Sari la conținut

Caut sclav


Vizitator Alice34

Postări Recomandate

Acum 1 oră, schweppes123 a spus:

Inchide ochii si imagineaza-ti,

884 de barbati in jurul tau cu limba scoasa...

Doritori sa iti linga pasarica cu ardoare ore in sir... mmhhmmmm ;)

Poate m-am exprimat eu greșit, sau poate nu ai inteles tu bine...  Am primit 884 mesaje,  dar unii au trimis mai multe mesaje.  Nu am cotorizat cate persoane au insistat cu mesaje repetate, si insistente.

Dacă erau 884 de persoane diferite,  organizăm echipe de cate 5 sau 10 indivizi, sa fiu linsa din tălpi până în cur.

  • Haha 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
Acum 6 minute, schweppes123 a spus:

Asa te-as linge si eu din talpi pana in cur.

Imi raspunzi daca iti scriu mesaj privat aici pe site ?

 

De ce nu ? Dar nu promit ca raspund astazi sau maine. Probabil in weekend primesti un raspuns. Scrie-mi mai multe despre tine, nu doar ce si cu mi-ai face. Tu trebuie sa faci ce zic si ce vreau eu, nu ce vrei tu.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator CharonIV
Reputație: 0
Acum 4 minute, Alice34 a spus:

Citesc, analizez si raspund,  dar nu ca tine non-stop online aici... Dacă erai din București, erai sclavul meu preferat, obsedat mic si pervers ce esti, tu!

n-ai si tu prieteni ,nu cred ca exista barbat sa refuze sa linga o femeie ? 

Link spre comentariu
Acum 7 minute, Alice34 a spus:

De ce nu ? Dar nu promit ca raspund astazi sau maine. Probabil in weekend primesti un raspuns. Scrie-mi mai multe despre tine, nu doar ce si cu mi-ai face. Tu trebuie sa faci ce zic si ce vreau eu, nu ce vrei tu.

hmmm, da...

"Tu trebuie sa faci ce zic si ce vreau eu, nu ce vrei tu." ❤️❤️❤️

...suna minunat !

 

Link spre comentariu
Acum 4 minute, schweppes123 a spus:

Asa voi face Miss Alice!

Ma excită rău faza asta. Trebuie să rămâi în genunchi,  iti leg mâinile la spate, si vreau sa imi dai limbi până imi tremura genunchii de plecare.  Vreau sa te murdăresc pe limba, pe la gura, pe față cu zeama mea din vagin.  Lingi tot ? Înghiți tot ce iese din mine ?

  • Inimioara 4
Link spre comentariu
Chiar acum, Alice34 a spus:

Ma excită rău faza asta. Trebuie să rămâi în genunchi,  iti leg mâinile la spate, si vreau sa imi dai limbi până imi tremura genunchii de plecare.  Vreau sa te murdăresc pe limba, pe la gura, pe față cu zeama mea din vagin.  Lingi tot ? Înghiți tot ce iese din mine ?

Da, inghit.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
16 minutes ago, Alice34 said:

Ma excită rău faza asta. Trebuie să rămâi în genunchi,  iti leg mâinile la spate, si vreau sa imi dai limbi până imi tremura genunchii de plecare.  Vreau sa te murdăresc pe limba, pe la gura, pe față cu zeama mea din vagin.  Lingi tot ? Înghiți tot ce iese din mine ?

Ia-le si banii pe dominare :))

Link spre comentariu
Acum 34 minute, Alice34 a spus:

De ce nu ? Dar nu promit ca raspund astazi sau maine. Probabil in weekend primesti un raspuns. Scrie-mi mai multe despre tine, nu doar ce si cu mi-ai face. Tu trebuie sa faci ce zic si ce vreau eu, nu ce vrei tu.

Am trimis acum, aici in mesageria de la site mai multe despre mine. 

Sus in dreapta globului pamantesc poti vizualiza ce am scris

Multumesc foarte frumos pentru tot.

🌹🌷🌺🌸🌼🌹🌻🌸🌺🌻🌷

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Păi nu, lumea se înghesuie pentru că e gratis; dacă ar fi contra cost, cum e la stăpâne, n-ar mai fi nici pe departe atât de mulți doritori.

Apropo, @Alice34, ți-am trimis și eu mail în seara asta. Tânăr sunt, obsedat să dau limbi sunt, din București sunt, evident pregătit să înghit tot ce-mi dai! Și să zic și "mulțumesc!" Și "mai vreau!".

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 10 ore, Alice34 a spus:

Citesc, analizez si raspund,  dar nu ca tine non-stop online aici... Dacă erai din București, erai sclavul meu preferat, obsedat mic si pervers ce esti, tu!

🤩

Daca închiriez o garsoniera in Bucuresti si iti trimit pe whatsapp contractul de închiriere,  ma inviti pe la tine la o cafea facuta la ibric,  sa beau din ceasca ta ? 

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România
Acum 16 minute, No_1cool a spus:

🤩

Daca închiriez o garsoniera in Bucuresti si iti trimit pe whatsapp contractul de închiriere,  ma inviti pe la tine la o cafea facuta la ibric,  sa beau din ceasca ta ? 

Te deranjez cu o intrebare suplimentară.  

Zi-mi te rog in ce sector locuiești,  sa caut garsoniera lângă tine, sa ajung repede,  sa beau cafeaua fierbinte. 

Multumesc! 

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 11 ore, Alice34 a spus:

Ma excită rău faza asta. Trebuie să rămâi în genunchi,  iti leg mâinile la spate, si vreau sa imi dai limbi până imi tremura genunchii de plecare.  Vreau sa te murdăresc pe limba, pe la gura, pe față cu zeama mea din vagin.  Lingi tot ? Înghiți tot ce iese din mine ?

Da. Sunt din București și pot sa fac tot ceea ce ai scris tu aici, chiar și mai mult. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...