Sari la conținut

Caut sclav


Vizitator Alice34

Postări Recomandate

Acum 4 minute, submisxxx a spus:

Eram sigur.Pacat ca nu vrei asa cunoaștem și eu o baicoianca bdsm .Dacă cunoașteți cumva pe cineva să-mi recomandați?

Iti trimit prin FAN Courier chiloții mei, purtați.. vrei asa ? Cu atât te pot ajuta.  Scrie-mi adresa ta.

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Nu ma interesează asa ceva 

Acum 3 minute, Alice34 a spus:

Iti trimit prin FAN Courier chiloții mei, purtați.. vrei asa ? Cu atât te pot ajuta.  Scrie-mi adresa ta.

Va urez toate cele bune .în cazul în care va răzgânditi ma găsiți dv

Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 11 minute, Alice34 a spus:

Iti trimit prin FAN Courier chiloții mei, purtați.. vrei asa ? Cu atât te pot ajuta.  Scrie-mi adresa ta.

Ce iti mai place sa razi de oameni pe aici.Sti cum e cu roata nu??

Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 1 minut, Alice34 a spus:

Purtați maxim 30 minute.  Pentru mine igiena este foarte importanta. MAXIM de importanta.

Pentru mine este cea mai importanta.Daca am voie sa si ling prin ei inainte sa zicem ca da

Link spre comentariu
Acum 2 minute, s0nik a spus:

Pentru mine este cea mai importanta.Daca am voie sa si ling prin ei inainte sa zicem ca da

Ai pretentii sa stabilești tu regulile ? Nu imi poti impune/cere nimic. Dispari! Am nevoie de sclavi fideli,  nu de limbisti.  

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 2 minute, Alice34 a spus:

Ai pretentii sa stabilești tu regulile ? Nu imi poti impune/cere nimic. Dispari! Am nevoie de sclavi fideli,  nu de limbisti.  

Eu am facut o propunere decat nu am impus nimic.Eu chiar fac tot ce mi se spune.De ce esti asa de rea?Am propus decat daca nu se ia in considerare propunerea mea asta e,accept ce mi se spune

Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 10 minute, Alice34 a spus:

Ai pretentii sa stabilești tu regulile ? Nu imi poti impune/cere nimic. Dispari! Am nevoie de sclavi fideli,  nu de limbisti.  

Orice fetish ai il pot pune in practica,nu sunt chiar incepator,numai sa imi spui ce iti doresti de la mine si se rezolva fara comentarii

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

Buna Alice, sunt din București  am 30 de ani și sunt interesat sa îți dau limbi cat și cum vrei tu. Sunt dispus sa te satisfac cat mai bine. Orice tine de lins sunt disponibil. Mulțumesc pentru timpul acordat sa citești mesajul. 

Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges

Alice34 sincer acum putem sa stabilim ceva concret cu ce iti doresti si daca ma incadrez sa pot fi ceea ce vrei tu si sa lasam arogantele deoparte sau trec mai departe ca deja simt ca ne certam cam mult sa fiu sclavul tau si nu are rost sincer.

Link spre comentariu
Acum 9 ore, s0nik a spus:

Alice34 sincer acum putem sa stabilim ceva concret cu ce iti doresti si daca ma incadrez sa pot fi ceea ce vrei tu si sa lasam arogantele deoparte sau trec mai departe ca deja simt ca ne certam cam mult sa fiu sclavul tau si nu are rost sincer.

Imi platesti factura de telefon ? Nu am rate la telefon, ci doar abonament 🤪

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Acum 9 ore, alin879 a spus:

Buna Alice, sunt din București  am 30 de ani și sunt interesat sa îți dau limbi cat și cum vrei tu. Sunt dispus sa te satisfac cat mai bine. Orice tine de lins sunt disponibil. Mulțumesc pentru timpul acordat sa citești mesajul. 

Tu esti nou aici... si te taxez scump 🤣 NU scapi cu plata unei facturi, ci trebuie sa faci o investitie pentru mine. Am bara fata sparta/crapata la masina, si nu am Casco. Imi cumperi o bara ?  ...vezi ca numai vopsitul ei costa 350 Ron.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...