  • Trist 5
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Buna Adreea, uitandu-ma pe pe pub 24 am vazut zilele trecute(5-6 iunie 2022) ca erai in Tg Mures, azi am vazut pe profilul tau  Andreea-Blonda Miniona💋0730298613 ce servicii oferi si as fi fost incantat sa te vizitez dar nu am mai vazut ca apareai pe Tg Mures pe pub 24 din pacate. Cand mai vi pe la Mures as dori sa iti fac o vizita. Iti doresc o zi frumoasa. PS: In orasul Reghin(32 km dist de Mures) nu doresti sa vi?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila

Bună tuturor de mâine voi fi în Târgu Mureș. 

Locația o voi avea la Maurer Residence 

Program zilnic între orele 10.30 -21.00

Tel 0730 298 613(apel telefon) nu răspund la SMS.

Nu fac confirmai video.

Servicii

Sex oral protejat/neprotejat 

Sex normal (doar protejat)

Sex între sâni 

Cim-finalizare orală

Cob-finalizare pe corp

Pret 130 finalizarea (30 minute)

        230 ora (60 minute /doua finalizari).va pup💋💋💋💋

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Sambata seara, pe la 8,30, revad din nou ochii superbi ai Andreei. Ca de obicei, vesela si plina de viata, o fiinta minunata in preajma careia nu poti decat sa te simti bine. Cand am plecat de la ea era deja duminica....wow..nici nu am simtit cum a trecut timpul. 

Este pt. tine, pt sufletul si ochii tai, clar am sa ma reintorc la tine!!!!!

❤️❤️

Doua inimioare....una de la mine....a doua.............

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
Acum 16 minute, camaro_dee a spus:

Sambata seara, pe la 8,30, revad din nou ochii superbi ai Andreei. Ca de obicei, vesela si plina de viata, o fiinta minunata in preajma careia nu poti decat sa te simti bine. Cand am plecat de la ea era deja duminica....wow..nici nu am simtit cum a trecut timpul. 

Este pt. tine, pt sufletul si ochii tai, clar am sa ma reintorc la tine!!!!!

❤️❤️

Doua inimioare....una de la mine....a doua.............

Multumesc frumos de vizita și de cuvintele frumoase.

Și de la mine 2 💖💖 și pt tine și pentru....... .💋💋

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
  • Telefon: 0730298613
  • Oras:Mangalia
  • Disponibila
1 oră în urmă, sfiosul_15 a spus:

Eu am vizitat.o și nu am fost mulțumit de serviciile ei. E micuța rău, sa grăbit puțin și nu ma impresionat de loc la prestație. Eu nu am sa o mai vizitez.

Multumesc de vizita și recenzie.te💋💋💋.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:undeva
  • Oras:undeva

Au trecut 4 luni de la ultima intalnire cu Andreea, a fost in septembrie anul trecut. M-am bucurat sa reintalnesc aceiasi fata vesela si binedispusa. 

Nu dau note, notele sunt subiective, experientele traite nu pot fi notate, nu este un test grila la care sa raspunzi cu da sau nu. 

Am inceput prin ai explora, din nou, "pasarica" pana a devenit umeda, urmat de un ON, si..... LOT unde nu am mai rezistat decat cateva minute. 

A fost scurt dar extrem de intens. 

@Andreea_Mg

Multumesc 😘

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...