Sari la conținut

Caut sclav


Vizitator Alice34

Postări Recomandate

  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 11 ore, Alice34 a spus:

Ceri mult si oferi putin. Tu poti apela la alte fete drăguțe de pe acest site. Sigur ele te vor ajuta. 

Hai sa iti spun eu proverbul ala pana la urma ca vad ca nu exista nici o sansa sa te simti macar....Tiganu cand se vede imparat o fute pe masa...Pana acum nu aveai unu sa iti faca poftele ai intrat pe google ai gasit forumul si ai zis ca esti imparateasa daca te cauta atatia baieti care vor sa dea limbi.Tipic pentru....

Link spre comentariu
Acum 27 minute, s0nik a spus:

Hai sa iti spun eu proverbul ala pana la urma ca vad ca nu exista nici o sansa sa te simti macar....Tiganu cand se vede imparat o fute pe masa...Pana acum nu aveai unu sa iti faca poftele ai intrat pe google ai gasit forumul si ai zis ca esti imparateasa daca te cauta atatia baieti care vor sa dea limbi.Tipic pentru....

Dacă taceai, filozof rămâneai.

Te oftici ca nu te las sa imi dai limbi ?!

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 54 minute, Alice34 a spus:

Dacă taceai, filozof rămâneai.

Te oftici ca nu te las sa imi dai limbi ?!

 

Daca taceam...tipic pentru tine nu ma asteptam la alt raspuns.Daca tu ai impresia ca ma pot oftica ca nu dau limbi unei persoane care nu merita nici macar sa vada limba mea e grav,stai lin am cui sa dau nu e asa de grav precum crezi.Apropo nu suntem toti la fel uni mai au si coloana .

Link spre comentariu
Acum 3 minute, s0nik a spus:

Daca taceam...tipic pentru tine nu ma asteptam la alt raspuns.Daca tu ai impresia ca ma pot oftica ca nu dau limbi unei persoane care nu merita nici macar sa vada limba mea e grav,stai lin am cui sa dau nu e asa de grav precum crezi.Apropo nu suntem toti la fel uni mai au si coloana .

😂😂😂😂….chiar ești prost rau….

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 42 minute, skoforidze a spus:

😂😂😂😂….chiar ești prost rau….

Din pacate nu pot spune acelasi lucru despre tine,decat pot spune ca si mata e proasta mai rau decat tine.Bahh saracia dracu ne cunoastem de undeva bagami-as pula in coliva lu tacto ca sa iti permiti sa te bagi in seama cu mine???Gunoi infect ce esti nu vorbeam cu tine ma kktule.Ai ceva sa imi spui ne vedem intre 4 ochi si imi spui daca ai curaj milogule nu din spatele tastaturi.Mars la kkt

Link spre comentariu
Acum 1 minut, s0nik a spus:

Din pacate nu pot spune acelasi lucru despre tine,decat pot spune ca si mata e proasta mai rau decat tine.Bahh saracia dracu ne cunoastem de undeva bagami-as pula in coliva lu tacto ca sa iti permiti sa te bagi in seama cu mine???Gunoi infect ce esti nu vorbeam cu tine ma kktule.Ai ceva sa imi spui ne vedem intre 4 ochi si imi spui daca ai curaj milogule nu din spatele tastaturi.Mars la kkt

😂😂😂… labagiu prost !!!! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 51 minute, skoforidze a spus:

😂😂😂😂….chiar ești prost rau….

Esti pestisorul ei ma saracie??Sau te-ai trezit tu ofticat?Citeste atent daca mai comentezi ceva iti iau tot dar tot in pl si ma pis pe tine.Ti-am spus si iti repet ai ceva de spus onanist infect ne vedem pe viu si iti arat cine sunt.

Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 4 minute, skoforidze a spus:

😂😂😂… labagiu prost !!!! 

Sa imi bag pl in tot neamul tau de la cei mai vechi stramosi pana in fita de onanist .Bahhh saracia dracu ti-am spus pe viu ne vedem daca ai ceva de spus.Mars in morti tai de milog

Link spre comentariu
Acum 8 minute, s0nik a spus:

Esti pestisorul ei ma saracie??Sau te-ai trezit tu ofticat?Citeste atent daca mai comentezi ceva iti iau tot dar tot in pl si ma pis pe tine.Ti-am spus si iti repet ai ceva de spus onanist infect ne vedem pe viu si iti arat cine sunt.

Ești o pula belita care te rogi sa lingi o pizda …. Pișamas in gura ta labagiu prost!!!!😂😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 2 minute, skoforidze a spus:

Ești o pula belita care te rogi sa lingi o pizda …. Pișamas in gura ta labagiu prost!!!!😂😂😂😂

Onanistuleee sa imi bag pl in mata si apoi sa mi-o lingi da vezi ce gust are mata.Vrei sa ne intalnim sa iti pula la supt sau ce morti mati ai  pisamas pe rasa ta.De cand toti prosti si muisti si homosexuali au internet ai devenit smecher si tu.Hai ma sa vb fata in fata sa iti dau un pic pula la lins fututi toata rasa in gat .

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 10 minute, skoforidze a spus:

Ești o pula belita care te rogi sa lingi o pizda …. Pișamas in gura ta labagiu prost!!!!😂😂😂😂

Chiar vad ca ti mortis sa fac sa te caut sa te trezesti pe la usa cu mine cu pula sculata sa ti-o dau la lins.Saracia dracu vezi ca nu ii ajung bani de gaze luna asta si ai curaj.sa vb pe aici.Sa imi bag pl in toata coliva lu tacto ala prost care sa combinat cu mata si a iesit un homosexual ca tine.

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 10 minute, s0nik a spus:

Chiar vad ca ti mortis sa fac sa te caut sa te trezesti pe la usa cu mine cu pula sculata sa ti-o dau la lins.Saracia dracu vezi ca nu ii ajung bani de gaze luna asta si ai curaj.sa vb pe aici.Sa imi bag pl in toata coliva lu tacto ala prost care sa combinat cu mata si a iesit un homosexual ca tine.

😂😂😂😂slobod prost !!!!pișamas pe fata lu măta ca a făcut un prost ca tine!!!

Link spre comentariu
  • Oras:arges
  • Oras:arges
Acum 4 minute, skoforidze a spus:

😂😂😂😂slobod prost !!!!pișamas pe fata lu măta ca a făcut un prost ca tine!!!

Chiar sa imi bag pl in mata si in mata si mata si apoi in gura ta de milog.Chiar o cauti asculta bine..ha ha ha.muie la tot neamul tau

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 19 minute, Alice34 a spus:

Chiar va rog frumos sa incetati.  Puteti sa vorbiti cu mine in privat daca aveti ceva de rezolvat.   Nu rezolvati nimic daca continuati sa va certați între voi.

Pune-i sa se bată parte in parte, sa mai scape unii de concurența 😂😂😂😂😂.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 8 ore, s0nik a spus:

Chiar sa imi bag pl in mata si in mata si mata si apoi in gura ta de milog.Chiar o cauti asculta bine..ha ha ha.muie la tot neamul tau

 

Acum 9 ore, skoforidze a spus:

😂😂😂😂slobod prost !!!!pișamas pe fata lu măta ca a făcut un prost ca tine!!!

Unde locuiti băieți ?

Vreau sa organizez o luptă... Pe bune! 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 1/15/2022 at 12:34 AM, unaltu said:

shadow17, esti cam idiot, poate sa fie dominanta cu tine, un labagiu care viseaza sa linga o necunoscuta, si submisiva cu partenerul/sotul ei, care o are f mare, sau e smecher din orice alt punct de vedere.

Ce rost are sa iti versi frustrarile aici aiurea? Sint multi care prefera sa plateasca tocmai o femeie care nu presteaza orale, si eu daca as merge la o stapana as vrea sa fie din cele cu mentiunea "exclus sexul". Pt sex avem de unde alege... nu trebuie amestecate, macar din motive de igiena.

Ok, i-ai scris verzi si uscate, te simti mai bine? 

Acum am vazut ca te-ai referit la mine in postarea ta, asadar, scuze de intarzierea cu care iti raspund.

Cu mine n-are cum sa fie dominanta, ca nu ma intereseaza aceste aptitudini la o femeie oricare ar fi ea, dar observ ca ai dus limbismul de care dai dovada la un nivel demn de invidie pentru orice sclav, si nu-ti zic sclav intr-un sens periorativ, asta te dovedesti a fi prin pasiunea ta de a fi sclavit de diverse doamne chiar si pe bani.

Felicitari! Ai reusit sa descoperi cum sa lingi in cur online, ca sa fii sclavul perfect, fa si niste plati, ca doar nu lingi in gol, sa simti si tu ceva!

Nu stiu, si nu e problema mea ce raporturi are @Alice34 cu barba-su, dar tu in filmul propriu poti crede ce doresti, ca nah, doar e filmul tau cu jmecheri si puli mari dupa care visezi si tu sa lingi niste sloboz dintr-o pizda :) e pasiunea ta, nu te judec.

Sunt multi care prefera sa plateasca, baga-te printre ei si plateste atunci, nu mai comenta a prost asa sa te afli in treaba despre persoane cu care n-ai nici pasiuni comune, nici vreo legatura sau conversatie anterioara. Cat despre frustrari, sa fim seriosi macar un pic, ce frustrari te-au dus in acest punct de a linge n cur o persoana pe baza de text scris, cum sari tu sa aperi cu limba gaozul virtual din imaginatia ta, e mirific :)

Cu tot respectul cuvenit, adica zero, iti doresc sa ramai sclavul care esti :) 

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 2 minute, shadow17 a spus:

Cu mine n-are cum sa fie dominanta, ca nu ma intereseaza aceste aptitudini la o femeie oricare ar fi ea, dar observ ca ai dus limbismul de care dai dovada la un nivel demn de invidie pentru orice sclav, si nu-ti zic sclav intr-un sens periorativ, asta te dovedesti a fi prin pasiunea ta de a fi sclavit de diverse doamne chiar si pe bani.

 

Iti multumesc frumos pt timpul acordat. Ma bucur ca ai analizat atent tot ceea ce am postat. 

Sa stii ceva, am reusit sa o cunosc/intalnesc pe Alice, si crede-mă. m-a taxat (am primit poruca să-i duc o sticlă de vin bun, si un buchet frumos de flori).  Am scăpat asa ieftin doar datorită faptului că sunt din Pitești, si motorina costa...

 

Mulțumesc frumos Alice!

Acum o sa ma crezi/intelegi ca, chiar trebuie sa stergi acest topic. 

  • Mersi 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si uite asa mai @No_1cool raspunzand de pe contul asta, te-ai dat de gol ca ai avea si contul @unaltu, iti doresc sa fabulezi in continuare si sa traiesti fericit cu cel putin dubla ta personalitate deja dovedita de tine acum uitand sa schimbi contul de pe care sa-mi raspunzi.

Data viitoare viseaza ca te duci cu microbuzul catre @Alice34 si cara mai multe sticle de vin, sa bea ceva si sotul ala al ei jmecher si cu pula mare dupa care lingi tu teoretic, ca practic esti satul de laba Iohanis de vacante :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 3 minute, shadow17 a spus:

Si uite asa mai @No_1cool raspunzand de pe contul asta, te-ai dat de gol ca ai avea si contul @unaltu, iti doresc sa fabulezi in continuare si sa traiesti fericit cu cel putin dubla ta personalitate deja dovedita de tine acum uitand sa schimbi contul de pe care sa-mi raspunzi.

Data viitoare viseaza ca te duci cu microbuzul catre @Alice34 si cara mai multe sticle de vin, sa bea ceva si sotul ala al ei jmecher si cu pula mare dupa care lingi tu teoretic, ca practic esti satul de laba Iohanis de vacante :)

Rog userul @unaltu să-l lămurească pe asta ca e prost.  Multumesc! 

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 3 minute, shadow17 a spus:

Haha, nu-i nevoie sa te loghezi si sa raspunzi de pe userul ala, deja m-ai lamurit :)

Nu am nimic de câștigat daca imi pierd timpul cu tine. La asta te-ai gandit ?

Viorel este numele meu real, si sunt din Pitești.  Asa că... 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ma intereseaza pe mine ca tu azi alegi sa te numesti Viorel sau Floricel, ti-am spus e filmul tau si il visezi cum poftesti.

Eu i-am raspuns lui @unaltu, tu ai luat un citat din postarea mea adresat strict lui si mi-ai raspuns ca si cum ai fi el, dar de pe un alt cont @No_1cool, printr-o deductie cat se poate de logica ambele conturi apartin aceleiasi persoane. Daca ai fi fost oricine altcineva si nu aceeasi persoana, n-avea sens sa-ti formulezi postarea ca un raspuns pentru mine, ai priceput sau e prea complicat?

Ce va face laba unora!

Link spre comentariu

  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 1 minut, shadow17 a spus:

Nu ma intereseaza pe mine ca tu azi alegi sa te numesti Viorel sau Floricel, ti-am spus e filmul tau si il visezi cum poftesti.

Eu i-am raspuns lui @unaltu, tu ai luat un citat din postarea mea adresat strict lui si mi-ai raspuns ca si cum ai fi el, dar de pe un alt cont @No_1cool, printr-o deductie cat se poate de logica ambele conturi apartin aceleiasi persoane. Daca ai fi fost oricine altcineva si nu aceeasi persoana, n-avea sens sa-ti formulezi postarea ca un raspuns pentru mine, ai priceput sau e prea complicat?

Ce va face laba unora!

Te-ai gândit și la variantele ca sunt "pestele" ? ..sau ca sunt platit sa-i fac reclamă, că are pizda dulce, etc  ?!

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...