Sari la conținut

Sara - O712609941


Nasty-Nas

Postări Recomandate

Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 10 minute, Flx01 a spus:

Era sa uit iai amintit sai dea in continuare ignore la patimasul @Anthonio pina.... 🤣

Acum 2 minute, hateru_ a spus:

Clar, i-am spus la Sara sa nu ii raspunda pana nu isi plateste datoriile la baieti. 

 

Trazni-var fluturi iubiri in stomac🤦 așa ceva îmi faceți voi? 

Sara , știu că ne urmărești din umbră 🙊 pe această cale țin să te anunț că mi-am schimbat  Nr de tel, și nu mai poți să le faci favorul colegilor🤣🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva

Ei, v-am spus eu că e floare rară... Nici nu s-a instalat bine și uite la ce nivel a crescut testosteronul și buna dispozițief😀. Zici că ne-a revenit frenezia adolescentină 😊 Este că ❤️Sara❤️ creează dependență? 😀

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 14 minute, unsuflet a spus:

Cred ca @hateru_ a stat toata ziua la ea, de nu mai avea saraca timp sa imi raspunda la mesaje😪.

Stie careva cat sta? Ca in primele zile nu mai are loc nimeni de voi...

Iti revin cu detalii, a vorbit tata cu fata ieri, dar alte cele, vrute si nevrute...azi vizitam si aflam si detalii despre sedere...!😉

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 3 minute, unsuflet a spus:

Cu toti a vb ieri, doar cu mine nu?🥺

Am spus ca ma mut pe Tm, dar acum ma vad nevoit sa o fac.

O sa fie bine, cu tact, calm si cu rabdare se deschid toate usile unde bati frumos! Ca e Ar ca e Tm, calm, usor si cu rabdare! 

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 13 minute, Sinhunter a spus:

O sa fie bine, cu tact, calm si cu rabdare se deschid toate usile unde bati frumos! Ca e Ar ca e Tm, calm, usor si cu rabdare! 

Dar nu sunt inchise usile, chiar din contra, problema e ca sunt prea sigure pe ele ca le vizitez. Grija mare ca eu te vad in aceeasi oala cu mine, la entuziasmul si frecventa cu care le vizitezi, dar asa e la inceput, exact asa faceam si eu. Mai vorbim despre asta peste vreo 6-12 luni.

Spor si distractie sa aveti cu fete calde precum Sara!

Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 35 minute, unsuflet a spus:

Dar nu sunt inchise usile, chiar din contra, problema e ca sunt prea sigure pe ele ca le vizitez. Grija mare ca eu te vad in aceeasi oala cu mine, la entuziasmul si frecventa cu care le vizitezi, dar asa e la inceput, exact asa faceam si eu. Mai vorbim despre asta peste vreo 6-12 luni.

Spor si distractie sa aveti cu fete calde precum Sara!

Stai liniștit că se ogoaie șogoru @Sinhunter, e greu să fi fecior și acasă și în deplasare🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 hour ago, Sinhunter said:

Iti revin cu detalii, a vorbit tata cu fata ieri, dar alte cele, vrute si nevrute...azi vizitam si aflam si detalii despre sedere...!😉

Pai nu ai fost ieri la Sara? Asa ai dat de inteles.

Sa intelegem ca deja s-a legat intre voi o relatie speciala, desi nu ai fost inca la ea, avand in vedere ca ati vorbit "alte cele,vrute si nevrute"? Esti tare!

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0
Acum 20 minute, hateru_ a spus:

Pai nu ai fost ieri la Sara? Asa ai dat de inteles.

Sa intelegem ca deja s-a legat intre voi o relatie speciala, desi nu ai fost inca la ea, avand in vedere ca ati vorbit "alte cele,vrute si nevrute"? Esti tare!

Esti gelos? 🤣🤣🤣

#metoo, dar degeaba. Next!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
Acum 24 minute, hateru_ a spus:

Pai nu ai fost ieri la Sara? Asa ai dat de inteles.

Sa intelegem ca deja s-a legat intre voi o relatie speciala, desi nu ai fost inca la ea, avand in vedere ca ati vorbit "alte cele,vrute si nevrute"? Esti tare!

Pai cine a mai avut loc de tine??? 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
23 minutes ago, unsuflet said:

Esti gelos? 🤣🤣🤣

#metoo, dar degeaba. Next!

Sunt gelos pe toti cei care merg la Sara! As vrea sa o tin doar pentru mine!!!!

Dar am impresia ca noul nostru coleg (sau vechi, habar nu am) se lauda mai mult decat e cazul. Dar cine stie, poate el e chiar foarte foarte tare. In curand va deveni etalon p-aci daca o tine in ritmul asta.

"Next" nu o sa ii dau niciodata! Este nr 1 pt mine! 

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

@Anthonio se ogoaie sogoru dara...merge cat merge si cand nu mai merge mai luam o pauza pana merge iar...pana iesim pe rand la pensie...😉

@hateru_ vazand ca a revenit, am vorbit ieri cu ea pentru programare, ca am discutat si alte cele, aia e...azi o vizitez...am mai vizitat-o cu alta ocazie...

Nu fiti rai mai oameni...ca ajungem sa ne certam, contram si sa concuram de ce si pentru ce...?! E liber fiecare sa faca ce vrea si cum vrea si cum poate...

Hai zi faina de vineri 13 sa aveti si spor la ciocaneala pe unde ajungeti! 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Membru Premium

Salut

Am fost la patida de relaxare, antistres direct in vena la aseasta "monstruozitate insensibila" 🙈🙈🙈😃😃😃

Ce pot sa va spun este ca "minunăția asta mica" 😍 emana prin toti porii o stare de bine, de relaxare, te  incarci pozitiv. 

Bine recunosc au fost si doua momente in care doi intrusi s-au gasit sa ne f... LINISTEA🙈🤣🤣🤣, dar nu pot sa ma supar pe ei din atita lucru minor. In rest toate bune si frumoase. Sara este acel ceva altceva care se gaseste greu, f greu, Perfecta pt o zi de vineri 13👍

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...